Manchester united shirt special price

pwleitai fanela au8entikh ths manchester united medium aristh katastash 2012/2013 etos
45 eurw
http://www.google.gr/search?q=manchester+united+shirt+2012/13+blue&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=ttKgUZKAGMOtPLKhgcgE&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1280&bih=896#facrc=_&imgrc=kg0GiIgbu4mmFM%3A%3BOdjm1UBU3YhD0M%3Bhttp%3A%2F%2Fwww.wholesale-soccer-uniforms.net%2Fimages%2F1213aaaclub%2F1213man_utd_blue%2F1213man_utd_blue.jpg%3Bhttp%3A%2F%2Fwww.wholesale-soccer-uniforms.net%2Fthai-aaa-manchester-united-201213-away-blue-soccer-jersey-p-599.html%3B600%3B450

μα μπλε?

ειναι δυνατον?

ti exei h mple? ama de saresei mh thn pareis

Για τον μπουτσο ειναι η μπλε. Γιουναητεντ —> κοκκινη εμφανιση.

Επισης και δε μ αρεσει κ δε θα την παρω κ αμα μου αρεσε παλι δε θα την επαιρνα. Αλλα κουβεντα να γινεται.

de me endiafarei ti einai to ble re file
esu pou eisai kollhmenos perne kokkinh se autous pou aresei kai h enalaktikh lush 8a th paroun.

Δεν χρειαζεται να νευριαζεις μονο κ μονο επειδη εκανες λαθος επιλογη φανελας.

Ολοι κανουμε λαθη που και που.

to ble mou arese to ble phra.
afou eisai kollimenos kai koble3ikos re file ti na kanoume?
de se endiaferei to post k erxesai k vgazeis to komple3ismo sou me ta xrwmata…

Εγω ακομα δεν μπορω να καταλαβω γιατι νευριαζεις.

Δε σε κατηγορει κανεις, απλα εκανες λαθος επιλογη.

Μην το παιρνεις προσωπικα ξερωγω, τωρα το ξερεις κ την επομενη φορα δε θα ξανακανεις το ιδιο λαθος.

edw de katalaveneis ti sou lene re. 8a katalaveis an eimai neuriasmenos h oxi?
afou exei 8ematakia re file…de peirazei 3espa edw mpas kai to 3eperaseis :slight_smile:

exeis*

Πρωτα απο ολα εκανες νταμπλ ποστ μονο για ενα σ αντι να κανεις ενα απλο εντιτ οπως γινεται σε ολα τα φορουμ απο τη δημιουργια της γης. Αλλα δε χρειαζεται να νευριασεις παλι, αναγνωριζω οτι απλα εκανες λαθος ξερωγω.

Επισης καταλαβαινω τι μου λες. Με εχεις βγαλει κολλημενο δυο φορες (2) και κομπλεξικο αλλες δυο (2). Επισης με εχεις βγαλει πως δεν καταλαβαινω μια φορα (1). Και ολα αυτα επειδη δε θελεις να αποδεχτεις οτι εκανες λαθος επιλογη φανελας :open_mouth:

Επισης οπως βλεπεις δεν τιθεται ζητημα να ξεσπασω, απλα προσπαθω να σε βοηθησω να μην αισθανεσαι ασχημα απλα επειδη εκανες μια λαθος επιλογη. Κλαην ξερωγω, την επομενη φορα θα τα πας καλυτερα. Δεν υπαρχει λογος να σαι σε αρνηση.

Εγώ δεν έχω καταλάβει γιατί πρέπει να υπάρχει αυτό το θρεντ. Πάνε στο της ομάδας σου και πόσταρε αυτό…

Τώρα μπλε ή κόκκινο, τι να πω εγώ; Θα φάω μπαν…:stuck_out_tongue:

Δεν ταιριαζει και με τη κουζινα μου να την επαιρνα σαν τραπεζομαντιλο. Αν ηταν κοκκινη ομως…

Οριστε. Το κοκκινο ειναι γεματο επιλογες. Αυτο λεω κ γω τοση ωρα!

:lol3::lol3::lol3:

Η αλήθεια είναι ότι κάτι σε εξοχή απλωμένο με κιοφτεδάκια απάνω, δε με αφήνει αδιάφορο κι εμένα. Να που η φανέλα σας μπορεί να έχει και ΜΙΑ χρησιμότητα…

[SPOILER]Σόρρυ παιδιά, αλλά δεν μπόρεσα να κρατηθώ…μέρες το πάλευα…:p[/SPOILER]

paides geloia h fanela h mh etsi einai ta sxedia ths ti na kanoume twra.
esu leri sunexize to komple3ismo sou ta pas kala…kaneis de sou zhthse voh8eia gia tipota , kaneis de sou zhthse th gnwmh sou gia to xrwma , kaneis de sou eipe na thn pareis…einai polu apla ta pragmata alla esu mallon 8a eexeis polu sovara 8emata aluta k 8a asxoleisai me ta xrwmata gia teleutea fora sou lew oti auth m arese auth phra…ante na koitaxteis file :wink:

Ρε συ, αφου αυτη σ’ αρεσε, αυτη πηρες, γιατι την πουλας;;;

Μηπως δε σου αρεσει και οντως εκανες λαθος;;;

Θελει να παρει την κοκκινη κι αυτος μαλλον.

Εγω φταιω που εδω κ τοσα ποστ προσπαθω να σε παρηγορησω για την ολοφανερα λαθος επιλογη σου.

Προσπαθω να γινω καλος ανθρωπος κ με βγαζουν κ κομπλεξικο απο πανω. Ακου πραματα.