Manic Street preachers live in Greece 6/10/2007

Από αυτή την Παρασκευή και μέχρι τη συναυλία των Manics έχουμε εβδομάδα Manics στο rocking με πολλά και ωραία καλούδια! Από αυτή την Παρασκευή θα τα δείτε 8)

Έρχονται που έρχονται για πρώτη φορά, ας τους τιμήσουμε λίγο!

Πουν’τα ντε?

:dunno:

http://www.rocking.gr/article3823.php

γκρινιάρηδες ! αμάν πια !

Θα έχει ψόφο στη Μαλακάσα, αυτό είναι δεδομένο, το θέμα είναι μην βρέξει κιόλας…

Και μένα αυτό με προβληματίζει, ο καιρός. Την ώρα και τη στιγμή που μπήκαν οι πυργαγίες τον Αύγουστο. Για να δούμε…

Η πρόβλεψη του weather.com για το επόμενο Σάββατο, είναι ηλιοφάνεια και θερμοκρασίες από 17 έως 27 βαθμούς!

Εεεετσιιιιιι :smiley: Ας κάνει καλό καιρό βασικά το τριήμερο 4-6 Οκτώβρη και μετά ας ρίξει και χαλάζι!

Το έχουμε κάνει και σε παλαιότερες συνεντεύξεις, οπότε και τώρα, εάν κάποιος έχει κάποια “καλή” ερώτηση για τους Manics, ας τη διατυπώσει εδώ και θα μεταβιβαστεί σε αυτούς :slight_smile:

Για να μην ανοίγω νέο τόπικ να πώ ένα μπράβο στο φίλο που έκανε το αφιέρωμα. Και εις ανώτερα…

Thanks my friend! :smiley:

¶ εσύ είσαι ο αναγνώστης? Δεν το ήξερα…
Πάντως όταν είχα αναφέρει κάπου για να γίνει κανενα τέτοιο σχετικό αφιερωμα, και μου είπαν μα μου σου του και σουξου μούξου, μου είχε περάσει από το μυαλό. Και για δεν το γράφει ο Ελανορ, που το έχει?

Δεν ήταν “μα μου σου του και σουξου μουξου”, νομίζω σου είχα δώσει επαρκή εξήγηση…

Επειδή θα ήταν κρίμα σκέφτηκα να μην υπήρχε τελικά ένα αφιέρωμα, στη μοναδική συναυλία των Μάνικς στην Ελλάδα, είπα λοιπόν να το γράψω απο μόνος μου, και τα παιδιά εδώ συμφώνησαν… Χαίρομαι που σου άρεσε, το έκανα όσο πιο χορταστικό μπορούσα! :slight_smile:

Έχεις δίκιο, δεν το θυμόμουν ακριβώς…

Όντως, το αφιέρωμα ήταν πολύ καλό. My congratulations.:slight_smile:

Να σαι καλά φίλε μου :slight_smile:

Συνεντευξη των Manics σχετικά με το επερχόμενο λαιβ του Σαββάτου…

http://www.avopolis.gr/interviews/default.asp?ID=345

Δεν μπορώ να μην πω κι εγώ συγχαρητήρια στο εκπληκτικότατο αφιέρωμα του Ellanor… Μπράβο!

Kathrin the Thrill το support στους Manics. Πρόκειται για φρέσκο Ελληνικό indie band, νομίζω γυναικείο, του οποίου όμως τη μουσική δεν έχω ακούσει για να έχω άποψη…