Mastodon - The Hunter

what the fuck is this???

Αν όντως αυτό είναι το εξώφυλλο είναι τραγικό. Από τα χειρότερα ever. Βασικά μόνο εμένα μου θυμίζει… lego?

Εμένα πάντως μια χαρά μου φαίνεται…απλά είναι διαφορετικό από ότι ξέραμε έως τώρα…

Εγω να σας πω την αληθεια το περίμενα. Τωρα τελευταια βαζανε περιεργα backgrounds στις συναυλιες τους. Όμως η γραμματοσειρα στο “μαστοντον” ειναι εκπληξη και ασχημη για μενα.

Ρε είναι εντελώς άθλιο

έλα ρε έχει στύλ 8)

[SPOILER]περίεργο στυλ[/SPOILER]

Με το που το είδα, είπα: “Αποκλείεται αυτή η πίπα να είναι του Ρομάνο”.
Το έψαξα λίγο και τελικά κατά πως φαίνεται, οι Μάστοντον τα έσπασαν με το Ρομάνο (τουλάχιστον γι’ αυτόν τον δίσκο, δεν ξέρω τι σκατά ακριβώς παίχτηκε) και το εξώφυλλο ανήκει σε κάποιον Aj Fosik.
Εδώ μπορείται να δείτε άλλα έργα του: http://ariwilson14.blogspot.com/2011/06/mastodon-to-work-with-aj-fosik-for.html

Φέιλ.

εγώ συνεχίζω πως δεν τα ‘σπασαν’ μαζί του.Απλά για τον νέο δίσκο και το βιβλιαράκι του ταιριάζει αυτό.Θα δείτε…

Εμένα μου αρέσει το εξώφυλλο, είναι κάτι πολύ διαφορετικό απ ότι περιμενα. Το θέμα είναι μουσικά τι θα παίζει.

Τι αηδία είναι αυτή;

Έτσι όπως είναι η γραμματοσειρά στο νέο λογότυπο και με το κόκκινο μου δίνει την εντύπωση ότι πρόκειται να πλασάρουν κάποιο κουλό προϊόν στη Σοβιετική Ένωση …

Δεν θα μπορουσε το εξωφυλλο να απεικονιζει τις αντιδρασεις του κοσμου οταν το βλεπει?
Κατι σα καθρεφτης ενα πραγμα.

Επισης

Νταξει πια γιατι σας χαλαει τοσο πολυ το εξωφυλλο?Ειναι κατι διαφορετικο,δεν γινεται μια ζωη να εχουμε εξωφυλλα απο τον ιδιο.

Στο κατω κατω μην ξεχνατε οτι αυτος θα ειναι ενας δισκος αρκετα διαφορετικος απ’οτι εχουν βγαλει ως τωρα,καθως τελειωσαν να γραφουν δισκους με τα στοιχεια της φυσης(νερο-Leviathan κτλ…),αρα λογικο ειναι να αναζητουν την αλλαγη.

Γαμεί και δέρνει το εξώφυλλο!

Πιο πολύ βέβαια θα ξενερώσετε με το δίσκο! :lol:

Αυτό ακριβώς!!
Το νέο εξώφυλλο σηματοδοτεί μια νέα αρχή για τους Mastodon.Μια χαρά δεν γίνεται να μένουν ίδιοι και στάσιμοι μουσικά.Οι αλλαγές είναι απαραίτητες

Γουστάρω γραμματοσειρά γουστάρω κοκκινο κ γουστάρω περίεργο εξώφυλλο.

σχεδόν οφτόπικ:

[SPOILER]Όσοι από εσάς ζήσατε εποχές perdition city (Ulver) ξέρετε ήδη ότι υπάρχουν παραδείγματα μεταμορφώσεων συγκροτημάτων. Χωρίς να θέλω να συγκρίνω ανόμοια πράγματα απλά ας έχουμε λίγο ποιό ανοιχτό μυαλό.[/SPOILER]

Δεν καταλαβαίνω από πού προκύπτει το ότι σ’ αυτούς που φαίνεται άθλιο το εξώφυλλο δεν πρόκειται με τίποτα ν’ αρέσει μια ενδεχόμενη αλλαγή μουσικής κατεύθυνσης. Μήπως είμαστε και ΜΕΤΑΛΛΑΔΕΣ;

είναι όντως πολύ κακό το εξώφυλλο για τους μάστοντον. δεν ξέρω τι συμβολίζουν τα καλλιτεχνουργίματα αυτουνού που έφτιαξε το καινούργιο τους εξώφυλλο, πάντως αυτό που ξέρω είναι ότι δεν ταιριάζει στους ΜΑΣΤΟΝΤΟΝ. τους έχουμε συνηθίσει με εξωφυλλάρες και αυτό θα έπρεπε να παραμείνει. ελπίζω το αλμπουμ να είναι καλό και να βγει ένα μέτριο αποτέλεσμα.

γιατί η αλλαγή ίσως να είναι ολοκληρωτική και σε αυτούς που ήταν κολλημένοι σε ήχο leviathan και remission(οι οποίοι στράβωσαν και με crack the skye) δεν θα αρέσει η νέα μουσική κατεύθυνση της μπάντας.
Τώρα το εξώφυλλο δεν έχει καμιά σχέση.

μπομπα εξωφυλλο,ανυπομονω να ακουσω νεα ασματα

Kρατιέμαι πολύ να μη μιλήσω, αλλά η σύνδεση της Σοβιετικής Ενωσης με το εξώφυλλο σε δίνει από μόνη της. :–

Όχι, μίλα :!: