Στρατιώτης Manson

Kalo koyragio.

Φαντασου δηλαδη τα υπολοιπα χρονια πως ηταν…:lol: :stuck_out_tongue: (just kidding…:wink: )

Καλή θητεία και καλό κουράγιο!!!:smiley:

Η αλήθεια είναι πώς δεν έχεις υποχρεώσεις, αλλά έχεις άλλα/άλλους να στα πρήζουν!
Ιδιαίτερα αν πέσεις σε καμία “μαύρη” μονάδα! :wink:

καλη θητεια φιλε…δεν ειναι τιποτα ο στρατος πια,μονο λιγο υπομονη θελει…:wink: :slight_smile:

και αν μπορεσεις να την κανεις απο τις ειδικες δυναμεις θα ναι οτι καλυτερο…8) 8)

καλη θητεια κ να τελιωσει ηρεμα κ γρηγορα!
μια συμβουλη επειδη εχω παει.
εαν μπορεσεις πατα το OFF για 12 μηνες κ μολις βγεις πατα το ΟΝ!
ετσι μονο μπορεις να περασεις καλα!:wink:

Ευχαριστώ όλους όσους έγραψαν στο topic αυτό. Θα τα ξαναπούμε στην πρώτη μου άδεια. Bye!

bye bye

Bye man!
Take care!

Προσεχε μη σου ριχνουν το ηθικο οι καραβαναδες. Καλα να περνας.

:bye:
Καλη θητεια!!!:slight_smile:

στο καλό μεγάλε:wink:

αντε κ καλος πολιτης!:wink:

Ηello guys. Η πρώτη άδεια της θητείας μου είναι γεγονός. Μετά από δύο εξαντλητικές εβδομάδες μέσα στο πήξιμο και το ψάρωμα και μακριά από τον πραγματικό κόσμο είμαι για τρεις μέρες και πάλι στο σπιτάκι μου…

Ωραίος ο παίχτης! 8)

Για πες καμμιά ιστοριούλα από 'κει!

Τρεις εβδομάδες στο Μεγάλο Πεύκο, άλλες τρεις στην Αυλώνα και από σήμερα το πρωί και για τους επόμενους πέντε μήνες Αλεξανδρούπολη. Σας γράφω από net cafe και αν κρίνω από την κοπέλα που το έχει μάλλον θα γίνω θαμώνας :smiley: Από την πρώτη επαφή μου φαίνεται πολύ χύμα κατάσταση. Να φανταστείτε όταν ήμασταν Αυλώνα είχαμε δύο μέρες μέσα, μία έξω και μας φαινόταν μια χαρά. Όταν φτάσαμε Αλεξανδρούπολη ρωτάμε κάτι παλιούς τι παίζει και μας λένε: “Τις τελευταίες μέρες μας έχουν πήξει. Είμαστε μία μέσα, μία έξω!!!Τώρα όμως που ήρθατε και εσείς μάλλον θα έρθουμε και πάλι στα φυσιολογικά. Μία μέσα, τρεις έξω!!!”

βρε βρε σαν τα χιόνια! καλώς τον! άντε να σε βλέπουμε έμεισ συχνά και αυτή συχνότερα…:stuck_out_tongue: :wink:

Έλα ρε αδερφούλα… Καλά το κόλπο με το “γάμο” σου δυστηχώς δεν παίζει να το κάνουμε.

Αυτά είναι! :smiley:

Φοβερή πόλη!

Εγώ υπηρέτησα 7 μήνες στον Προβατώνα (δίπλα στο Τυχερό και το Σουφλί, αν έχεις ακουστά!) και σχεδόν κάθε Σάββατο (μιας και έβγαζα εγώ τις υπηρεσίες 8) ) ήμουν Αλεξ/πολη!

Πολύ φαγητό, ακόμα περισσότερο ποτό :drunk: και πανέμορφες γυναίκες… :–

[SIZE=“1”]…και ταχύτατες dsl συνδέσεις στο internet, όχι σαν τα 28,8 modem που είχαν στο Τυχερό! #-o [-X [/SIZE]

Έχω πολύ καλές αναμνήσεις από εκεί (και πήγαινα μόνο 1 φορά την εβδομάδα), οπότε εσύ που θα είσαι εκεί θα περάσεις κορυφαία! :wink:

Η πλάκα είναι οτι για να πάς θα παντρευομουν σοβαρά!:frowning: