Manowar

δεν ?

Που υπάρχει να το ακούσουμε κι εμείς; Με βαριά καρδιά βέβαια αλλά τεσπα …

Μόλις του έριξα την πρώτη “αυτιά”. Σταθερά κακοί ρε γμτ. Έχει κάποια καλούτσικα σημεία, αλλά είναι πολύ λίγα. Δεν γίνεται να το δέχεσαι αυτό από μπάντες που έχουν βγάλει αριστουργήματα. Άσε δε που το γραφικόμετρο δεν πέφτει κάτω από το κόκκινο πλέον. Το κακό γραφικόμετρο, όχι το όμορφο.

Καλύτερα να μην το βρεις κι ακόμα καλύτερα να μην το ακούσεις :stuck_out_tongue:
Μιλάμε για άσχημη ασχήμια, χωρίς υπερβολές

1 Like

Τόσο χάλια ε; Καλά όχι ότι περίμενα και κάτι καλύτερο αλλά καμιά φορά κρατάω και μια πισινή μπας και…

apple music streamάρει. Κακό είναι.

Το έβαλα (ωχ μανούλα)

Ξεκίνα με το τελευταίο. Είναι τόσο αποτρεπτικό που θα την κάνεις με ελαφρά

Δυστυχώς(?) μου παίζει μόνο 30 δευτερόλεπτα από κάθε άσμα, είμαι android παιδί

Είσαι και κωλόφαρδος. Ούτε του παπά!

:joy::joy::joy:
το βρήκα αλλιώς είμαι και επίμονος, θα πληρώσω γι αυτό :stuck_out_tongue:
Μπα άκυρο, δεν με θέλει, ας βάλω κάνα παλιό καλύτερα.

ΔΗΤΑΙ ΤΩ ΠΡΗΝ ΤΩ ΚΑΤΑΙΒΑΣΗ Ο ΝΤΙ ΜΑΡΤΙΟ

Το Sword of The Highlands δεν είναι και τόοοοσο κακό, το τελευταίο οκ δεν ξέρω αν πρέπει να το πάρω στα σοβαρά(αν δεν το πάρω στα σοβαρά έχει κάποια θετικά ωστόσο). Το Blood And Steel κλασικό Manowar των τελευταίων χρόνων, δηλαδή για να το ακούσεις μια φορά και μετά να ξεχνάς την ύπαρξη του.

1 Like

όλο το ΕΡ μια κακόγουστη αντιγραφή. Ένα mashup Άρχοντα δαχτυλιδιών και Πειρατών της Καραϊβικής.

Πάντως ο Έρικ το έχει ακόμα…

Τι τραβάμε…

3 Likes

Το πρόβλημα είναι οτι ασχολούμαστε με κομμάτια που πρεπει να πήραν ενα απογευμά να γραφτούν και να ηχογραφηθούν. Κάκιστο. Ο Adams, κουρασμένος αλλα την παλεύει. Αλλά εκτος απο ένα κομμάτι, τα άλλα, είναι επιφάσεις κομματιών και ένα πράγμα που μόνο για demo θα μπορούσα να το λογίσω.

1 Like

Tο Sword of The Highlands είναι μια χαρά κομμάτι. Τα δύο πρώτα είναι απλά αδιάφορα. Για το τελευταίο τραγούδι όπως τα είπε ο shadow.

Γελάει ο κόσμος με το ΕΡ.

Ε άρα καλό είναι!

2 Likes

Kανενας λογος υπαρξης
Το φοβερο ειναι που υπαρχουν τοσοι που γουσταρουν. Ασχημο πραμα το φανμποηλικι

Βάζω το Sword of The Highland, αρχίζει να τραγουδάει ο Μεγάλος, τραγουδάει η δικιά μου από μέσα Χατζηγιάννη, μου λέει σορρυ αλλά αυτό μου θύμισε. Φααααακ

1 Like