Mastodon - Crack The Skye

+1!

Αυτό τα εξηγεί όλα! Οι Μastodon είναι κομμουνιστές, που κάνουν φωτογράφηση με το χέρι στην καρδιά αλά Pet Shop Boys - Go West στο νέο σοβιετονοσταλγικό εξώφυλλο του Τerrorizer με το σφυροδρέπανο δίπλα. Ε ναι αγαπητοί, για το ξεπούλημα των Μastodon τα φταίει ο Mαρξ, ο Λένιν κι η Αλέκα!

Τους δινει σταλινικη γραμμη η Warner.

Απαράδεκτο μουστάκι :lol::stuck_out_tongue:

:ban:

O Kelliher στέκεται μόλις ένα σκαλί κάτω από Λέμυ, Χέντφιλντ με το νέο ίματζ.[-X

Πολυ θα γουσταρα να επαιζαν ολο το album στο rockwave:roll:

Δεν είσαι ο μόνος.:roll:

Ευτυχως που δεν θα το παιξουν:roll:

Ακουσα το Quintessence, στα φωνητικά έδωσα βάση, ωραίο κομματάκι.:wink:

Πόσο το έχουν στα Metropolis?
Με το dvd είναι?
Δεν γουστάρω να το πάρω με το dvd, γιατί ξέρω ότι δεν θα το δω.
(μαλακισμένη η συνήθεια να το φέρνουν μόνο μαζί με αυτό, βλέπε Alone εδώ πάνω).

:ban:
μόνο και μόνο επειδή έβαλες αυτά τα δυο ιερά τέρατα στην ίδια πρόταση :lol:

Eσυ σε ενα θρεντ κ να μην αναφερθεις ή να σχολιασεις τους MEtallica δεν υπαρχει…

Διάβασε και μετά μίλα ρε

Oκ ρε ο,τι πεις θα κανω…

Sorry και από εδω!

Τόσο καιρό άκουγα τον δίσκο στην γνωστή χάλια ποιότητα .
Τώρα όμως τα πράγματα άλλαξαν. :):):slight_smile:
Ανέβηκε ένα σκαλοπάτι στην ετκίμηση μου.

Για τους βινυλιακούς πληροφοριακά ο δίσκος αναμένεται μέσα απρίλη στην σπέσιαλ έκδοσή του [Deluxe Edition on 180 Gram vinyl! 45 RPM with 7" single (featuring album track “Oblivion” and a ZZ Top cover)] και γύρω στις 5 μάη στην απλή.

η διασκευή στο Just Got Paid είναι super.

οι πολλές (γενικά) διαφορετικές εκδόσεις έχουν αρχίσει και με κουράζουν. και εγώ είμαι συλλέκτης (μέχρι κάποιου επιπέδου) αλλά ακόμα όταν αγοράζω μια κυκλοφορία την αγοράζω πρωτίστως για τη μουσική της. Πλέον,σα να απευθύνονται κατά βάση σε συλλέκτες που παίρνουν κυκλοφορίες για τη σπανιότητά τους περισσότερο από τη μουσική που περιέχουν.

Aυτό εξυπακούεται…

δεν εχεις αδικο…εγω προσωπικα,σε αρκετες περιπτωσεις κυκλοφοριων τις οποιες…θελω να τις “τσιμπησω” με το που σκανε στην αγορα…κρατιεμαι!!γιατι αν σκασει μετα απο κανενα μηνα το deluxe digipack με κατι εξτρα μεσα…ε, ή θα πρεπει να πουλησω το προηγουμενο…η να τα αγορασω και τα 2 και μετα βλεπω τι μπορω να κανω…σε γενικες γραμμες παντως…οι εταιρειες με εχουν κουρασει…και το ιδιο και τα δισκοπωλεια (τα οποια οπως και να εχει…να πουλησουν θελουν!!)…ειναι κουραστικο το να εχεις καθε φορα να διαλεξεις αναμεσα σε 2-3 εκδοσεις…ποσο μαλλον το να περιμενεις…
Τεσπα…για να δωσω και ενα παραδειγμα:Οταν βρηκα το Mastodon,ηταν το διπλο (με ενα dvd το οποιο δεν προκειται και να το “λιωσω”).3 μερες μετα βλεπω και το απλο…με 4 γιιουρια λιγοτερο!καπως ετσι, τα παιρνω κρανιο!

Δυστυχώς το βρήκα μόνο με dvd, κοντά στα 20?, έτσι και αλλιώς με αφήνει αδιάφορο το dvd.
Αρα αποφάσισα να το κατεβάσω (δεν έχω πολλά λεφτά για ξόδεμα ρε:(), να το λιώσω και να περιμένω να πέσει η τιμή του, αν το βρω φθηνότερα το τσιμπάω αμέσως.

ναι…με αυτη τη τιμη το πηρα…

παντως τσεκαρε τι θα κατεβασεις…