Machine Head (USA) | 25.9.15 Salonica & 26.9.15 Athens

Στις δύο συναυλίες δεν θα υπάρξουν opening acts, καθώς οι Machine Head θα παίξουν ένα setlist που θα διαρκέσει δυόμιση ώρες!

[B]Προπώληση:

Τα πρώτα εισιτήρια κοστίζουν 24?,
Στην δεύτερη φάση της προπώλησης η τιμή θα διαμορφωθεί στα 26?,
Στην τελική φάση της προπώλησης η τιμή των εισιτηρίων θα διαμορφωθεί στα 28?.[/B]

Η προπώληση αρχίζει την Πέμπτη 16 Απριλίου 2015

Fix Factory of Sound

26ης Οκτωβρίου 15,
Θεσσαλονίκη 54627
Τηλ: 2310 500670, 2310 504014

Gazi Music Hall

Iερά Οδός 7-13
Αθήνα
Τηλ. 2103428055

ΣΗΜΕΙΑ ΠΡΟΠΩΛΗΣΗΣ:

Αθήνα
Ticket House, Πανεπιστημίου 42 (εντός της στοάς), τηλ.210 3608366
Metal Era, Εμμανουήλ Μπενάκη 22, τηλ. 210 3304133

Θεσσαλονίκη
Τicket House, Πλ. Αριστοτέλους 5

Online Purchases ή αγορές με πιστωτική κάρτα, 24 ώρες/ωρο:
www.ticketpro.gr | www.tickethouse.gr

Για την αγορά εισιτηρίων μέσω internet ή μέσω πιστωτικής κάρτας υπάρχει επιβάρυνση 10% στην τιμή του εισιτηρίου
Για περισσότερες πληροφορίες και πλήρη δημοσιογραφική ενημέρωση απευθυνθείτε στο: press@didimusic.gr
Τηλέφωνο: 210 8820426 (εσωτερικό 2)

Συγκεκριμενα από τον διοργανωτή:

MACHINE HEAD LIVE IN GREECE!
25 Σεπτεβρη στην Αθηνα
26 Σεπτεβρη στην Θεσσαλονικη

ε εντάξει, μας μαμήσατε, αποφασίστε :stuck_out_tongue:

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!

Άντε να έρθουν κάποτε ξανά και οι Manowar ώστε να έχω δει ζωντανά όλα τα λατρεμένα μου συγκροτήματα.

=D>

πω πω,το ενα μετα το αλλο σκανε!Ντου!!!

αυτά είναι!!

Μεσαίωνας

ΝΑΙ ΡΕ!!!
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΞΑΝΑΔΟΥΜΕ ΜΕ ΧΙΛΙΑ!!!

:yahoo::metal:

Ολες οι λεπτομερειες:
http://www.didimusic.gr/el/news/machine_head_paraskeui_25_septembriou_sto_fix_factory_of_sound__sabbato_26_septembriou_sto_gazi_music_hall.html

[B]Στις δύο συναυλίες δεν θα υπάρξουν opening acts, καθώς οι Machine Head θα παίξουν ένα setlist που θα διαρκέσει δυόμιση ώρες! [/B]

Προπώληση:

Τα πρώτα εισιτήρια κοστίζουν 24?,
Στην δεύτερη φάση της προπώλησης η τιμή θα διαμορφωθεί στα 26?,
Στην τελική φάση της προπώλησης η τιμή των εισιτηρίων θα διαμορφωθεί στα 28?.

τιμιότατο

μια χαρα ειναι οι τιμες!!
Αν προλαβω αυριο να παρω εισιτηρια αλλιως απο βδομαδα που θα γυρισω απο το ταξιδι.

medieval

2μιση ωρες λεει… δεν το βλεπω…

Δεν είναι καινούργια περιοδεία αυτή. Έπαιζαν από την αρχή του χρόνου στην Αμερική.
Περίπου 20 τραγούδια κάθε βράδυ…

This past Friday night, January 30, Vince, myself, and 1,023 other rabid fans crowded into Irving Plaza ? a more intimate venue than the ones the band normally headlines ? for the sold-out New York stop on Machine Head?s current ?An Evening With?? tour. According to the Irving Plaza box office, the show was going to start at 9 p.m? and given that there?s no support act on this tour, by 8:45, the room was so crowded you could barely move.
[U]The band didn?t actually take the stage ?til 9:30 p.m., but the wait was so worth it. For two-and-half hours[/U], Machine Head totally blew the roof off, the doors open, and the windows out, blasting through selections spanning the entirety of their 20+ year career. And they must have access to Bruce Dickinson?s Lazarus Pit or something ? three-fourths of the band?s members are approaching fifty, but it feels like they?re just now reaching the greatest heights of their powers. They?ve never sounded this ferocious before. The energy on that stage coulda powered China.

αυτα ειναι…!!! Wacken και μετα mastodon, machine head τον Σεπτεμβριο…γουστα!! 8)

Δεν ειχα βρει χρονο να ποσταρω, οποτε εστω και καθυστερημενα

[B][SIZE=3]M[SIZE=4]ACHINE HEAD ΡΕΕΕΕΕΕ… ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ…[/SIZE][/SIZE][/B] :yahoo::vibrate::vibrate::yahoo:

Αυτη η ανακοινωση εσκασε τελειως out of the blue, δεν ειχα ακουσει καν φημες για Machine Head και με το που το εμαθα ειχα ολη την μερα ενα συνεχες ηλιθιο χαμογελο. Στο Rockwave που τους ειχα δει το 2012 ηταν ισοπεδωτικοι και ηταν μια απο τις πιο πωρωτικες συναυλιες που εχω παει. Θυμαμαι μετα το τελος του set τους η μπλουζα μου ηθελε στυψιμο κανονικα. Και τωρα μας τους φερνουν μονους τους, σε κλειστο χωρο και με setlist 2,5 ωρων… Τα χαπια μου γιατρε, δεν ειμαι καλα… :vibrate:

Και με αξιοπρεπεστατη τιμη εισιτηριου, ευγε.

24αρι πηρα σημερα απο τικετ h

Πως είναι το εισητήριο?
Όπως τα φετινά της Didi? Δηλαδή, με το ίδιο φόντο και απλά αλλάζει η εκτύπωση ή έχει σχέδιο?