Mastodon

:lol::lol:

πραγματικα με τους tool ηταν σα να τους ακουω μεσα απο χαλασμενο ραδιοφωνο…!

Μη σας λένε μπούρδες, οι μάστοντον μία φορά ήρθαν ελλάδα, και αυτή ήταν τότε:

edit, για την ιστορία, οι HoF είχαν ακυρώσει λόγω τραυματισμού του Πάικ, και τελικά έπαιξαν οι Inveracity.

[SIZE=“4”]Mastodon Leviathan interview + Iron Tusk live, Athens Greece
[/SIZE]

με πολλες καμερες και καλο ηχο…

φτου γαμωτο,εμεις μονο με κατι ουζα την ειχαμε βγαλει τοτε
:p:p:lol:

γαμώτεν τότε θα νόμιζα πως είναι όνομα δεινόσαυρου της προιστορικής εποχής που ανακαλύφθηκε πρόσφατα…:stuck_out_tongue:

εδιτ:στη συναυλία του 2005 με τους high on fire απευθύνομαι.

Τι λέτε ρε; Αλήθεια τόσο άσχημα ήταν τα πράγματα τότε; μάλιστα…τότε δεν τους πολυζηλεύω οκ… :stuck_out_tongue:

τίμιο λάηβ, έχω αγοράσει και το bestest t-shirt ever από κει. αν έρχονταν κ οι χοφ θα γινόταν της πόπης…

φοβερο λαιβ

ακουσαμε και τη διασκευη των melvins

και ο dailor με μπλουζακι yes…

Απο τα καλυτερα Live που εχω παει και το πρωτο μου!!! Καλη αρχη δεν εκανα???:stuck_out_tongue:

Περασε εξω cynic. Και ηθελα να κανω καποιο σχολιο για γεροντες επειδη καποιοι παραημασταν νιανιαρα κλπ. Το χαλασες :stuck_out_tongue:

Στο αν ηταν καλοι στο καθε live μετραει και η προσωπικη αποψη του καθενος… Εγω θελω να τους δω τωρα μονους τους, δηλαδη στην πρωτη ευκαιρια απο φθινοπωρο και μετα.

Eυτυχώς απότι έμαθα από τις πηγές μου ο Μπιλ είναι καλά και όπως φαίνεται θα τη γλυτώσει (πάλι). Μέχρι τότε θα παίζουν με τον J.D. Baizley.

παλι μελωνες την laura ? :stuck_out_tongue:

Καλο νεο αυτο, ευχομαι να γινει καλα γρηγορα και να ερθει κανονικα Sonisphere…

εισαι σιγουρος ?

Εννοειται, γιατι να μην ειμαι σιγουρος?

Συμφωνω οτι καθε δισκος διαφερει αλλα θεωρω οτι το Leviathan ειναι μακραν ο καλυτερος δισκος

http://gr.sonispherefestivals.com/2010/05/ανακοίνωση-mastodon/

Καθολου καλα τα νεα, οι Mastodon ακυρωσαν ολες τις καλοκαιρινες περιοδειες, λογω παγκρεατιτιδας του Bill και ετσι δεν θα τους απολαυσουμε στο Sonisphere… Μακαρι να γινει γρηγορα καλα ο Bill γιατι πολλα συμβαινουν τελευταια. Αυτο μετραει πανω απο ολα…

κομματι απο το επερχομενο ep τους
για την ταινια Jonas Hex

Ωραιο, κλασικο Mastodon instrumental με ωραιες αλλαγες και ρυθμο…