Manowar uk tour november 2011

ναι αλλα τα αλογα θα ειναι καθαροαιμα! :wink::stuck_out_tongue:

Μπορείτε να βολευτείτε με ένα Λονδίνο.
Αν είχα οικονομική δυνατότητα πάντως και επέλεγα μία πόλη, αυτή θα ήταν Cardiff - με τα χίλια.

Για Cardiff - London μας βλέπω με κόστος γύρω στις 400 λίρες. Αύριο πρωί θα το ψάξω καλύτερα αλλά πάνω κάτω τόσα θα είναι νομίζω.

Πλακα κανεις ετσι; Απο τις χειροτερες πολεις που εχω παει ever…

Εμενα για leeds με βλεπω γιατι λογικα θα εχω μετακομισει εκει μεχρι τοτε οποτε…8)

Αυτο με τα tickets ομως με μπερδεψε λιγο…τι ενοει will only be available through Metal Hammer UK? Ελπιζω μην γινει κανα φιασκο και παιξει sold out σε 2 ωρες και τα παρουμε απο κανενα viagogo…

Σήμερα κυκλοφορούν ε;;; Άντε να δούμε!!!

έχω αγχωθεί :stuck_out_tongue:
ψάχνω πληροφορίες για τραίνα και λεωφορεία.η διαμονή είναι γύρω στα 40-45 pounds το δίκληνο(νορμάλ). τώρα με τα τίκετ δε ξέρω τι θα γίνει αλλά θα μάθουμε σε λίγες ώρες.η μαλακία είναι ότι είμαι στο γραφείο και δε μπορώ να κινηθώ εύκολα γμτ 8)

Edit: λονδίνο-κάρντιφ είναι 3 ώρες by train

Λονδίνο μένει ένας γνωστός μου. Παίζει να γίνει και καμια μόντα εκεί. Το απόγευμα θα σε πάρω να σε πω. Τώρα αν δεν κάτσει δε χρειάζεται να πάμε και σε ξενοδοχείο. Έχει κάτι καλά χοστελάκια στο κέντρο αρκετά πιο φτηνά.

Το μόνο που με αγχώνει είναι τα εισιτήρια της συναυλίας λίγο.

Αεροπορικά πάνω κάτω είναι 100?
Πάνε έλα Cardiff από Λονδίνο είναι 65 λίρες με τρένο (ντάξει πανακριβο αλλά και το λεωφορείο τόσο είναι και κάνει και 1,5 ώρα παραπάνω)
Ε διαμονή αν μας βγει κανα 50άρι καλά είναι
Τα εισιτήρια δεν θα έχουν κανα 30άρι λίρες;;;

Μισές τιμες από Λονδίνο, όλες οι αποστάσεις με τα πόδια, χαλαρός κόσμος σε συναυλίες (καλά αυτό ισχύει για όλο το UK) και 3 ωρίτσες με coach ή τρένο από Λονδίνο.

Off topic: Σε μικρά clubάκια είδα στο Cardiff Saxon και Anthrax με Bush και ήταν super.

On topic: Τώρα μόνο για Ελλάδα προσεύχομαι…

Πας μένεις μια βδομάδα, και βλέπεις 29 Volbeat και μετά τους Manowar. Κομπλέ! Καταραμένο ΔΝΤ!

100 euro=80 λίρες περίπου πες.
80+65+30+30+50=255

βρες κι άλλα έξοδα στο 3ήμερο γιατί αν βγαίνει μόνο τόσα θα σε τρέχω και leeds :stuck_out_tongue:

Ααααα οκ εαν μιλας για συνθηκες live και τιμες οκ συμφωνω. Αλλα σαν πολη ειναι λιγο ελεος.

aggelos με εφτιαξες ΑΓΡΙΑ ομως. Στο manchester παιζουν 28 oct και ticket εχει 15 λιρες…

σαιλεντ ξέρεις μαντσ-ληντς πόσο πάει το τραίνο? η γενικά ότι άλλο μεταφορικό έχει?

Το ξέρω. Δυστυχώς έχουμε ήδη κλείσει για Λισαβώνα και Bon Jovi και δεν μας παίρνει για φέτος άλλο live έξω. Δεν μπορείς να φανταστείς τι μπινελίκι έχω ρίξει. 29-10 στο Λονδίνο είναι ιδανικά. Τριήμερο άρα δεν χρειάζεσαι άδεια, Λονδίνο και Volbeat. Θεικά!

Για μεγαλες διαδρομες μην παρετε τα γαμω coaches ειναι σχετικα ακριβα και ΠΟΛΥ αβολα. Τραινακι. Μαν - λιντς εαν τα κλισεις νωρις ειναι τσαμπε ολε. 10-20 λιρες tops.

Και μαν εχει και αεροδρομιο.:slight_smile:

Επισης, μην ειστε μαλακες, εαν ειστε 3-4 ατομα νοικιαστε ενα αμαξακι και καντε και ενα μικρο τουρ. Μετραει και σιγουρα θα σας βγει πιο φτηνα απο το να παρετε τοσα τραινα και coaches.

δεν παίζουν άτομα για αμάξι και δε βλέπω μέσα σε δύο μέρες να βρεθούν.οπότε θα παίξει τραίνο αναγκαστικά! ληντς-λονδίνο είναι κάνα 3-4ωρο???

2 ωρες. Και τωρα ειδα οτι παιζει τραινο με 12 λιρες…τον σεπτεμβριο. οποτε σιγουρα θα βρεις πιο φτηνο.

http://www.nationalrail.co.uk/

δες και μονος σου βασικα.

θενξ :smiley:

Λοιπόν…το απόγευμα καταλήγουμε τι και πως!!! Βασικά…

ΨΗΝΕΤΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΩΡΕ;;;;;

Ελρικ με το που καταλήξουμε πάω βάζω φράγγα στην κάρτα (πριν την δευτέρα δεν γίνεται) και κλείνουμε τουλάχιστον τα της συναυλίας!

πφφφ, και θα λείπω σκ γμτ!!!
ελπίζω να μην γίνει κανένα κουλό sold out ως τη δευτέρα!

Eεεεεε αν γίνει αναγκαστικά viagogo με καπέλο…