Manic Street preachers live in Greece 6/10/2007

Από το ΑVOPOLIS

Οι Manic Street Preachers στο Terra Vibe τον Οκτώβρη!

“Aποφασισμένοι να μην απογοητεύσουν το φανατικό κοινό τους, οι Manic Street Preachers ανακοινώνουν τη νέα ημερομηνία εμφάνισης τους στην Ελλάδα”, αναφέρει το Δελτίο Τύπου που μόλις κατέφθασε από τη Didi Music. Το ραντεβού στο Terra Vibe ανανεώθηκε, λοιπόν, για το Σάββατο 6 Οκτωβρίου!

H προπώληση των εισιτηρίων, με τις ιδιαίτερα ελκυστικές τιμές για την εμφάνιση τους στο Terra Vibe θα ξεκινήσει στα Ticket House, Pmw και www.ticketpro.gr στις 19 Σεπτεμβρίου…

Οι τιμές είναι:

Pl1 50 euro Oρθίων, ειδική περιοχή αμφιθεατρικά αριστερά της σκηνής

Pl2 40 euro Oρθίων, ειδική περιοχή μπροστά από τη σκηνή (pitch A)

Pl3 25 euro για τις πρώτες μέρες της προπώλησης και 35 euro στη συνέχεια, Ορθίων γενική είσοδος

Αυτά είναι!
Σε 3 μέρες δύο συναυλιάρες!

Μετά το πρόσφατο κόλλημα που έχω φάει με το Holy Bible θα ήθελα να πάω.
Αλλά σιγά μη βρω κανένα φίλο μου να ακολουθήσει για manics! Δεν είναι δα και Kaizer Chiefs (ή Βέρτης) #-o #-o

Πωωω, τέλεια!!! Έτσι ακριβώς, σε 3 μέρες μέσα θα γίνει της τρελής! Ουιχού!
Ρε Μάνο, όλοι εμείς εκεί θα 'μαστε πάντως :wink:

Καλά, αν επιζήσω από Muse, θα το παλέψω! :stuck_out_tongue:

YEEEEEEEESSSSSSSSS ΡΕ ΓΑΜΩΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!

Θα δούμε τελικά τους Manics!!! Τρελάθηκα, Muse και Manics σε 3 μέρες, ανακοπή, καρδιακοοοοοοοοοοο!!!

Αααααααααααααααααααααα

:bounce: :vibrate: :vibrate: :yahoo:

Πω, αυτό θα πει ξέσπασμα :stuck_out_tongue:

(Καλύτερα που θα τους δούμε μόνους τους, θα παίξουν και περισσότερη ώρα, ζούπερ!!!)

Πως να μη ξεσπάσω, όταν η συναυλία είχε ακυρωθεί λόγω των συναυλιών? :smiley: Θα ναι ολόδικο τους το σόου, που σημαίνει περισσότερες κομματάρες… τέλεια λέμε, τέλεια!!!

edit: τι λέω, λόγω των συναυλιών?? :stuck_out_tongue: Χαχααχαααα, εννοώ λόγω των πυρκαγιών! :stuck_out_tongue: Το αφήνω για να το δει ο κόσμος και να καταλάβει τη διάθεση κάτω απο την οποία το έγραψα! ~

Επίσης προσγειώσου γιατί από τη χαρά δεν ξέρεις τι γράφεις :lol: :stuck_out_tongue:

Όντως, για dessert μετά τους Muse κάτι λέει… :stuck_out_tongue:

Αν και όλα θα φαντάζουν τόσο μικρά μετά την 4η Οκτωβρίου… :frowning:

Τα desserts είναι το πιο απολαυστικό κομμάτι του γεύματος φίλε μου :stuck_out_tongue:

Cozy, το παρατήρησα και το έγραψα, χεχεεε, πως φαίνεται οτι χάρηκα? :lol:

Άντε, καλές μας συναυλίες λοιπόν! ~

Θα παίξουν πληρες σετλιστ. Τι να λέμε τωρα…

ίδια λεφτά, χωρίς καράφλα όμως…

μόνο εγώ είμαι κάπως sad?

δισκάρα πάντως η φετινή !!! προτείνετε τπτ άλλο πλζ ! ? !

Πως ίδια λεφτά;
40 δεν είχε το Terra vibe fest?

Δίσκους απο Manics? Άκουσε ΑΜΕΣΑ Generation Terrorists, The Holy Bible, This Is My Truth Tell Me Yours… μιλάμε για απίστευτα άλμπουμ!

Εγώ για PL3 είχα δώσει 50 ευρώ.

Σωστός, 50, όχι 40.

Ντάξει τώρα τελευταία η Ντιντιδες το πανε σχετικά καλά στις τιμές. Ο χώρος είναι το θέμα σε σχέση βέβαια με την εποχή που γινεται…

στο τεραβαιμπ φεστιβαλ που ακυρωθηκε στο pl2 ειχε 70 και τωρα 40. 30 ευρω διαφορα μια χαρα ειναι

Manic Street Preachers!!!
Ειχα κεφακια ολη μερα αλλα τωρα παει…εχω αποτρελαθει!!! :bounce:
Και 40ευρω για pl2…τελεια!!!=D>

Εχω καταχαρει!!! :smiley: :yahoo: