Manowar

+1 :thumbup: (αν και υπερβολικο )

ότι ναναι γιά άλλη μιά φορά… δεν βαριούνται ρε πούστημ…

ΘΕΟΣ !! :bow2::bow2: :D:D

βρισκεις? ειναι λιγο trop? μμμ δεν ξερω αφου συμφωνεις γιατι δεν το παραδεχεσαι
βγαλε τις παρενθεσεις, μην περιοριζεσε, απελευθερωσου

σε θελω ανετο, ευαερο, διαπεραστικο, σαν καυτο βρετανικο ατσαλι.

ΥΓ η εισαγωγη του Blood of my enemies σε σβηνει απο το χαρτη του ροκιν

Άλλη μια ποιοτική συζήτηση για τους Manowar είναι προ των πυλών και όλοι σπεύσατε.
Εγώ πάντως προειδοποίησα γιατί το 'χουμε δει 1000 φορές το έργο, οπότε μην εκπλαγείτε αν μπείτε εδώ κάποια στιγμή και λείπουν κάμποσα ποστς.

Δεν μπορω να μην παραδεχτω το μεγεθος της μπαντας καθως εχει μεγαλο κοινο αλλα φιλαρακο μου το ξερεις πολυ καλα απο πρωτο χερι οτι υπαρχουν και αντι-Manowar. Μεγαλο κεφαλαιο.

edit : Τάσσομαι υπερ του admin αν θες να μιλησουμε ιδιαιτερος

και δεν τραβάς ρε Μάνο και καμιά λουκετάρα μπάς και χάσουν οι κομπλεξικοί το βήμα τους και ηρεμήσουμε?

Κομπλεξικοι ειμαστε και οι δυο

εγώ δεν είμαι αντι-whatever λες και μιλάμε γιά γήπεδο. κατά τα άλλα ότι πεις.

Ψωμι,Sony Vaio ,Ερικ Ανταμς και Ντι Μαιο:!:

Οσο κλειστομυαλα βλεπω εγω το θεμα αλλο τοσο το βλεπεις και εσυ

πες μου οτι είσαι πάνω από 17 και δεν ξαναλέω τίποτα

22/5/1989 Ημερομηνία γεννησης, συγουρα θα λες αυτος γραφει απο pc ε βαζει και κανενα 2 χρονια παρα πανω. Μην γινει και παραξεγηση δεν εχω τιποτα με κανενα, απλα με του Manowar

ρε είστε όλοι πολλοί λίγη για να μιλήσετε για τους MANOWAR :stuck_out_tongue:

οκ συγχωρείσαι, τι να σου πω τώρα εγώ γιά τους Manowar 20 χρονών παιδί… γράψε ότι θέλεις και γίνε όσο αντι-Manowar θέλεις. μόνο μην με βάζεις να βράζω στο ίδιο καζάνι μαζί σου. εγώ είμαι οπαδός αυτής της μπάντας και την ακούω και την αγαπάω για συγκεκριμένους λόγους.

Ρε παιδες εχω μια απορρια.
Γιατι οι οπαδοι των Manowar ειναι του στυλ “καλυτερα βρισε μου τη μανα παρα να βρισεις τους Manowar”?

Παντως το θεμα δεν εχει να κανει με εμας τους 2 αλλα διχαζει ολη την παγκοσμια μεταλικη κοινοτητα

Γιατι ειναι τετοια η βιωματικη σχεση με την μπαντα για οποιον νιωθει πραγματικα τα τραγουδια τους, που αναπτυσσονται ισχυροι δεσμοι με την ιδεα MANOWAR.

Oι στιχοι δηλαδη σου περνανε ενα βαθυτατο νοημα που μονο αν εισαι απο την Βαλχαλα μπορεις να καταλαβεις?

τολκι καμία σχέση φίλε. ας βρίσει ο καθένας όσο θέλει. μην παρεξηγείς την αμυντική στάση στην οποία έχουν περιέλθει οι οπαδοί της μπάντας. απλά αν είναι κάποιος να πεί κάτι εναντίον τους τότε καλό θα ήταν να μην το κάνει σαν κατίνα αλλά να βγεί και να πεί και κανένα επιχείρημα. βέβαια 19 χρόνια που ασχολούμαι με τη μπάντα και τη μουσική αυτή δεν έχω πετύχει ποτέ κανέναν να επιχειρηματολογεί εναντίον της μπάντας. αυτό κάπως με τσάντιζε παλιά, τώρα μου προκαλεί μόνο απορία.