Μαγιό: Mafalda vs. Hello Kitty

Ναι, ναι, είναι τελείως καμμένο το τόπικ, και ζητώ συγγνώμη.
Μετά από μια (σοβαρού περιεχομένου φυσικά) συζήτηση που είχα με τον πιο μεγάλο spammer όλων των εποχών (manos87:p ), αποφάσισα να θέσω αυτό το ερώτημα: Τι μαγιό να πάρω φέτος; Με Mafalda ή με Hello Kitty; :lol: Έχει γίνει σάλος! Δε βρίσκω τίποτα καλό, και είπα να το παίξω χαζοχαρούμενο! :-- Μήπως τελικά όλα οδηγούν στο γυμνισμό;! :stuck_out_tongue: Πείτε γενικά τη γνώμη σας για τα μαγιό που κυκλοφορούν! Πώς να το κάνουμε, όλη μέρα αυτό φοράμε το καλοκαίρι!

Βασίλη, κάποια ξέχασες να βάλεις στο πολ εδώ κάτω!!!

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=4036

#-o

Έλεοοοοοοοοοοοοοοοοοςςςςςςςςςςςςςςςς!!!

Μη βαλεις τιποτα να σε καψουν ζωντανη οι παπαδες να ησυχασουμε…

Επισης, μην τυχον και βεβηλωσετε το δημιουργημα του Quino, θα ρθω να σας πιω το αιμα ε.

Lol!Εποχιακο topic οφειλω να ομολογησω.Μαυρο.Λυτο και απεριττο!8)
Τωρα που το λες πρεπει να βγω στα μαγαζια να παρω…:-s

Οντως, τα λυτα μαγιο ειναι τα καλυτερα. Λιγο να φυσηξει ο αερας κι επεσε.

Οκ, αναλαμβάνω την ευθύνη!! Εγώ είμαι ο ηθικός αυτουργός…:roll: :roll: Το όλο thread ήταν δικιά μου ιδέα, μην πειράζετε το Aloe!!:stuck_out_tongue:

Λοιπόν, το μαγιό Helo Kitty είναι πολύ ντεπασσέ από στυλιστικής άποψης…
Από την άλλη, το Mafalda έχει μεν άποψη και είναι και χρηστικό για να σε βρίσκουν οι φίλοι σου στην παραλία (οι υπόλοιποι λουόμενοι θα σου πετάνε άδεια μπουκάλια καθώς περνάς), αλλά εγώ θα προτιμήσω τη σταθερή αξία του γυμνού.
Δεν ξέρω αν διαφωνείτε με το συλλογισμό μου:-k

Το μαυρο ειναι το πιο ωραιο χρωμα, αυτο και το κοκκινο…8)

:tomato:

Εντάξει, παιδιά, μη βαράτε. Έχω ήδη αποφασίσει. Η μοίρα μου είναι να είμαι πάντα με μαύρο μαγιό! Τέλος.-

:cry: :stuck_out_tongue:

Τι είναι το mafalda και τι το hello kitty; :-k :-k :-k 8O

SAME πείτε και σε μας που δεν έχουμε ιδέα από μάρκες

Η καλύτερα πόσταρε φοτό από τα μαγιό (*αν είσαι εσύ να τα φοράς ακόμα καλύτερα…:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: )

Jesus! Αψογο κομικ του Quino. Μην τυχον και σου ξεφυγει.

Κάντε ένα search στο google και θα δείτε:wink:

Και πως φοριεται;

:tomato:

Μαγιο των 5 ευρω απο το καλαθι λεμε.-

Τριγωνάκια para siempre

το Mafalda το comic το ξερω, αλλα δεν ξερω αν ενοειται αυτο, το Hello Kitty πρωτη φορα το ακουω. οποτε θα προτεινω ενα κανονικο.

Αχα, μπαίνεις σιγά-σιγά στο νόημα!!!
Θέλω επίσης να ακούσω γνώμη freedom… Where are you dude??

Μαύρο λογικά…και πρέπει να πώ να πάρω κιόλας,γιατί όλο το ξεχνάω!

κ εδω παλι ΚΑΝΕΝΑ!:slight_smile:
γυμνοι ρε! :hippy:

:lol: :lol: H πρώτη φορά που απάντησα το ίδιο πράγμα σε ένα poll με τον bluezlick#-o