MasterChef - Μαγειρικό πάντα (!?) ξεκατινιασμα

Κατά σειρά προσωπικής επιθυμίας προς αποχώρηση:

Μπομπενας
Φανή
Μάριος
Βασίλης Β.
Πάνος
Πόπη

Α ναι να κανουμε και ranking, γιατι οχι (!)

  1. Βαλεχας :face_vomiting:
  2. Ποπη για να μην αναγκαζομαι να χαμηλωνω ενταση στα ηχεια καθε φορα που μιλαει
  3. Φανη
  4. Μητσος Μπομπαινας
  5. Μαριος
  6. Πανος

Αντι για ρανκιν

3 Likes

Mαριος/κοντιζας/ζυγαρια

2 Likes

Ακολουθησα την συνταγη κατα γραμμα, απλα δεν ζυγισα τιποτα

Μαριος λατρεια ρε, αφασια ο τυπος <3

2 Likes

Κλάμα μόνο με τον παλαβό.

1 Like

Φευγει ο Μπομπαινας εκτος συγκλονιστικου απροοπτου με βαση τα σχολια.

ΚΑΟΥΑΜΠΟΥΝΓΚΑ :exclamation:

1 Like

Δεν πιστευω οτι εχει υπαρξει καλυτερη παραγωγη σε οποιαδηποτε ελληνικη εκπομπη, μιλαμε το Χολιγουντ τα βλεπει και ζηλευει

1 Like

Εμετός. Μη το γ@μ@τε έτσι, ρε!

Σοκ.πως μας την έφερε το αφεντικό Βαλεχα έτσι.

Τι ακριβως γαμησαν? Ετσι ειναι η διαδικασια. Ας μην εφευγε ο αντιπαθεστατος απο μονος του.

Ε, ας χορτάσουμε λίγη ψυχοπαθεια ακόμη τότε.

Ό,τι και να 'ναι ο Βασίλης Β. (κι εμένα ψιλο-αντιπαθης μου ήταν), μια χαρά την “δίκασε” την κλινική περίπτωση σήμερα.

Anyway, τυπικά ο κανονισμός είναι όντως αυτός (ασχέτως αν συνέπεσαν οι δύο αποχωρήσεις, λόγω διαφορετικού λόγου), αλλά ο τύπος κατηντησε βαρετός.

Οι προσωπικες σου (ή μου, ή του οποιουδηποτε) συμπαθειες δεν παιζουν ρολο στο πως πρεπει να γινει ο διαγωνισμος.

Καλα, οχι. Τιποτα δεν δικασε. Μαλακιες ειπε.

Καλά, μια χαρά τον “πάτησε” μαγειρικά και τον ξεφτιλισε και δεν υπάρχει ούτε ένα πράγμα που να είπε και να μην ισχύει για τον τραγιασκα.

Πρωτον, ολοι σκατα πιατο εκαναν, μικρη σημασια εχει ποιο απο τα 6 ηταν πιο σκατα απο τα αλλα 5.

Αν ηταν ετσι τα ξεφτιλισματα, τοτε το ριζοτο που εφτιαξα προχθες τους ξεφτιλιζει και τους 6 εκει μεσα.

Στο αλλο απλα ας συμφωνησουμε οτι διαφωνουμε. Ενα ματσο μαλακιαρες ειπε ο Βαλεχας με το μικρο του το μυαλο.

Γνώμη σου, γνώμη μου.

Εξάλλου, εμείς είμαστε με τον Τζόναθαν πρωτίστως, άρα δεν έχουμε και πολλά να χωρίσουμε!

Hasta manana!

  1. Ελισαβεταρα
  2. Τζοναθαν
  3. Γιαννος

Εγώ πάντως από το σημερινό κρατάω ότι ο Μάριος ακολούθησε τη συνταγή κατά γράμμα.

4 Likes

Όταν πάρει πούλο ο Μπόμπαινας ας το γράψει κάποιος εδώ για να ξεκινήσω να βλέπω… έκανα το λάθος χτες και έβαλα λίγο να δω… αυτό το σούργελο που θα ήταν το νο1 στο ρόστερ των Παρατράγουδων νομίζω ότι φτάνει επίπεδα Πορτοσάλτε στο να θέλω να σπάσω την τηλεόραση

και είναι και ένας άλλος το ίδιο σιχαμένος αλλά δεν ξέρω όνομα
ποιος είναι αυτός ωρέ παιδιά;