Mastodon

Μάλιστα … :lol: Για όποιον αμφισβητεί τον βαθύ πολιτικό χαρακτήρα των Μάστοντον, ιδού …

Εγώ λέω να αφήσουν τας Ευρώπας και να έρθουν κατά Αμέρικα μεριά. :stuck_out_tongue:

ΝΑΙ…:bounce::dizzy::vibrate::vibrate: Αυτα ειναι. Αντε να μας ερθουν με το καλο και να παιξουν ολο το [SIZE=“3”]ΘΕΙΚΟ [/SIZE]Crack The Skye, να μας τρελανουν… Επιτελους να τους δουμε να παιξουν πολυ ωρα να το ευχαριστηθουμε με την ψυχη μας… Αντε, ελατε, ανακοινωστε το ρεεεεεεεεεε…[-o<[-o<

Εγώ βλέπω πως Ευρώπη εννοούν μόνο τη Γερμανία και το Ηνωμένο Βασίλειο και αυτό όχι όλο…:roll:

Μακάρι βέβαια να ανακοινωθούν και άλλες Ευρωπαϊκές(ελπίζω με την σωστή σημασία) πόλεις και να τους δούμε.Θα ήθελα πάρα πολύ να τους δω και από κοντά και Headliners.
Ελπίζουμε σε ένα καλύτερο αύριο.


Now playing: Rage - The Icecold Hand of Destiny
via FoxyTunes

Αν ερθουν στις 18 εδω (απο απιθανο ως αστειο) εγω δεν θα γκρινιαξω για τιποτα ποτε ξανα. Οπως και να 'χει ας ερθουν σε κλειστο χωρο headliners να τους απολαυσουμε οπως πρεπει :smiley:

Στις 18, πολυ δυσκολο, θα παιζουν δηλαδη 6 μερες σερι ? Αποκλειεται, για πιο μετα ευχομαστε…

Στις 18, πολυ δυσκολο, θα παιζουν δηλαδη 6 μερες σερι ? Αποκλειεται, για πιο μετα ευχομαστε…

Λιγάκι άσχετο, αλλά ας βάλω ένα Μάστοντον τρίβια της ημέρας: ο παππούς του Troy, Ηarland Sanders, είναι ο ιδρυτής των KFC:lol:

Οπότες οι Mastodon είναι άρρηκτα συνδεδεμένοι με την απόλαυση των αυτιών & του ουρανίσκου. Ωραίος.

Δεν θαπρεπε ναναι χεσμενος στο ταλιρο;

crack the skye (ολο το αλμπουμ) σε ΚΛΕΙΣΤΟ χωρο

ουφφφφφφφφφφφφφφφ

Εχουνε τσακωθει:p

Ακου εδω νεο…:lol: Παντως δεν μου πολυαρεσουν τα KFC, αντιθετα οι Mastodon με τρελαινουν…:vibrate:

Μπορεί να τα’χω ξαναποστάρει, δε θυμάμαι, αλλά πάμε.

Από την πρώτη εμφάνιση τους στην ελλάδα στο Γκαγκάριν το 2005. Περιοδεία Λεβιάθαν.

Megalodon

Where strides the Behemoth / Mother Puncher

Συνέντευξη Brann + Iron Tusk

Και μένα κάτι μου λέει ότι τα’χεις ξαναποστάρει (ειδικά το τελευταίο) :lol: αλλά δεν πειράζει, να βλέπουμε στο ριπλέυ τι μπαλίτσα ξέρουν οι τύποι :roll:

ρε αν παιξουν οπως τοτεςςςς στο γκαγκαριν ας παιξουν και κρακ!!!

Second pressing για το Remission

500 Gold
500 Purple
500 Black (Not Available For Mailorder)

http://shop.relapse.com/store/product.aspx?ProductID=37197

οι μαστοδον, οπως τους/μας αξιζουν ΓΑΜΑΝΕ

ηχο καμπανελα

σοου φοβερο

σετλιστ πανεξυπνο

αψογοι γενικα

φουλ ρηβιου ερχεται

πιασαμε και πενουλα 8)

γιατι ομως ειναι τοσο ζωα και δεν εχουνε καμια καστομ πενουλα με κανα artwork επανου; τις παιρνω και μονος μου τις ντανλοπ :frowning:

Άσε φίλε, τσιφούτηδες!

Που τους ειδες, Γιασονας; Βασικα πες τα ολα.

Σε ζηλευω τοσο πολυ…:evil: Που τους ειδες, πες λεπτομερειες…