Manowar uk tour november 2011

άσχετο, αλλά με παρακαλάει η μάνα μου να πάω γλασκώβη να τους δω για να ρθει κι εκείνη που θέλει να πάει σκωτία :lol::lol::lol:

χαχαχαχαχααχ δυστυχώς νομίζω δεν μας πολυβολεύει όμως… :confused: :confused:

γιατί το λες αυτο??? δεν έχεις 1000 ευρουλάκια να χαλάσεις ??? :stuck_out_tongue:

τσούκου :stuck_out_tongue:

Καλα πεφτει και παρασκευη στο Leeds…Γαααααμω…

[SPOILER]
http://www.lightwatervalley.co.uk/

ειναι κοντα…just saying…8)
[/SPOILER]

Easyjet 12:50 ATH, Eleftherios Venizelos Intl Arpt
Αθήνα, Ελλάδα 15:05 MAN, Manchester Intl
Μάντσεστερ, Ηνωμένο Βασίλειο 4 ω 15 λ - λεπτομέρειες 78,99 ΕΥΡΩ

16:35 Manchester Airport [MIA] Leeds [LDS] 17:52 1h 17m 0 Details £7.50

13:45 Leeds [LDS] London Kings Cross [KGX] 16:04 2h 19m 0 Details £11.50

London Paddington [PAD] Cardiff Central [CDF] 15:22 2h 07m 0 Details £64.00 (round trip)
09:25 Cardiff Central [CDF] London Paddington [PAD] 11:32 2h 07m 0 Details

Easyjet 13:55 LGW, Gatwick Arpt
Λονδίνο, Ηνωμένο Βασίλειο 19:30 ATH, Eleftherios Venizelos Intl Arpt
Αθήνα, Ελλάδα 3 ω 35 λ - λεπτομέρειες 40,99 ΕΥΡΩ

μεταφορικά = 190 λίρες. (με σημερινό rate)

200 πες. Αλλες 130 σε βάζω για τα εισιτήρια και 50 η διαμονή ε και κλαιν να φάμε και 50 το μέγιστο.

430 νομίζω είμαστε πολύ καλά. Καλά εγω 500 γιατί θέλω και πάνε έλα καβάλα

215 ευρώ βγαίνει.
120 λίρες τα τικετ πες = 135 ευρώ
να χαλάσουμε για διαμονή 60 λίρες=67 ευρώ (αν δεν βρούμε κανένα γνωστό να βολευτούμε τη μια βραδιά κτλ)

σύνολο 417 ευρώ ,χωρίς να υπολογίζει ότι φας πιει εκεί.
οπότε πέρνουμε τοστάκια από το σπίτι και είμαστε κομπλέ :stuck_out_tongue:

Οκ άντε να βγουν και τα τικετ να δουμε τι και πως!!!

Ε μάλλον εγώ θα τους δω στη Γλασκώβη, εφόσον θα μετακομίσω Εδιμβούργο σε 1,5 μήνα!

έτσι, πήγαινε να δεις ένα true heavy metal live 8)

Ε, αφού δεν τα κατάφερα στη Θεσσ., πάω Γλασκώβη (που είναι πιο κοντά)

μη τολμήσεις και ποστάρεις κανένα σετλιστ ως το live στο leeds σε έφαγα :stuck_out_tongue:

Θα μου στερήσεις τη χαρά του να είμαι πρώτος? xD

Μαλάκα και μόνο στην ιδέα ότι θα ακούσω 3 φορές ακόμα το Battle Hymns…

ΜΑ ΤΟΝ ODIN ΑΡΓΕΙ Ο ΝΟΕΜΒΡΗΣ!!!

μη με αναγκάσεις να μη μπω για 3 μέρες ρόκιν 8)
δε την ξαναπατάω όπως στη σάλόνικα, ότι έκπληξη σκάσει θέλω να είναι έκπληξη και να νιώσω πάλι την υπερκαύλα που ένιωσα στο sign of the hammer :!:

Νταξ, δε θα πω τίποτα. Αρκέι μόνο να μου πεις πως να ντυθώ κατάλληλα και να δώσεις και κανά εφόδιο :stuck_out_tongue:

ναι ρε μην αγχώνεσαι, αυτό είναι το πιο εύκολο!έχω μεγάλη γκαρνταρόμπα :stuck_out_tongue:

A, αυτό είναι απλό. Αν μένεις χωριό τσιμπάς την πρώτη κότα και το πρώτο πρόβατο που θα βρεις μπροστά σου και φτιάχνεις ένα ωραιότατο κοστουμάκι. αν μένεις στην πόλη ή κάνεις μία εκδρομή σε χωριό, ή πας μια βόλτα στον εθνικό κήπο και την πληρώνουν οι πάπιες. Το baby oil θα το μοιράχζουν δωρεάν στην είσοδο, οπότε είσαι καλυμένος. :lol:

ε βέβαια, γουστάρεις τζόβηδες οπότε προφανώς και είσαι φέικ…

φοράμε αυστηρώς λυκοτόμαρα. τα οποία τα γδέρνουμε αφού σκοτώσουμε τους λύκους με τα γυμνά μας χέρια (που είναι σαν τανάλιες από το γυμναστήριο).
στη χειρότερη ΑΝ για κάποιο λόγο δεν έχει λύκους εκεί που είμαστε, παίρνουμε το δέρμα από ελάφια που τα έχουμε κυνηγήσει με το τόξο μας.(ελάφια έχει παντού, το δείχνει και dvd των θεών)

άκου πρόβατα και πάπιες…