Στρατιώτης Manson

Κάτι φιλαράκια που είμασταν μαζί Αυλώνα έχουν πάει Προβατώνα και είχαν κατέβει για καφέ τις προάλες. Την Τετάρτη θα ανέβω εγώ να πάμε για κανένα μπάνιο. Καλά, αυτό για τις γυναίκες ξαναπέστο…

Είμαι τρομερά συγκινημένος που θα έκανες τόσο μεγάλη θησεία :bow: Πρέπει να περάσουν δύο μήνες για να πάρω άδεια ρε γαμώτο. Θα χάσω Μετάλικα αλλά ελπίζω να δω τουλάχιστον τους Smashing Pumpkins. Πάντως με το που παίρνω άδεια συγκάλω έκτακτη συνάντηση κορυφής (ξέρετε τώρα, Θησείο για καφέ κτλ)

Βρίσκομαι στην πιο απάλευτη φάση της θητείας μου. Μετά από δύο συνεχόμενους μήνες στην Αλεξανδρούπολη, είχα αρχίσει να μετράω αντίστροφα για την πρώτη μου άδεια, στις 25 του μήνα και πάνω που βρισκόμουν στο “έξι και σήμερα” σκάει το πιο απίστευτο νέο. Όλες οι άδειες κόπηκαν. Γιατί; Λόγω εκλογών. Δεν φεύγει κανείς και όσοι έφυγαν κόβουν την άδειά τους και γυρνάνε πίσω. Και πότε θα πάρουμε άδειες; Μετά τις εκλογές και αν…

Με άλλα λόγια έχω να δω το σπίτι μου, τους γονείς μου, τους φίλους μου δύο μήνες. Περίμενα πως και πως τις δέκα μέρες που θα έπαιρνα για να πάω διακοπές και στους Smashing Pumpkins. Υπάρχει μια κοπέλα στην Αθήνα με την οποία μιλάω σχεδόν κάθε μέρα και είναι κατά τις 99% σίγουρο με βάση τα όσα έχουν ειπωθεί μεταξύ μας πως αν κατέβαινα Αθήνα θα τα φτιάχναμε. Και πάνω που έχω κάνει όλα αυτά τα όνειρα έρχεται μια γαμημένη απόφαση από το Υπουργείο που ουσιαστικά μου λέει: “Κάνε υπομονή άλλο ένα μήνα”. Και τα πάντα καταρέουν… Πάνε οι διακοπές, πάνε οι Smashing Pumpkins και μάλλον πάει και η κοπέλα που και με το δίκιο της ίσως να βαρεθεί να περιμένει…

Δεν ξέρω αν καταλαβαίνεται πως νιώθω όλοι σίγουρα όμως όσοι έχουν πάει στρατό καταλαβαίνουν…

Το ποστ του μανσον ειναι για οσους υποστηριζουν το στρατο… Ευγε!!!

Κουραγιο αδερφε!!!

Θα έρθει και η σειρά σου ψαρά…
:lol: :stuck_out_tongue:

Manson,καλά κουράγια Bro…(από εμπλοκές άλλο τπτ ο κωλοστρατός…Πόσες μετράς αλήθεια?)

Εννοια σου και εχω διαφορα στο μυαλο μου…:stuck_out_tongue:

Γάμησέ τα. Μια ζωή και σήμερα#-o

αστα να πανε φιλε!
σε καταλαβαινο κ σε νιωθω απολυτα!
υπομονη κ μην μασας θα τελιωσει καποτε το μαρτυριο! :wink:

Μαλάκα τι ξέθαψα… Σαν παλιό, κακό όνειρο μου φαίνεται η μέρα που είχα ανοίξει το thread. Πολίτης καμία 20αριά μέρες τώρα. Άντε κλειδώστε το να πάει στο διάολο.

Καλός πολίτης…

Καλος πολιτης! Τωρα εισαι ανδρας πια:p

manson το φόρουμ κ η ΑΕΚ σε χρειάζονται ! δεν μπορείς να φανταστείς τι μάχες έδωσα με τους χάρτινους όλη τη χρονιά.:lol: :lol: welcome back mate ! 8)

Λουκ ποτέ δεν έλειψα. Μέσα από net cafe έδινα και εγώ τις μάχες μου.

Πο δεν το προσεξα και θα σου ευχομουν καλη θητεια :stuck_out_tongue:
Πως ηταν τελικα ; :slight_smile:

Αν περιμενες απο τον στρατο, καλος πολιτης φιλε. Αν οχι, καλη συνεχιση της ζωης :Ρ