Masters Of Rock 2010

[SIZE=“3”]ΤΣΕΧΙΑ - ΜASTERS OF ROCK - 15 εως 18 ΙΟΥΛΙΟΥ 2010[/SIZE]

Τα ονοματα που ηδη ανακοινωθηκαν:

Manowar
Accept
Queensrÿche
Masterplan
Primal Fear
Sabaton
Destruction
Lordi
Unisonic

Tarja
Epica
Behemoth
Mike Terrana
Delain
HolyHell
Metalforce

ΤΙ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΑΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ !!! :metal::metal::metal:

HΔΟΝΗ !!!:vibrate::vibrate::vibrate:

MANOWAR ΚΑΙ TΣΕΧΕΣ ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΣΚΗΝΗ !!! =P~=P~=P~

:yahoo:

Ναι καπου το ειχα δει σε προηγουμενες μερες…Πραγματι θεαματικη αρχη για ανακοινωσεις…

Ειναι μια απο τις επιλογες αλλα ειναι νωρις ακομα…

Manowar και Queensrÿche live έχω δει αρκετές φορές. Δεν νομίζω ότι έχω να δω και κάτι καινούργιο απο αυτές τις δύο μπάντες…

Θα πάω όμως σίγουρα για Accept, Masterplan, Primal Fear, Destruction, Unisonic που δεν έχω δει και θέλω να δω.

Τους Ryche θα τους φερουν καμια βολτα απο δω??? Ξυπνατε και φερτε τους ρεεεε.

Οντοπικ: Παρα πολυ δυνατη και καλη αρχη στο φεστιβαλ. Ασχετα που δεν μπορω να παω:p

festival δυναμιτης…

Δηλαδη Kiske,Tate,Adams,Lande,Scheepers live.Και ειναι 4μερο το fest.Κι ακομα δεν εχουν ανακοινωθει ουτε τα μισα.

Χαλιαααα:lol:

και το σκεφτομουν για αυτο το φεστ φετος ,ωραιος ο night.

ΦΑΤΕ ΜΑΤΙΑ ΨΑΡΙΑ!!!

αναφερομαι στους κοινους θνητους που δεν εχουν τετοιες πολυτελειες (κ εγω μεσα)… :(:(:frowning:

+Annihilator,Doro:D

…accept…accept… ACCEPT !!! Επιτέλους, οι γερμαναράδες επιστρέφουν…

oxι ακριβως…

αφού θα ακουστεί ο κρυστάλλινος ήχος της κιθάρας του Hoffman, εμένα μου φτάνει (off topic)

Προστέθηκαν στο bill Doro και Annihilator.

Που γίνεται αυτό?

μυωπας:p

Tσεχια.

Btw,αναμενονται αλλα 6 μεγαλα ονοματα.

Προστέθηκαν ακόμα Lacrimosa και Rhemorha (σε πρόλαβα pumpkin). Έχει πάει κανεις στο συγκεκριμένο φεστιβάλ? Πήρα εισητήρια απο το official site του φεστιβαλ και μου έστειλαν μήνυμα ότι θα τα στείλουν στην διεύθυνση που τους έδωσα. Ελπίζω να μην γίνει καμια βλακεία και χάσω το live…

:lol::lol: Tα ειδη μωρε απλα νταξει,filler μπαντες ειναι,δε μπηκα στο κοπο να το ποσταρω.Παντως καταφερνοντας να καταλαβω καποια πραγματα απο το φορουμ του σαιτ ειναι να ανακοινωθουν αλλα 6 μεγαλα ονοματα(ειχα πει 8,τελικα οι 2 απο αυτους ειναι Doro,Annihilator που ειπαμε πιο πανω).

Τωρα για τα εισιτηρια περιμενε pm μου σε λιγο.

Poster:

Lineup:
Manowar, Epica, Lordi, Queensrÿche, Accept, Behemoth, Lacrimosa, Annihilator, Primal Fear, Destruction, Sabaton, Doro, Delain, Tarja, Masterplan, Horkýže Slíže, Callejon, Tublatanka, Salamandra, Doga, Holyhell, Mike Terrana, rhemorha, Metalforce, Miloš Dodo Doležal, Dymytry and Unisonic

Σε αναμονή για να έρθει το εισιτήριο… :slight_smile:

Προσθεστε και [SIZE=“6”]GRAND MAGUS[/SIZE]:metal::metal::metal:

(+Communic,Callejon)

Αν είχα φράγκα θα πήγαινα πάντως