March Metal Day: Manowar, Rhapsody, Holyhell, Tiamat, Epica κα - 4 Απριλίου, Ελληνικό

Την προσοχή σας παρακαλώ.

Το Rocking.gr θα έχει το δικό του περίπτερο στο March Metal Day Festival, οπότε όσοι από εδώ σκοπεύετε να πάτε, ξέρετε από που να περάσετε για να γνωριστούμε, να μιλήσουμε, να περάσουμε την ώρα μας μεταξύ των εμφανίσεων των συγκροτημάτων και άλλα πολλά.

Έχουμε κατά νου ορισμένα happenings για το περίπτερο, τα οποία μόλις επιβεβαιωθούν θα σας ανακοινωθούν. Αυτό που θέλουμε πρωτίστως είναι να γνωριστούμε με όλους εσάς που μας διαβάζετε και δεν είχαμε/είχατε την ευκαιρία να τα πούμε κι από κοντά μέχρι στιγμής.

:rockon: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :rockon:

re paidia kseroume playlist gt ama dn paiksoun ta klassika kuriws na kserw na min paw…

[SIZE=“4”]paidia ta eishthria exoun vgei… trexte na parete!! to olo paketo einai gamato k se mia xara timh… skefteitai se ti times erxontai alloi monoi tous. ante na kataskhnwsoume apo ta kshmerwmata[/SIZE]

η περιοδεια νομιζω αρχιζει 14/3…περιμενε μεχρι τοτε αν ειναι. δεν εχω ακουσει κατι για σετ λιστ. οτι μαθουμε θα το βαλουμε εδω:wink:

Αυτά είναι! Μπράβο! =D>
Ιδανική ευκαιρία να τα π(ι)ούμε από κοντα! :drunk: :smiley:

[SIZE=“1”]…έχω μεγάλη περιέργεια να δώ κάποιες “φάτσες” από εδώ μέσα… [/SIZE]:stuck_out_tongue:

Καλά, και εκεί θα πας;; Άσε και ένα φεστιβάλ, μία συναυλία! :lol: ΓΕΔ(lol στα ελληνικά :lol3: :bleh: )

Αν δεν πάω εγώ στους Manowar, ποιός θα πάει; :roll:

Οι δυο σκηνες θα βαρανε ταυτοχρονως?

Οχι, πρωτα η μια και μετα η αλλη με Manowar κλπ…

Ωραια να ξερω να μη χασω τους Epica για να πεταω ντοματες στους Fapsody :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Σωστος!!!:slight_smile:

Θα φάνε πολύ γιούχα οι Klapsody! :twisted:

Ου ρε.
(Αμα ερθω τελικα) θα φερω μαζι μου και πανοπλια και σπαθι ρε και εσας με τις ντοματες,την ωρα που θα τρωτε σουβλακια στο περιπτερο του rocking,θα σας επιτεθει ο στρατος των warriors of metal.
Βια και αιματοχυσια.
:lightsabre:
:blow:

:lol3: :lol3:
Νάτος, έπεσε στην παγίδα! :lol:
Είχα δει ότι μπήκες και λέω “…για να κράξουμε λίγο τους Rhapsody, να δούμε πώς θα αντιδράσει…” :stuck_out_tongue:

Ο στρατός των " warriors of metal" είναι οι οπαδοί των Rhapsody; Αχαχαχαχα! :lol3:

Σπαθί έχω και εγώ φιλαράκι, αληθινό και κοφτερό!
Έτοιμο για μάχη! :lightsabre:
Σε περιμένω! :twisted:

…αφού έχω χωνέψει από τα σουβλάκια…:slight_smile:

Τι σημαίνει “άμα έρθω τελικά”; [-X
Θα έρθεις!

Ενοείται το ότι θα πολεμήσουμε πλάι πλάι :lightsabre: :lightsabre: :lightsabre: :lightsabre: :lightsabre: :lightsabre: :metal: O:)

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Θα γινει σφαγη!

I ain’t no nice guy after all!

Πως σας φαίνεται αυτή η δεσποινίδα;

Ισως για αυτη την δεσποινιδα να ερθω…:stuck_out_tongue:

Ωραία είναι η κοπελιά! (άποψη κοπέλας :stuck_out_tongue: )
Και από φωνή μια χαρά τα πάει…

Δεν κατάλαβα γιατί πέφτει τέτοιο κράξιμο για τους Rhapsody! Οι Manowar καλύτεροι είναι;; :-k Προσωπικά δεν τρελαίνομαι για καμία απ’τις 2 μπάντες. Συμπαθώ συγκεκριμένα κομμάτια… :-s