Manchester United

Σιγα ρε… Capital One παίζατε…οκ το 4-0 ειναι ντροπιαστικό σκορ αλλά αμέσως να φύγει ο βαν χααλ??
Καλός προπονητής είναι κ η πρέμιερ δεν είναι Ελλάδα να διώχνουμε προπονητές κάθε 2 μήνες επειδή η ομάδα δεν παίρνει αποτελέσματα. Ο Μόγιες δεν πήρε χρόνο ούτε αυτός να πάρει? Ο σερ Άλεξ πάντως πήρε όσο χρόνο γούσταρε.Να δούμε λιγη μπάλα πρώτα και μετά ας κρίνουμε

…ευτυχώς που ισχύει αυτό που λες - γράφεις…ο Φαν Γκαλ είναι προπονητής που αφήνει παντού έργο, και όσο αναφορά για φέτος η Πρέμιερ - Λιγκ δεν είναι Σούπερ - Λιγκ να βγαίνει ο πρωταθλητής απ’τον Οκτώβρη, πόσο μ’αλλον από τώρα:):!:

Μια ερώτηση γιατί έχασα επεισόδια. Ποιοι παίκτες αντικατέστησαν Βίντιτς και Φέρντιναρντ φέτος στην ομάδα;

O SAF πηρε έξι χρόνια, όχι ένα, απλά τα media έχουν αλλή δυναμη τώρα, καμία σχέση με τότε τέλη 80’.
Ντροπη να φευγουμε έτσι από ένα στόχο που θα μπορούσε να ναι εφικτός, τωρα τι;
Ας ελπίζουμε να στρώσουμε.

ε θα στρωσετε ρε, συνηθεια ειναι! αλλες 2-3 τεσσαρες και μετα θα ναι ολα πιο ευκολα :stuck_out_tongue:

Νέα “βασανιστήρια” για τους Βορειοκορεάτες από τον Κιμ Γιονγκ Ουν

http://news247.gr/eidiseis/kosmos/news/me_entolh_kim_giongk_oyn_oi_voreiokoreates_tha_vlepoyn_mono_manchester_united.2995246.html

Νομίζω πως αυτή την φορά το παράκανε. Ήταν πολύ σκληρός.

:stuck_out_tongue:

Έλα μου ντε.

Πήραμε 2 αριστερούς μπακ (πιο πιθανό είναι να γίνει ο Κλέβερλι νέος Κιν παρά να γίνει ο Ρόχο στόπερ) εκ των οποίων ο ένας τραυματίστηκε, τον Ερέρα που επίσης τραυματίστηκε και φυσικά τον παίκτη που πραγματικά είχε ανάγκη αυτή η ομάδα, τον Ντι Μαρία.

Προετοιμαζόμαστε για ακόμα μεγαλύτερα ρεζιλίκια φέτος σα να λέμε. Δηλαδή ΤΙ ΣΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ πρέπει να γίνει για να πάρουμε 2 στόπερ και αμυντικό χαφ; Δεν γίνεται, κάποια εξήγηση πρέπει να υπάρχει για το ότι έχουμε φτάσει τέλος Αυγούστου και ακόμα παίζουμε με σέντερ μπακ τον Έβανς και τον Σμόλινγκ. Σε ομάδα τετράδας αυτοί δεν παίζουν ούτε στις ρεζέρβες.

3/3 χωρις νικη και συνεχιζουμε ακαθεκτη.Μπραβο παιδια!!!

…είναι μεταβατική περίοδος μετά τα περσινά…απ’την άλλη αυτή η συνήθει του να μην κερδίζεις, μπορεί να μείνει κουζούρι:):!:

Και η περσινη χρονια μεταβατικη απο τη προπερσινη ? :stuck_out_tongue:

Λόγω συνθηκών δεν έχω προλάβει να δω κανένα ματς και δεν έχω εικόνα για τίποτα. Εξ ου και η απουσία σχολιασμού - για να μη νομίσει κανένας ότι κάνω την κότα.

Blind πάντως περνάει ιατρικά κι έρχεται.

Ειδα σχεδον ολο το ματς σημερα, απιστευτα κακη η Γιουναητεντ, αν και δεν της δοθηκε καθαρο κατα τη γνωμη μου πεναλτυ προς το τελος.Αλλα και παλι,επαιζε με μια ομαδα που αν δε βγει τελευταια φετος θα θεωρειται επιτυχια και με το ζορι την απειλησε σοβαρα 3-4 φορες.

Η γιουνάιτεντ γενικά φέτος γκρινιάζει για την διαιτησία ενώ χάνει από ομάδες που θα έπρεπε να τις κερδίζει με 4 γκολ διαφορά.Έλεος, 186 εκατομμύρια έδωσε για να αποφύγει τα περσινά. Πολύ γκρίνια ρε αδερφάκι μου…

Καλά θα κάνει να αφήσει τους διαιτητές και να κοιτάξει να παίξει λίγο ποδόσφαιρο γιατί αλλιώς και τον Γουέμπ να φέρουμε να σφυρίξει δεν σώζεται η κατάσταση

Συμφωνω οτι δεν παιζουμε μπαλα,αλλα αφενος περιμενω οτι η ομαδα χρειαζεται χρονο για να στρωσει με Van Gaal,αφετερου απο τις 5 μεταγραφες που εχουμε κανει(Shaw,Herrera,Rojo,Di Maria,Blind),οι μονοι που εχουν παιξει ειναι οι Ερερα και Ντι Μαρια και αυτοι για μισο αγωνα.Συν τους τραυματισμους,οποτε εχουμε ξεμεινει και παιζουμε παλι με Εβανς,Μπλακετ,Κιν,Φλετσερ,Κλεβερλι και λοιπα σαπακια.

πατε για φαλκαο λεει

Falcao; Τι ξέπλυμα τρελό παίζεται ρε

Ειναι που δεν μπορουν να πιάσουν πολλοί αμυντικοί τέτοια ποσά αλλιώς θα σου έλεγα …

Sent from my iPhone using Tapatalk

Δανεικος λενε.

Πάντα πρωτοπόρος ο Φαν Χάαλ ρε. Κάποτε είχε παντεντάρει το κάθετο 3-4-3. Τώρα φέρνει την επανάσταση στο ποδόσφαιρο με το ασύλληπτο 3-1-6 χωρίς δεξιά μπακ :!: