Mastodon - Crack The Skye

καλος ο τσαρος και εσπειρε στο live αλλα ο βαρονος ειναι αλλου…:slight_smile:

Tunnel Books of “Crack The Skye” Available to Buy!
We just found a small quantity of the super deluxe Crack The Skye tunnel books and they are up for grabs… If you missed out the first time here is your chance.

σε πληροφορώ ότι ποτέ δεν υπήρξε περίοδος που να μη βρίσκεται γιατί το κοίταγα.
επειδή το έχω δει από κοντά θεωρώ υπερβολικά τα 40? που αξιώνουν.
αν κάποια στιγμή αποφασίσουν να το βάλουν (αρκετα) φτηνότερα, το ξανασυζητάμε.

κατά τα άλλα 10 ακατέβατο, τα πάντα όλα.

same here.

http://uk.sonispherefestival.net/2009/07/mastodon-brew-their-own-beer/

:drunk:

κούραση.

μμμμμμμ

Να ειπω και εγω την γνωμη μου.
Λοιπον ποτε δεν υπηρξα ιδιαιτερος φαν των μαστοδοντον,οκ ειχα ακουσει τα Λεβιαθαν,Μπλαντ μαουντεν και τα θεωρουσα αξιοπρεπεστατα αλλα δεν μου ειχαν κινησει τοσο πολυ το ενδιαφερον και δεν με ειχανε τραβηξει ιδιαιτερα.
Οποτε ειπα να δωσω και μια ευκαιρια στο καινουργιο αλμπουμ…Ε αυτο ητανε,με κερδισε απο το πρωτο ακουσμα και δεν εχει ξεκολλησει απο το σιντι πλειερ.Πιστευω οτι επιτελους καταφερανε να συνδυασουν την αδιαμφισβητητη τεχνικη τους με περισσοτερο ουσιαστικες δομες και δωσανε βαση στην συνθεση ως συνολο και οχι μεμονωμενα.
Οι μπασογραμμες ειναι απιστευτες και το Czar μετραει ασχημα,το μονο προβλημα ειναι η αποδοση των φωνητικων στα λαιβ
+1 φαν για τους μαστοντον:):slight_smile:

Πέρα από τη μπύρα προσέξτε σε ποια θέση παίζουν οι Mastodon σε αυτό το festival και θα καταλάβεται γιατί δεν θα γίνουν ποτέ ΤΟ μεγάλο όνομα στο μεταλ. Σορρυ

το δισκο τελευταια ειχα χρονο κ εκατσα να τον ακουσω οπως ηθελα!!!ειναι ενα ψυχεδελικο αριστιυργημα!!oblivion k czar τα αγαπημενα μου!!!

Bσκ ειναι ηδη,σορρυ…(μπορει να μην πουλησουν οπως αλλοι,αλλα πατανε οποιον θενε κατω ανετα πλεον…)…

Αυτό είναι μαλλον προσωπική σου άποψη, γιατί δεν τους βλέπω πουθενά headliners ή κατι τέτοιο. Για να είναι μια μπάντα μεγάλη παίζουν και αυτά ρόλο :wink:

Όπου νά’ναι θά’ρθουν κι’αυτά:wink::!:

Καλυτερα ,δεν τους θελουμε headliners.10000 φορες σε κλαμπακια[φανμποις:P]

Χλωμό γιατί κατα την ταπεινή μου άποψη το peak τους ήταν το Leviathan και από εκεί και πέρα σκουρένουν τα πράγματα. Ποτέ δεν ξέρεις βέβαια…

Βσκ οχι ιδιαιτερα,προχτες παιζαν κατω απο slipknot,που μονο ως αστειο,τουλαχιστον εγω,μπορω να το εκλαβω…και καλυτερα να μην παιζουν heαdliners σε μεγαλα φεστιβαλ,αλλα σε κλαμπακια με τιγκα στο κοσμο μονοι τους,με το κοινο τους…

Λουπιν με αντιγραφεις :lol::lol:

για σένα και για μένα, όχι για την τσέπη τους…

Που, στην Ελλαδάρα?

Ξανά, που, στην Ελλαδάρα?

Peak στο δεύτερο full length. ΚΛΑΙΩ.

Εdit: +1 με μπιλζόρα.

εντομεταξυ λεει “κατα την ταπεινη μου αποψη” ο καημενος.

ειστε η χουντα η ιδια ρεντραμ.