Manchester United

Αυτες οι φασεις ειναι 50-50!Και ο ενας το επιασε και ο αλλος εχασε το απιστευτο.

Εντιτ:Ναι νομιζω ηταν οφσαιντ το γκολ!

Αυτο ομως σιγουρα δεν ηταν!8O8O

[B][SIZE=“5”]ΓΕΙΑ ΣΑΣ[/SIZE][/B]

:bow2:

Αυτό ακριβώς, τίποτ’ άλλο

Κι όμως ήταν! Ντάξει, δεν τίθεται θέμα, κανείς δεν υποψιάστηκε ότι μπορεί να είχε αρχίσει από θέση offside ο Νάνι, αλλά ρε πούστη μου, είστε πολύ τυχεροί.

Ναι ρε, τυχεροί που δεν μπορεί να το ζμπρώξει ο άλλος απ’ το ένα μέτρο

Με Στοουκ εξω το αλλο Σαββατο!

για πλακα το ελεγα προφανως,σε συνεχεια της συζητησης για το πρωτο γκολ.
3-0 παντως!

ΔΕΝ βλεπω τον αγωνα, συμφωνω οτι η Μαντσεστερ ειναι πολυ δυνατη φετος και μπορει να χτυπησει και πιο ευκολα τσουλου, αλλα αυτη η αλαζονεια και το “σαςγαμαμεολους” υφος που εχουν φετος (κυριως οι οπαδοι) ποτε δεν βγηκε σε κατι καλο. Just sayin’…

@Leviathan
Εμείς είμαστε ανίκανοι, εσείς όμως είστε τυχεροί, γιατί χωρίς να είστε καλύτεροι προηγείστε αυτή τη στιγμή με 3-0, με διαιτητή και επόπτες να μην έχουν δει οφφσάιντ στα δύο πρώτα γκολ και στο τρίτο να συνωμοτεί όλο το σύμπαν για να φτάσει η μπάλα στο Ρούνεϊ στη μικρή περιοχή…

Ασε μας να λεμε…!Καιρος ηταν.
Εντιτ:Μπαλα δεν παιζουν οι οπαδοι!

ε ενταξει μαρσιαν,σημερα δεν ειδα και καμια πολυ αλαζονικη συμπεριφορα,απλως μετα απο σκορ σαν το 8-2 ειναι αναμενομενο να υπαρχει μια σιγουρια.

για το δευτερο γκολ,πραγματικα ουτε που μου περασε απο το μυαλο πως μπορει να ειναι offside,τη σουταρα ειδα απλα:p

Την ωρα που η Σιτυ απο 0-2 που κερδιζε την φουλαμ εκτος εφερε Χ 2-2

Σύμφωνοι αλλά διάολε, όταν χάνεις τέτοιες ευκαιρίες σε κομβικά σημεία του αγώνα (όπως και η Άρσεναλ με το πέναλτι), τι να πεις μετά; Να πεις για το offside του Νάνι (αν και όφειλε να το δει ο επόπτης αυτό, ήταν εξόφθαλμο, όχι σαν το 1ο) όταν στο καρφώνει με τέτοια ευκολία απ’ τα 25 μέτρα; Και στο 3-0 τι να πεις όταν σου κατεβάζει τη μπάλα μέχρι την περιοχή το αντίπαλο σέντερ μπακ (ο (Mothafucka[B]*[/B] :lol:) Jones διάολε!);

[SPOILER][B]*[/B] άμα έχεις δει το Bad Bosses ΞΕΡΕΙΣ[/SPOILER]

/e Γκολάρα του αγαθού Φερνάντο

Πολυ ωραιο γκολ!Τωρα θα γινει καλο ματς!

Δυσκολη φαση το φαση το πεναλντυ!Νομιζω υπηρχε επαφη!Κοιτα που χτυπησε η μπαλα ρε πουστη!

Βρήκε μπάλα ε.

Πολυ δυσκολη φαση!

δεν ξερω για σας,εγω περιμενω ποστ χορρορ μετα το ματς!:smiley:

χαχα ναι!

Ο ερναντες ειναι εντελως εκτος ρυθμου!