MANOWAR - Release Athens Festival 22/6/22 Πλατεια Νερου

Εγώ γλιστράω ήδη!

3 Likes

έφτασε η ώρα επιτέλους για το πρώτο μου open air φεστιβαλ μετά από 3 χρόνια

4 Likes

Παρομοίως, νομίζω Manowar ήταν και η τελευταία μπάντα που είδα σε open air.

3 Likes

7 Likes

ωχ βγαίνουν πολύ αργά και υπάρχει μεγάλο κενό μεταξύ RC και Manowar ακόμα και 1:30 ώρα να παίξουν θα έχει πάει 22:00

1 Like

Και δε θα έχει και να κάτσουμε κάπου στο κενόοοο χαχαχααα
Ελπίζω να μην έχει πολύ κοσμοοο

Βγαινουν στις 23.00 επειδη θα παιξουν λιγο.

Και οντως θα παιξουν και δυο τραγούδια ακομα που ελειπαν απο τα show της Γερμανίας.

Το “Joey’s Speech” :rofl: και τον Οδυσσέα.

Θα το πιάσουν το 80λεπτο :sunglasses:

Troll mode off

3 Likes

Πως πάμε δουλειά την Πέμπτη είναι το θέμα… μαξιλάρι στο γραφείο και όλα καλά

3 Likes

Το " βγαίνουν στις 11 γιατί θα παίξουν λίγο " προφανώς και δεν ισχύει γιατί όλοι οι headliners του release βγαίνουν στις 11 και δεν παίζουν όλοι λίγο…με εξαίρεση τους bauhaus.

2 Likes

Θα έχει στεγνώσει το baby oil

7 Likes

Αργά για καθημερινή. Τεσπά, αν παίξουν όπως την προηγούμενη φορά, χαλάλι το δύσκολο ξύπνημα.

Θα πασαλειβόμαστε αναμεταξύ μας 10:00 - 11:00. Εκεί μας καταντήσαν οι αλήτες…

12 Likes

Μπαινουμε με το προπερσινο εισιτηριο Mercyful Fate χωρις αλλη αλλαγη, σωστα?

Σωστά

1 Like

αυτα βαριεμαι…καθημερινες με support…βαλε εκει τον headliner να βγαινει στις 21.00 αντε βαρια 22.00…

5 Likes

Εγώ έδωσα το παρών το 2019, αύριο όμως δεν θα μπορέσω. Παρόλα αυτά, παρατηρώ ότι εκτός από τις συναυλίες αυτές καθεαυτες, μας έλειψε και αυτό το πολύ ωραίο αίσθημα της προσμονής!
Δηλαδή, μου έχετε μεταδώσει τον ενθουσιασμό, κι ας μην είναι να έρθω! (Και πάρα την κάποια γκρίνια!)
Εύχομαι το live να ξεπεράσει κάθε προσδοκία!

14 Likes

Κ το 19 στις 11 ξεκινησαν κ παιξαν διωρακι σχεδον. Φροντισα κ πηρα αδεια για την Πεμπτη

4 Likes

Παρασκευή δεν ήταν όμως το 19;

Για το μετρο το λέω. :stuck_out_tongue:

3 Likes

Τρελή ζεστη σήμερα θα τελειώσει πολύ αργά η συναυλία κ τρελή ταλαιπωρία μετά, η μπύρα θα γίνεται κατουρο σε 2 λεπτά, τουαλέτες θα βρωμοκοπανε ευτυχώς που δεν θα έρθω στην συναυλία.

Ζηλεύω.

Τουλάχιστον θα δω panx romana σήμερα εδώ στην νύμφη του Θερμαϊκού.

8 Likes

Είδα ένα ζευγάρι με μπλούζες Manowar, στο κέντρο του Πειραιά το πρωί. Τυχαίο θα ήταν…

2 Likes