MasterChef - Μαγειρικό πάντα (!?) ξεκατινιασμα

Ανοιγω κι εγω ολο χαρα το Live Stream | Star TV για να δω το reality μου με τον καφε μου και το φαγητο μου, και βλεπω Ειδησεις.

Τι θα γινει ρε Ευρωπαιοι, θα νιωσετε λιγακι?

Αλλαξε η ωρα εδω περα ηδη απο χθες, σε σας που ειστε λιγο πισω ποτε θα αλλαξει?

1 Like

Φτιάξε κι άλλο καφέ, θα συμβούν πραγματάκια σήμερα λένε.

2 Likes

Σιγά μην τον έφτιαχνα μόνος μου, τίποτα πλεμπαιοι είμαστε?

ΑΜΕΡΙΚΑ ΡΑΝΣ ΟΝ ΝΤΑΝΚΙΝ

3 Likes

6 Likes

image

Ρε σε μικρότερο σκεύος από αυτό έπλυνε ο Τζιζας τα πόδια των αποστολων, γδφ με τα μεγέθη στη γιανκηλαντ να πουμε

1 Like

Ελα μωρε μονο 800 ml καφεδακι μακιατο με μπολικο γαλα κια παγακια ειναι :stuck_out_tongue:

Αμα παω σινεμα να δω το Μπατμαν καμια μερα θα σου δειξω το μεγαλο μεγεθος κοακολας… ικανο να προκαλεσει ζαχαρο απο μονο του. Καλα για ποπ κορν ξεφευγει το πραγμα επισης, ενα μικρο κουβαδακι σου δινουν.

1 Like

Τι σιχαμενος πια αυτος ο Μπωλος, δεν παλευεται.

Ειναι 100% εγγυημενα το παιδακι που οταν ημασταν σχολειο και ανακοινωνε ο δασκαλος κατι που σημαινει οτι την γαμησαμε γιατι καναμε κατι ως ταξη, πεταγοταν πριν καν τελειωσει την προταση ο δασκαλος να πει “ΚΥΡΙΕ ΚΥΡΙΕ ΟΧΙ ΕΓΩ”.

Δειλος και κλασικος ευθυνοφοβος τυπος.

1 Like

Και αποξηραμένο σε Jonathan και Σταύρο, δύο από τα καλύτερα παιδιά του διαγωνισμού, που είναι και στην ίδια ομάδα.

Και, ομοίως, φουλ δυσκολία στην Φανή που -αν και αντιπαθής- του είχε δώσει την κάρτα, ε;

1 Like

Ο Τζοναθαν εχει παει στους κοκκινους, get with the program :stuck_out_tongue:

Ναι ο εμετος, αυτο που εκανε με Φανη ποταπό απλα.

Το βλεμμα του και το ηλιθιο του χαμογελο οπως περνουσε μπροστα απο τους παγκους προς τον εξωστη τα λεει ολα, ειχε την φατσα “αχαχχα εκανα μαλακια και γουσταρω” . Αν ημουν εκει μεσα θα τον αγνοουσα οσο περισσοτερο μπορω, αλλα μπορει να ειχε φυγει μια σφαλιαρα ξεμπαρκη τοσο γελοιος που ειναι.

Φταίω εγώ τώρα, αν αρχίσω να σε κράζω;

2 Likes

Α οχι δεν φταις, ρε φιλε ομως ουτε εγω.

Θυμομουν οτι ειχε γινει τραμπα με Γιαννο και ειχε ερθει στους μπλε.

Αλλα ορκιζομαι ειδα πλανο στο οποιο εδειξε Τζοναθαν με κοκκινη ποδια.

Επισης, ειναι Δευτερα.

Επισης, πηγε η ωρα μια ωρα νωριτερα, και κοιμηθηκα 5 ωρες μονο πριν παω δουλεια :stuck_out_tongue:

Strike one!

Καλα χαλαρωσε, Μαστερ Σεφ ειναι δεν ειναι διαγωνισμος γνωσεων πανω στους παικτες :joy:

Κατι για 6 προτεινομενους ειδα στο preview ε.

Τον γαμησαν ολοι τον ανανα.

Λοιπον παιδια, αυτο που φτιαχνει ο Τζοναθαν, αν το πετυχει δηλαδη, τα tacos al pastor, ειναι απο τα ΚΑΛΥΤΕΡΑ πραγματα που εχω φαει ποτε στην ζωη μου. Τακος με χοιρινο κρεας, σαλτσουλα και ανανα απο πανω. Πλεον οποτε παιρνω tacos, σιγουρα παιρνω τουλαχιστον 1 απο αυτα, αν οχι και τα 3 που ειναι η συνηθης ποσοτητα.

2 Likes

Και εγω που φτιαχνω δικια μου hot sauce, την κανω με βαση ανανα κ scotch bonnets.

2 Likes

Γρηγόρης (αντιπαθητικός κατά τ’ άλλα) “έσπειρε” σήμερα και στα δύο μέρη.

Γιάννος πανάξιος, ευκαιρία να κόψει και λίγο τα νεύρα του.

Θα πέσουν κορμιά στην αποχώρηση. Θεωρητικά, η Πόπη είναι η πιο αδύναμη.

Επίσης, ανανάς τρελή λατρεία και μέγιστος λιποδιαλύτης.

Ειμαστε ετοιμοι για διαδικασια αποχωρησης με 6 διαγωνιζομενους?

Δε θελω να φυγει ο Πανουλης γιατι ειναι καλο παιδι. Και δεν πολυθελω να φυγει ουτε ο Μαριος γιατι ειναι αφασια, αλλα τωρα τελευταια εχει γινει συνομωτικος και λεει κατι ακυρα για διαφορους εκει μεσα.

Καλλιοπη πληρως αδιαφορη, Φανη δε θα ηθελα να φυγει απο τωρα αλλα αν φυγει θα μισησουν ολοι τον Μπωλο οποτε κατι καλο θα βγει (!), Βαλεχας ΜΑΚΑΡΙ να ειναι αυτος που θα παρει ποδι.

Δημητρης Μπομπαινας δε θελω να φυγει απο τωρα, για να συνεχισει να τα διαλυει ολα εκει μεσα :joy:

1 Like

Φανή στα τσακίδια, αλλά δεν το βλέπω δυστυχώς.

Της φερθηκε εντελως σκαρτα ο Μπωλος το γιδι, κι ετσι θελω να μεινει και να τον πεταξει εξω για το poetic justice

Όχι να φύγει τώρα και μετά ας φύγει κι ο άλλος, δεν μπορώ να τους βλέπω λέμε :exclamation: