MANOWAR - Release Athens Festival 22/6/22 Πλατεια Νερου

:rofl: εκλαψα και με την παρατηρηση για το πολεμιστη και το σπαθι αλλα και με την αλλη για τα λικερ και τις σοκολατες υγειας.

Σε καθε περιπτωση το να παιζουν πολλα live και να μην ξερουμε σε ποιο να παμε ειναι καλα νεα, προπερσι ηταν πολυ καλοι, το κοβω πολυ πιθανο να πηγαινω αναλογα το ποιοι αλλοι θα ερθουν την ιδια περιοδο.

2 Likes

Ναι ωραία όλα αυτά, αλλά εγώ μόλις διάβασα ότι έρχονται τελικά, ασυναίσθητα μαγκώθηκα. Κι αυτό για μια συναυλία που προ-covid θα αγόραζα εισιτήριο βάλε-κι-άλλο-κυρ-Στέφανε. Και δεν φταίει το (αναμενόμενο) σπάσιμο του γραφικόμετρου. Άντε να δούμε πότε θα μου φύγει από το κεφάλι η έγνοια του «κι αν κολλήσω;» Δεν το βλέπω πάντως για το καλοκαίρι του 2022…

Όταν κολλήσεις :stuck_out_tongue:

1 Like

Ειναι ενα μεγαλο ερωτηματικο αυτο για ολες τις συναυλιες που εχουν προγραμματιστει για του χρονου. Εννοειται και εγω δεν προαγοραζω τιποτα, βλεποντας και κανοντας.

Θα ειναι πολυ κριμα αν η κατασταση με την πανδημια δεν πηγαινει καλα και αναβληθουν… μια καλη συναυλια με καλη παρεα ειναι για εμενα (και πολλους απο εμας) η κορυφαια μορφη διασκεδασης και το εχουμε στερηθει σχεδον 2 χρονια ηδη οι περισσοτεροι.

Ελπιζω λοιπον να γινει του χρονου και οχι μετα απο μερικα ακομα χρονια που ο …πολεμιστης θα πινει χαμομηλι με τις πιτζαμες του βλεποντας εκπομπες για πλεξιμο.

2 Likes

Τους είδα το 2019 , τους απόλαυσα έχοντας χαμηλές απαιτήσεις και όντας η πρώτη φορά που τους βλέπω λαηβ … Τους βρήκα πάρα πολύ καλούς

Γι’αυτό το λόγο δεν με ψήνει και τόσο σαν ανακοίνωση αλλά αν μου δοθεί η επιλογή να ανταλλάξω το εισιτήριο των Mercyful Fate ( που απ’ ότι καταλαβαίνω δεν θα έρθουν ) τότε με αυτούς θα το ανταλλάξω κατά πάσα πιθανότητα .

Εκτός κι αν ανακοινωθεί και κάτι άλλο

3 Likes

Πριαπισμός

11 Likes

ancient ΓΚΡΙΚΛΙΣ tragedy. Εδώ τα σάκις ίνγκλις είναι σάπια, γι αυτό το χει ρίξει σε τσιγκάνικα, ρουμάνικα, αραμαικά. Τα αρχαία άστο. Μάλλον ο μπαμπάς καζάκος έκανε υπερωρίες. Τέσπα. Μην έχει και κρυφο κάβερ το σπαθι του νικητή κι ένα μπουκάλι λαδι μωρών σαν έξτρα, στη σπέσιολ εντίσιο.

Να υποθέσω ότι πήγαμε από τα αγγλικά στα αρχαία γιατί ήθελε ο Τζόι να είναι 100% σίγουρος για το υλικό το οποίο ευλογεί με την ντίτζιταλ τζίφρα του, σωστά; Τεσπα, κακώς πήγε στους Καζάκους από τη στιγμή που ο Μάρκος χρειαζόταν μόνο ένα νεύμα του αρχηγού μέσω βάιμπερ για να δώσει όλο του το είναι…

2 Likes

Εχω εισιτηριο για Slipknot απο το 2020 για τη συναυλια που ακυρωθηκε το καλοκαιρι του 2020
Θελω να το γυρισω για τη συναυλια των Manowar το καλοκαιρι
Γνωριζει κανεις τι διαδικασια χρειαζεται για την αλλαγη αυτη?
Αν βεβαια ειναι εφικτη

να αλειφθείς με μπείμπι όιλ και να πείς δυνατά, τρεις φορές, heavy metal or no metal at all, whimps and posers leave the hall.
επικοινωνία μαζί τους, φαντάζομαι ?

4 Likes

13 Likes

Δεν είναι εφικτή. Οι μανογουαρ οπαδούς σλιπκνοτ δεν δέχονται

3 Likes

Για άλλη μια φορά δεν έχω προσδοκίες, όπως και το 2019. Σόου φάκιν γουάτ;

Σφαγείς υπόπτων και ανυπόπτων, αρχαίων ελληνικών τε…

1 Like

1 Like

Κοίτα να δεις που τα αρχαία ανοίγουν πόρτες τελικά

5 Likes

O staropoli έχει αρχίσει και μεταμορφώνεται σε Demaio??

10 Likes

Σε πόζα κυρίως. Κατά τα λοιπά, τον λες κι άβαφτο Dee Snider

10 Likes