Στρατιώτης Manson

H αντίστροφη μέτρηση ξεκίνησε. Την ερχόμενη Τρίτη παρουσιάζομαι στο Μεγάλο Πεύκο, στις Ειδικές Δυνάμεις (δεν το ζήτησα εγώ, εκεί με στείλανε μόνοι τους:( ) κάτι που σημαίνει πως μου μένουν μόλις τρεις μέρες ελευθερίας ακόμα. Αυτό το θέμα είναι κάτι σαν αποχαιρετισμός προς το forum (είπα να μην το ανοίξω τελευταία μέρα…)

Ωωω, καλο κουραγιο και καλος πολιτης φιλε. Σου ευχομαι ν’αντεξεις και να περασεις οσο το δυνατον καλυτερα.
Νομιζω οτι αν ζητησεις απαλλαγη απο τις ειδικες δυναμεις την εχεις. Αν οχι, κοιτα να κοπεις στα τεστ που σας κανουν.:stuck_out_tongue:

Για τις ειδικές δυνάμεις μην ανησυχείς!

Η κατάσταση εκεί είναι “Κοπείτε, νέοι!!!”:stuck_out_tongue: :lol:

Θα καταλάβεις τι σημαίνει αυτή η φράση μόλις πας… :wink:

Όσο, για την θητεία σου γενικότερα, θέλει υπομονή (κυρίως στην αρχή), αλλά από ένα σημείο και μετά όλα “ρολάρουν”! 8)

Και εννοείται να έχεις άπειρη μουσική μαζί σου… :walkman:

Καλό πήξιμο λοιπόν, και δεν χανόμαστε… Τα net cafe γιατί υπάρχουν; :slight_smile:

Δεν ξέρω και πολλά από στρατό - μόνο στον Toolarmy έχω πάει. Αυτό που μου λένε φίλοι όμως είναι ότι οο πρώτος μήνας είναι δύσκολος, αλλά μετά κάθεσαι και βαριέσαι…

Πρόταση : υπομονή, μουσική και αναζήτηση νέων ακουσμάτων. Να γυρίσεις γερός κ δυνατός !

ΚΑλή αντάμωση - καλός πολίτης ρε φίλε !

Καλός πολίτης!!!

Μία από τα ίδια και εγώ με τον μόντε, αλλά αυτό που έχω να πω, είναι να δεις τον στρατό ως τις τελευταίες σου διακοπές. Μετά το στρατό, θα πρέπει να δουλεύεις μέχρι να συνταξιοδοτηθείς. Οπότε, ό,τι και αν γίνει γράψ’το στα παλιά σου τα παπούτσια και δες το με χιούμορ και χαλαρά…:wink:

Καλη θητεια να χεις και καλος πολιτης!!! Και οταν μπορεις να μπαινεις απο δω να σε χασουμε!!
Καλος πολιτης!
:bye: :bye: :bye:

Ειδικές δυνάμεις?
Γουστάρω…
Καλή φάση αλλά θα κοπείς λογικά
Anyway,καλή θητεία.
Όσον αφορά εμένα,δε σκοπεύω να πάω.
Θέλω να περάσω αστυνομία.

Kαλή θητεία λένε ρε κοπρίτες,τι καλός πολίτης (Καλός πολίτης λένε στον τελευταίο μήνα της θητείας…:lol:)…Καλή θητεία Manson,κάνε το κομμάτι σου και μην ακούς κανένα (θα καταλάβεις και από που βγήκε ο όρος Ράδιο Αρβύλα… :lol: )

Απο τον τιτλο νομιζα οτι ο Marilyn Manson πηγε φανταρος.:frowning:

Καλη θητεια και καλο κουραγιο!:slight_smile: :stuck_out_tongue:

Καλο κουραγιο και καλο Mp3 player χρειαζονται.:wink:

Καλη θητεια και καλο φιδιασμα απο ενα σημειο και μετα.:stuck_out_tongue:

καλή θητεία, κοίτα να περάσεις όσο πιο απαρατηρητος γίνεται και υπομονή! :smiley:

αααααα και όταν είναι πές μου εεεεεεε! μην ξεχαστείς!:wink:

Καλή θητεία και καλός πολίτης. Στην αρχή θα τα βρείς λίγο δύσκολα αλλά μετά τα πράγματα θα στρώσουν! 8)

:lol: :lol: κι’εγω #-o

Loooool!Kαι εγω αυτο σκεφτηκα!:stuck_out_tongue:
manson καλη θητεια κι απο μενα, ναι μεν θα περασει ασκοπα ενας χρονος απο τη ζωη σου τουλαχιστον ομως θα ξεμπερδεψεις και μετα θα εισαι κυριλε!Take care.:wink:

:bye: Καλος πολιτης!!!

Αλτ τι σύ, πού’χεις μάθει μονάχα να λές! :smiley:

Kαλή θητεία φίλος! :slight_smile:

Πάντως όσοι φίλοι και συγγενείς έχουν πάει στρατό μού έχουν πει ότι ήταν τα καλύτερα χρόνια της ζωής τους! 8)

Λοιπόν, όποτε έχεις άδεια, αυτό θα είναι το τόπικ σου. Θα μας καλοσωρίζεις και θα σου λέμε τι να διαβάσεις για να μπαίνεις ξανά στο κλίμα!!!

ΥΓ. Εγώ είπα καλός πολίτης γιατί βλέπω μπροστά!!!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Καλη θητεια και στους δυο μας:thumbup: , λιγο παλουκι σου εκατσε με ειδικες δυναμεις αλλα don’t worry θα σε κοψουν αμα δουν οτι δε τα καταφερνεις, απο οτι εχω ρωτησει υποχρεωτικο ειναι να κατσεις ενα μηνα μονο.