MANOWAR - Release Athens Festival 22/6/22 Πλατεια Νερου

Κρατα μικρο καλάθι γιατι καποιο παιζει να βγει για να παιξουν τον Οδυσσέα :stuck_out_tongue:

2 Likes

Βγήκε κ το sword of the highlands γαμώτο…Θα δούμε. Πάντως Glory of achilles k odysseus θα παιχτουν Ελλάδα, δεν είναι απίθανο να παίξουν πάνω από 20 τραγούδια όπως το 2011

1 Like

Α εσυ το λεγες σοβαρα για το Sword of the Highlands? :stuck_out_tongue:

1 Like

Πόσο κόσμο περίπου θα έχει πιστεύετε;

Λογικα δεκαχιλιαρο -

1 Like

Εγω 5-6 πιστευω. Δεν ειμαι πολυ αισιοδοξος

2 Likes

A μόνο; Εντάξει.

Και εγώ ένα 5αρι το βλέπω, με το 7000 να είναι το ταβάνι.

2 Likes

Βεβαια κ το 19 τοσο περιμενα κ ειχε αρκετα πανω απο 10. Για να δουμε

Δεν νομίζω να είχε τόσους…
Οριακά έφτασε ο κόσμος στον ηχολήπτη.
Και αραιά κιόλας.

λιγο δυσκολο να γινει προβλεψη, ειναι και αυτοι που ειχαν και εισητηριο απο Mercyful Fate πως θα “σπασουν”. νομιζω λιγοτεροι παντως απο το 2019.

Νομιζω δεν θυμασαι καλα. Ολα τα ρηπορτς μιλαγαν για απο 10+ εως κ 15χιλιαδες κοσμο (κ σχετικες φωτος με πολυ κοσμο περα του ηχοληπτη) κ το γενικοτερο σχολιο ηταν οτι η συναυλια ηταν απο τις πιο πετυχημενες του release 2019 απο προσελευση κοσμου. Ειχε πχ περισσοτερο κοσμο κ απο Disturbed k Alice in chains.

7 Likes

Ερώτηση, έχει χρησιμοποιήσει κάποιος το πάρκινγκ του ΙΣΝ για το release φέτος;

Ναι , εχουν κλείσει την γέφυρα που σε εβγαζε κατευθείαν και ετσι κάνεις τον γύρο του tae kwo do. Περίπου 15 λεπτά περπάτημα. Μετά το τέλος επειδή το ΙΣΝ έιχε κλείσει την reception κάνεις και εκεί τον γύρο άρα λίγο παραπάνω περπάτημα . Συνολικό κόστος απο τις 18.00 ώς τις 2.00 στα 8 ευρώ. Νομίζω αξίζει γιατί αλλιώς μπορεί να παρκάρεις πολύ πιο μακρια…αν παρκάρεις !!!

1 Like

Εννοείται…κομματάρα! Εντάξει θα προτιμούσα bridge of death, guyana, secrets of steel, burning, revelations κλπ κλπ αλλά εντάξει…

1 Like

Το 19 είχε σίγουρα αρκετά πάνω από 10000, αλλά κάτω από 15, τώρα προβλέπω μάλλον λιγότερους, κάπου 7-8

1 Like

Πάντως μέχρι τώρα φέτος σε όσα live έχω πάει ( heat , dark tranquillity , beth hart , bauhaus , dropkick murphys και nick cave η προσέλευση ήταν μάλλον πάνω από τις προσδοκίες. Εξαίρεση ίσως οι heat. Πιστεύω θα μαζευτούμε πολλοί.

1 Like

Ξέρουμε ώρες?

1 Like

Τρίτη θα μάθουμε λογικά

Μέχρι τώρα το release βγάζει 11 το βασικό όνομα, 9.00 το δεύτερο και 7.30 το τρίτο. Στον Cave όλα τα παραπάνω ήταν 15 λεπτά νωρίτερα.