Manowar gods of war

Κάτασπρο λευκό το δωμάτιο να υποθέσω ε?
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:blow: :lol: :lol:

[SIZE=“7”]ΕΠΟΣ.[/SIZE]

Oχι απο την κ@βλ@

Mε εναν μικρο αναγραμματισμο των 2 πρωτων γραμματων εχετε και την δικη μου αποψη για το νεο τους πονημα…:stuck_out_tongue:

:lol3: :lol3: =D> :bow: :lol: :lol: :smiley:

Προστυχιες… [-X [-X [-X [-X

Δημοσιευτηκαν οι μεχρι στιγμης 8εσεις του αλμπουμ στα ευρωπαικα τσαρτς

Germany: #2
Greece: #2
Austria: #9
Finland: #12
Sweden: #17
Norway: #36

Έλα ρε Ελλαδάρα! :metal:

Το Sons Of Odin τα σπαει!!!:metal:

νταξει, καλο αλμπουμακι, απ’τους Manowar δεν περιμενα κατι παραπανω αυτον τον καιρο.

Και που να έβγαζαν δισκάρα ε;;; :smiley:

Δεν ξερω τι λετε αλλα απο το πρωι εχω ακουσει 4 φορες το νεο το νεο των Borgir.Λογικα μεχρι το βραδυ θα εχω πιασει την δεκαρα :stuck_out_tongue:

“Ξαναχτύπησαν” οι κουκουλοφόροι στα Εξάρχεια, επιτιθέμενοι εναντίον διμοιρίας αστυνομικών, οι οποίοι απάντησαν στην επίθεση που δέχθηκαν. 8O :lol:

Και γιατι εκανες quote το ποστ μου?Υπονοεις οτι ημουν εγω???Εγω φοραω κουκουλα μονο για να δινω κοσμο :lol:

:lol: Όχι ρε, απλά έγραψα ένα άσχετο στο άσχετο!!! :lol:

εμενα παντως το αλμπουμ δε μου πολυαρεσε. πολυ αφηγηση και το περισσοτερο ζουμι(μουσικη) το ξεραμε απο το ep
η θεματολογια με αφηνει αδιαδορο εως και με κανει να γελαω

eleos!!as dialysoun kalytera!!auto to album den akougete me tipota!!den kserw pws ta katafera na to akousw 2 fores!aporw pantws pws ayto to aparadexto pragma eftase sto #2 sta ellhnika charts!einai na aporei kaneis…
:-k

Δεν το διαλύουν, όσο και να θέλετε κάποιοι! :wink:

Ευτυχώς, υπάρχουν αρκετοί Έλληνες που δεν επηρεάζονται από M. Hammer και λοιπά “έγκυρα” μέσα ενημέρωσης… [-X
Διαφορετικά, τώρα δεν θα αγόραζε κανένας το καινούργιο Manowar, αλλά θα “έπρεπε” να πάθουμε μεγάλη πλάκα με “μπαντάρες” τύπου Celtic Frost! :lol: :lol:

Τελικά πολύ μέτριο το album…Kρίμα και πάλι κρίμα…Πάω να ακούσω το Bridge of Death να στανιάρω…