Μαγιό: Mafalda vs. Hello Kitty

Εκεινα τα ασπρα τεραστια βρακια που φορουσαν καποτε και στην θαλασσα δεν ηξερες αν βλεπεις κωλο ή σημαδουρα.Τα αλλα ολα ειναι του Βεελζεβουλ και του Βαφομετ.Και φυσικα ποτε σεξ πριν το γαμο και μετα αυτου μονο για αναπαραγωγη.Βλασφημοι.Ο Σατανας μαζι σας.

Το ίδιο λέμε : άσπρα τριγωνάκια + 3/4. Πολύ σωστό σε βρίσκω ! :thumbup:

Μάνο είσαι σίγουρα το πουλέν μου… Κρίμα που δεν ήρθες στο πάρτυ !

:lol: Μισό να πάω να ψάξω στο λεξικό τι σημαίνει πουλέν…



Ok είμαι:D :smiley: Κερδίζω αύξηση +100 στα post μου τώρα??:roll:

mavro para siempre…ti sxedia kai xazomares…

Σιγά μη μιλούσα για μάρκες! :-s
Η Μαφάλντα

Και Hello Kitty
http://www.messengermods.com/data/media/4/hello_kitty.gif !!!

Καλά, βάλτε μέσα τις ντομάτες!! :tomato: Ήθελα να παλιμπαιδίσω λίγο φέτος, αλλά μάλλον δεν ήταν καλή ιδέα! :lol: Θέλω άσπρο, αλλά ό,τι βρίσκω είναι τελείως διάφανο, οπότε καλύτερα να μη φοράς τίποτα! :stuck_out_tongue: Πάλι μαύρο, να τραβάω την ακτινοβολία!

Φιλε και ομοιδεατη Μανο…

Τα καλυτερα μαγιο σε κοπελα ειναι το μαυρο και το κοκκινο… Ελαχιστα κερδιζει το μαυρο γιατι ειναι πιο sexy… Eιδικα οταν το φοραει μελαχρινη, οποτε αυτο το ανεβαζει περισσοτερο στα ματια μου…:smiley:

Το κοκκινο ταιριαζει στις ξανθιες περισσοτερο… Ε, καλες ειναι και αυτες, αλλα: ΜΕΛΑΧΡΙΝΕΣ FOR PRESIDENT!!!

Το καλυτερο μαγιο σε μια κοπελα ειναι αυτο που ειναι πεταμενο διπλα της γιατι μολις της το εχεις βγαλει… :wink:

Α, μη λες τέτοια γιατί όταν ήμουν μικρή είχε έρθει ένα αγοράκι και μου το είχε κατεβάσει κανονικά! :lol: Μπουχουχουυυυυυ :cry:

aman;;;;;; endiaferon.8O …ti tou ekanes meta;;;;;

Ρε, μη γινεσαι ωμος…:stuck_out_tongue:

:lol: :lol: :lol: :lol:

Αυτο δεν το ηξερα… Η Αλοη ειχε μεγαλα σουξε απο πιτσιρικι…:stuck_out_tongue:

Ego tha epimeino: ti einai to poulen? :-k

Ψάξτε το…:lol: :lol:

Τέτοια να του λέτε για το backstage pass και θ’αρχίσει να χρησιμοποίει πιο “high” γλώσσα και απ’ τον Παπανούτσο.

Τώρα για τα μαγιώ, υπάρχει κανείς από εδώ που φοράει “σλιπάκι”; (αν είναι πολλοί να μη μιλήσω :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :p)

Poulain δεν είναι κάτι σαν προστατευόμενος; :stuck_out_tongue:

E, όχι και σλιπάκι, kourou! :smiley: Σόρρυ αν φοράει κάποιος, αλλά αυτά τα κολλητά μίνι σορτσάκια αλα σλιπάκι είναι ελεεινά και τρισάθλια! :-s

Ο ορισμός της καγκουροσύνης. Και ιδίως άμα τα φοράνε 30άρηδες τριχωτοί γκομενιάρηδες. Από κοντά πάντως είναι και τα σλιπ… Να βλέπεις ο άλλος να έχει ρίξει την κοιλάρα μπροστά και να αναρωτιέσαι φοράει, δε φοράει…

:naughty: :naughty:

Αμα βραχουν κιολας φαινονται τ’αρχιδια και ειναι ασχημο. Βεβαια το καλυτερο ειναι να βραχει το σουτιεν και να βγαλει αερακι μετα αλλα τελος παντων, νταξει.
Σορτσακι για μαγιο στους αντρες ε.

Ρε τι λετε εδω εγω εχω δει 70αρηδες πατσογερους να φορανε κιτρινα στρινγκ και να βλεφαριαζουνε κιολας.

ΟΧΙ στα μαγιό, ΝΑΙ στο γυμνισμό !

Το μεγάλο βραβείο παίρνει η κοπέλα με το άσπρο μαγιό !!:bow2:

Btw πάρε άσπρο μαγιό με ενίσχυση (έτσι δεν λέγεται?). Πως αντέχετε ρε παιδιά με τα μαύρα μέσα στο κατακαλόκαιρο ?:?

Kourou μην με προκαλείς !!:naughty:

:thumbup: :thumbup:

Τι 'σαι συ ρε παιδι μου… Μεσα στο μυαλο μου εισαι!!!:smiley: 8)