Μαγιό: Mafalda vs. Hello Kitty

Είναι ο ορισμός της αθλιότητας. Όποτε βλέπω σε παραλία κάτι τέτοιους μου έρχεται να τους πιάσω και να τους πνίξω μέσα στη θάλασσα.
Εγώ ως καλός τσαμπατζής ψήφισα μαύρο και απέριττο, το οποίο θα είναι αγορασμένο απο κανα Lidl ή κανα πάγκο με είδη θαλάσσης. Τα λεφτά δεν είναι για πέταμα [-X

Εχει το Lidl μαγιο;:-s Ενδιαφερον ακουγεται. Πολυ φοβαμαι ομως οτι θα ειναι της γνωστης ποιοτητας Lidl και θα αποσυντιθεται μολις μπεις στο νερο.:stuck_out_tongue:

Εγώ είχα πάρει ένα πριν δύο χρόνια με 3-4 ευρω και αντέχει μια χαρά μέχρι σήμερα.

Kαθε χρονο παρδαλο μαγιο εχω…:smiley:

Μαύρο με κλειστά μάτια…8) 8)

Εφω Ψηφιζω ολοσωμο!!!Καθεται και ωραια αμα εχεις μπεκροκοιλο…:stuck_out_tongue: :lol: :lol:

Ψηφιζω στρινγκ!

ετσι, ετσι! ο χιπικος ερωτας δε χωρα μαγιο και περιορισμους…:lol: :lol: :hippy:

Εγω πάντα φοραω διαφορετικό το πάνω με το κάτω… έτσι για ποικιλία…:oops:

Βλέπω 5 άτομα ψηφίσανε Hello Kitty! Ας αποκαλυφθούν! Μη φοβάστε!

Απαπα! Εγώ έχω δει μπέμπη με στρινγκάκι! Το κακόμοιρο…

Εγώ είμαι αυτή; :-s
Δεν το πήρα ακόμα το άσπρο, το σκέφτομαι! Αυτό που λες είναι μάλλον η (μπεζ) φόδρα που βάζουν για να μη φεγγίζει και φαίνονται όλα όταν βραχεί! #-o Την ενίσχυση δε τη θέλουμε, γιατί προσθέτει “προσόντα”, και άμα βγαίνεις απ’τη θάλασσα θα στάζει για δέκα ώρες μιας και είναι μαξιλαράκι :lol:
Όσο για το μαύρο, άμα είναι μαγιό και είσαι στη θάλασσα, τι να σκάσεις; :roll:

Τι μπεκρόκοιλο καλέ… Μπεκρόκοιλο έχουνε οι άντρες, και δε θα ήθελα να δω άντρα με ολόσωμο!:lol3:
Επίσης, το ολόσωμο αναδεικνύει όλες τις ατέλειες, γι’ αυτό δεν το θέλουμε! Κάτω το ολόσωμο! :evil:

Εκτος αν μιλαμε για τετοιο ολοσωμο οποτε κρυβει τα παντα.:stuck_out_tongue:

Ενα κλασσικο γκρι μαγιο φοραω, αλλα γαματο να κανεις μπανιο χωρις μαγιο.

Εγώ, ως γνωστόν, φοράω ένα με λουλουδάκια!! :oops: :hippy:

Όντως. Μπαίνεις, πας στα βαθιά κάπου που να μην είναι άλλοι, το βγάζεις, κάνεις το μπανάκι σου, και όταν είναι να βγεις το ξαναβάζεις! Αρκεί να μην σου έχει πέσει στο βυθό και δεν το έχεις καταλάβει! :lol:
Ή καλύτερα το βράδυ, που δε φαίνεται!

Σόφι, φοβερό μαγιό!! Πού το βρήκες!! Αυτό θέλω!!! :lol:

Ετσι ακριβως!8)

Οτι ειναι τσαμπα ειναι καλο!!#-o

Ακριβως… Οι σωματαρες δεν φαινονται με το ολοσωμο…:smiley:

symfwnw me tous prolalhsantes pou lene pws sth 8allassa oi antres prepei na forane sortski magio…ontws…misw omws ta magio vrmoudes pou einai katw apo to gonato…einai apaisia…pws kanete mpanio re paidia me ayta ta prammata…

na sas plhroforhsw padws pws sthn kolymvhsh pou paw den foraw sortsaki…mh me pniksete omws re ceis…den ginetai na kaneis proponhsh me sortsaki…:stuck_out_tongue: #-o

Ξυριζεις και τα ποδια??:-s

eleos!!! ayto den 8a to ekana pote…!!! POTE OMWS!!! akoma kai prwta8lhtismo na ekana kai pali den 8a ta ksyriza!!!eleos…:lol: :lol: :lol: :lol: 8a protimousa na eskaga kamposa ayrw na epairna apo ayta ta a8lhtika (a8lhtika e!!!) pou vlepete pou foran oi megaloi kolymvhtes… padws ksyrisma sta podia den kanw!!!

asxeto…den einai gamato na kolympate kai na exete mousi;;;(mens only!!!)kala milame twra pou ksanaphga kolymvhthrio kai exw ena mousaki sevastou mhkous einai kai gamw thn ais8hsh!!!

exm…ksexasa…a8lhtika…oloswma ennoousa…exmmm…sorry…:stuck_out_tongue: