Mastodon - Crack The Skye

ναι ρε φίλος μου την χαλάς.Άσε εμάς τους άσχετους να γράφουμε εδώ και να σχολιάζουμε το σκουπίδι και πήγαινε στο τοπικ του remission να γράφεις πόσο γαμάτος δίσκος είναι.

Επίσης το άκουσα αρκετές φορές το The Last Baron.Με τις λίγες αυτές ακροάσεις, μου έκανε καλή εντύπωση.Δεν είναι βαρετό κομμάτι.Θέλω να το ακούσω όμως από το cd, να δούμε πως δένει και με τα άλλα κομμάτια.

προφανως εισαι τετοιος [βαλε το χαρακτηρισμο που ΕΣΥ χρησιμοποιησες] αφου σε μια προταση ειπες αυτο

έχουν 3 δισκάρες σερί,αυτό και των Anathema είναι τα 2 album που περιμένω σαν τρελός…αν και αυτό είναι σαν το blood mountain θα μιλάμε για μια από τις καλύτερες μπάντες,εδώ και χρόνια…
δεν εχω κατι αλλο να συμπληρωσω.

Τι ασχολείστε με το troll, που δεν έχει τι να κάνει στη ζωή του και μπαίνει απ’το pc του να κράξει, δεν το καταλαβαίνω δηλαδή…

Το Last Baron καλό μου φάνηκε αν και δε συγκράτησα πολλά απ’τη μία φορά που τ’άκουσα…

true metals fans vs more true metal fans

fight !!!

ε παιδια!!!

δεν ξέρω αν το ακούσατε αλλα μόλις έμαθα οτι κυκλοφόρησε το

[SIZE=“4”]THE LAST BARONESS[/SIZE]

[SIZE=“6”]![/SIZE]

δισκαρα.εχω παθει μεγαλη πλακα.και δεν ειμαι πολυ οπαδος τους.τα προηγουμενα με κουραζαν σε σημεια.αυτο ειναι τελειο.μελωδια και καθολου φλυαρια.

δισκαρα οντως.

Υπαρχει στο γνωστο ρωσσικο site το πληρες αλμπουμ με 2 instrumental εκδοσεις του
Oblivion και του Divinations.Σε καλη ποιοτητα νομιζω.

Για ενημερώστε γιατί εγώ απ’αυτά τα ρωσσικά δεν ξέρω :stuck_out_tongue:

Με pm κατά προτίμηση. 8)

me too deathsterακο…:roll:

γαμαει απιστευτα ο τελευταιος βαρωνος!!!

Πολύ καλό ακούγεται παρά το απαράδεκτο ριπ…

αχαχαχαχα πρεζακι silencer

εχω φτασει 4.10 καψιμο λεμε

Για οσους αγορασουν το cd,σας προτεινω να το παρετε αποτ ο site της Relapse.Εχει προσφορα Μαρτιου,οποιο cd αγορασετε,παιρνετε και αλλο ενα της αρεσκειας σας δωρεαν.Οποτε με 15$+7$ μετα φορικα συνολο 22$ αγοραζετε το αινουριο μαστοντον και οποιο αλλο γουσταρετε αλλα πρπ να ειναι της Relapse.Νομιζω πολυ καλη προσφορα σιγα μη σκασς 20+ ευρω στο μετροπολις.Η απλη εκδοση ειναι στα 11$ αλλα το προσθετο δωρεαν cd πρπ να εχει την ιδια τιμη.

ναι, μόνο που το crack the skye δεν είναι relapse record αλλά της warner bros

η απλα πας στο play και το παιρνεις με 9 λιρες :expressionless:

και 12 μαζι με το ντιβιντι

εδιτ: η και αυτο που ειπε ο ντουντος :stuck_out_tongue:

Αποτι γνωριζω ειναι Warneρ και Relapse.Εστειλα μαιλ για να ειμαι σιγουρος.

ειναι warner brothers

αν πατησεις πανω στο δισκο στο site της relapse
θα σου εμφανισει τα στοιχεια του δισκου
και εκει που λεει label λεει warner brothers

Λαθος μου warner/Reprise.Πηρε κανεις απο αυτη τη προσφορα?Που εχει τα comments για να γραψω το δευετρο cd?

είναι στην τελευταία φάση της παραγγελίας. εγώ πάντως έφτασα χτες στο τελευταίο submission button, το πάτησα και με έβγαλε στην πρώτη σελίδα χωρίς να λάβω κάποια επιβεβαίωση… ούτε μέηλ, ούτε τπτ. τους έστειλα μέηλ να ρωτήσω αν έχουν παραγγελία από μένα, αλλιώς θα την ξανακάνω. γενικά το φοβάμαι πολύ το σάητ της ρηλαψ.

Εγω μολις πηρα Lazarus bird & dead black wings και μου ηρθε και μαιλ απο τη Ρελαψ και αποτ ο paypal.