Mastodon - The Hunter

Red rum έχεις ακούσει υλικό από το δίσκο; και αν ποιες οι εντυπώσεις σου; με ενδιαφέρει πολύ η γνώμη σου.

Μια χαρά το εξώφυλλο, το απομέσα είναι όμως αυτό που μετράει. Μυρίζει ανανέωση κ μ’ αρέσει!

Δεν έχω ακούσει, αλλά έχει ακούσει όλο το δίσκο δικός μου άνθρωπος που είναι περισσότερο φανμποης από μένα και λέει πως γαμεί, οπότε το ξέρω γιατί τον εμπιστεύομαι με κλειστά αυτιά 8)

Για να ξέρω και εγώ μιλάμε για τον outlaw; επιτρέπεται να μας πεις πως είχε πρόσβαση στον δίσκο; Επίσης η κατεύθυνση είναι back to the roots (remission, leviathan) ή η φυσική συνέχεια του crack the skye?

Αυτός ο κατεργάρης είναι, του τον έβαλε ο Brann πριν το sonisphere να τον ακούσει. Απ΄ότι λέει πάντως δεν έχει πολύ σχέση ούτε με το τελευταίο ούτε με τα παλιά, είναι ψιλοάλλη φάση, αλλά 100% Μastodon. Μικρότερες διάρκειες, πολύ ενέργεια, μπόλικο ΡΟΚ και άλλα πολλά που καλύτερα να τα πει μόνος του.

Ok. Αυτά φτάνουν για να έχουμε μια ιδέα αλλά και να μεγαλώνει η αναμονή.

Σε ευχαριστώ.

καλο ακουγεται.προσωπικα το εξωφυλλο δεν με ενδιαφερει ιδιαιτερα…

Απο την στιγμη που ειναι 100% Mastodon γιατι να μην μας αρεσει? Το εξωφυλλο παντως οσο το κοιταω τοσο πιο τραγικο μου φαινεται…

μας άναψες φωτιές…

Χρμμ, τελικά μου αρέσει το εξώφυλλο. #peste_na_me_fate

μα καλα τοσες σελιδες για ενα εξωφυλλο?δηλαδη οταν κυκλοφορισει θα βγουν μαχαιρια?λετε?:bounce::bounce:
παντως το εξωφυλλο ειναι ζαβο,οπως και οι μαστοντον(κοινως μονο αυτοι θα μπορουσαν να βαλουν κατι τετοιο)

καλο ειναι το εξωφυλλο…το περιεχομενο να δουμε πως θα ειναι…

Σκατα ειναι το εξωφυλλο. Φανταστειτε πως θα δειχνει σε βινυλιο. Αυτο το ‘‘διαλεγω μια εντελως αντικουλ αισθητικη αρα κερδιζω’’ ειναι τελειως φεηλ για μενα. Τετοιες φωτοσοπιες δλδ, τις κοροιδευουμε οταν τις βλεπουμε σε αλλες μπαντες.

απο ποτε οι φανμποιδες εχουν αντικειμενικη αποψη για εναν δισκο;
Απο τωρα;

Oταν δεν ειναι φανμποηδες των Μεηντεν :smiley:

εκει το πηγαινα :stuck_out_tongue:

Θα γαμάει.

Από κοντά τους έχεις δει. Σου φαίνονται για “αντικουλ αισθητική άρα κερδίζω” περίπτωση?

Λολ, ποιο φωτοσοπ???

Για το εξωφυλλο μιλαω ρε μαν. Εμενα μου φαινεται επιτηδευμενα κακογουστο (…κοιτα το παλι, δε λεω κατι παραλογο).

Ultimate #peste_na_me_fate, αλλά το εξώφυλλο μ’αρέσει, και ίσως να αποδειχθεί και το αγαπημένο μου Mastodon εξώφυλλο. Μου αρέσει που ξεφεύγουν σε κάποια μη safe επιλογή.

Κατά τα άλλα, αν κρίνω από αυτά που λέει ο Red Rum, ο δίσκος θα είναι δυνατός. Άντε, περιμένουμε…

Ούτε photoshop είναι ούτε νερομπογιές κανονικό φτιαγμένο από τα χέρια του καλλιτέχνη και ωραίο αισθητικά θα έλεγα το θέμα είναι το περιεχόμενο γιατί αν έχουμε την έκφραση του τράγου όταν το ακούσουμε …