Manowar @Release Athens Festival 14/6/2019

και μόλις χθες ήμουν με καλό φίλο ( αρκετά casual ακροατή ) που έλεγε καμιά power-ια έχει φέτος ;;; :metal:

Ελπίζω να παίξουν τίποτα από τα 2 πρώτα, μόνο αυτά έχω :sunglasses:

6 Likes

έχω καυλώσει τη ζωή μου…

(λου)κατουρίλι και λίγο…!

5 Likes

1 Like

Κανονίστε τι θα γράψετε, τώρα με Rhapsody of Fire γίναμε σπαγγέτι με παραλίγο 4 τυριά, και η Επιτροπή παραμονεύει!

2 Likes

Euroβυζιον φάση;

3 Likes

Ο,τι πρεπει. Παντελως αδιαφοροι. Ισα ισα για να μην βγουνε ξεροσφυρι οι αγαπημενοι

2 Likes

Ασε θα γινω groupie λεμε…

3 Likes

Μήνυμα χωρις χρεωση…

ξέρετε γιατί σας αγαπάμε; γιατί είμασταν η πρώτη σας σκεψουλα όταν είδατε την ανακοίνωση ραψοντι οφ φαιρ σαπορτ στους μανογουορ

1 Like

Ρε τη Νορβη-γίδα :stuck_out_tongue:

1 Like

θα χυσει πανω της το μεταλλικο υγρο ατσαλι του ο αρχηγος !

3 Likes

Ελπίζω να μην κουράσουν οι rhapsody όπως το 2007. Δεν κατέβαιναν από τη σκήνή με τίποτα. Τα δύο πρώτα τους γαμάνε, μετά έχασα την μπάλα. Το ότι έχασα εγώ τη μπάλα δεν σημαίνει βέβαια οτί σταμάτησαν οι rhapsody να γαμάνε, απλά χάσανε τη μπάλα κ οι ίδιοι από ότι φαίνεται. Για έμενα rhapsody σημαίνει turilly. οι turilly rhapsody είναι πιο true, όλη η παλιοπαρέα εκεί έχει μαζευτεί, μόνο ο staropoli έχει μείνει στους rhapsody of fire. To άλλο support πρώτη φορά το ακούω. το μόνο που ξέρω είναι ότι ο Yrlund έχει ασχοληθεί με κάποια εξώφυλλα των MANOWAR το χειρότερο των οποίων ήταν το lord of steel hammer edition!

Rhapsody χωρις Lione/Turilli…meh. Και τη μπετονοβυζη, τσιτσίδοβα που τα χε πετάξει σε ενα Penthouse που τη θυμήθηκαν ?

Γελαει ο κοσμος με λαιν απ. Μονο ο αιλοβμεταλ τραβα τα βυζια του και καυλωνει.

Σας τα λέω ο γέροντας. Αφήστε τα σαπορτ. Μανογουαρ είσαι αφού.
Να έχουμε φάει στη μάπα τη μάπα των ραψοντι του Σάββα (γτ υπάρχουν και αυτοί του Χαραλάμπους) και του καβλοραπανου και να μας κάτσει και καμιά φολα από τους κινξ οφ μέταλ, να γίνει η πλατεία νερού, πλατεία ξενερού.

4 Likes

Καλά προφανώς ποιος χέστηκε για το support και τους Ψάροντι Οφ Φάιρ. Και την τύπισσα που δεν βλέπεται.

Εννοείται ότι θα είμαστε εκεί μόνο για τους Manowar.

Τελικά ποιος ήταν καλύτερος παίχτης ο Γιώργος Γεωργιάδης του Σάββα ή του Χαραλάμπους;

2 Likes

Η ιστορία λέει ότι ήταν ο γουχου. Πιο πλήρης. Ο γουσου, από την άλλη, ήταν πιο μονοδιάστατος παίκτης, με πολύ καλό σουτ, αν θυμάμαι καλά…

Είστε άσΚετοι. Οι ΓΧ γεμίζουν τα γήπεδα, οι ΓΣ κρατάνε την άμυνα και τα αποτελέσματα. Μάθετε μπαλίτσα. Φέρτε και Νανουγουορ να βουλιάξει η Πλατεία Νερού.

3 Likes

Καλύτερος ο ΓΧ.

1 Like