Αγαπημένος media player για τα mp3z μας

Όλοι μας έχουμε κάτι GB από mp3s, και σίγουρα έχουμε διαλέξει έναν συγκερκιμένο media player για να τα ακούμε. Εγώ διαλέγω τον Windows Media Player 10, γιατί ειναι πολύ πρακτικός και έχει πολλές λειτουργίες, ειδικά μου αρέσει η διαχείριση των tags των τραγουδιών (τίτλος, album, καλλιτέχνης κτλ) και έχω βρει τη χαρά μου!! :slight_smile:

Περιμένω τις γνώμες σας…

i-Tunes (λογω ipod) και Winamp.

Winamp,πολύ εύχρηστο.Το χρησιμοποιώ αρκετά χρόνια και το έχω μάθει απέξω.
Έχει και ένα τρομερό vis plug-in,το Milkdrop που τα σπάει.

Παλλιος καλος windows media player…

Όλα έχουν θετικά κι αρνητικά αλλά έχω συνηθίσει πια το Windows Μedia Ρlayer.

Ειδικά η νέα έκδοση ΒΕΤΑ γαμεί.

Στα windows Winamp και παλι winamp…ακομα και για το iPod winamp …τα παιζει ολα και συμφερει…

Under Linux, Banshee kai Amarok για mp3/ogg playback kai Democracy Player για internet radio …

akouse file cure oreos o winamp ala ayto to …“akoma kai gia to ipod” ti to les gia na mas dixis oti exis lefta kai exis ipod h theoris to winamp tromero? …file den xeris tipota o kaliteros player einai o landen player opou kai xekinise edo kai xronia apo to afganistan …o kaliteros kai me diafora!

Μαλλον το λεει γιατι το ipod δινει μαζι και το iTunes,που ειναι και πολυ ευχρηστο και πολυ απλο για μεταφορα τραγουδιων στο iPod.

Αυτον τον laden player τον προγραμματισε ο ιδιος ο Μπιν?
Κανει και μπουμ?

ακου bilie…τραβα παιξε με κανα psp, ακου κανα wma στο innovator η στην κινητη μπαχατελα που κουβαλας και ασε τα iPodia σ’αυτους που ξερουν…

Μαλακα…τραβα παρε εισητηρια ρε…

ton pirazo ton filo tov cure …ala autos mono gia ton landen player tha kani!

ase ta innovator sthn isixia tous file!

κοιτα μη λες για landen και τρομοκρατιες, τα εκρηκτικα τα εριιξα ολα το πασχα…μη γ**μησουμε το topic ομως…

οσο για το innovator…δεν το χρειαζεσαι…στην πραγματικοτητα δεν χρειαζεσαι τιποτα απ’οσα εχεις…βαλε τα κατσαριδια να σου τραγουδανε …Γαμω τις χορωδιες…

Στο θεμα μας τωρα , Μusicmatch καποτε ελεγε, τον παραφορτωσαν ομως…Γουιντοους Μυδια Πλειερ …no comment except Γ.Τ.Π. !!! VNC player για ολα τα vids αν και οπως προειπα winamp kai pali winamp…by far the best player around…

ρε δεν πας να σε κιταξι κανας πσιχιατρος εχι κολισι το μιαλο σου με το winamp!! …akou θεμα σιζιτισις με τι πλαυερ βαζουμε να ακουσουμε τα τραγουδια ρε εlusive δεν εχισ με τιποτα αλο να ασχολιθης τσαμπα τοπιc ανιγις

χα χα χα χα χα χα χα χα χα!! ζιλια!! για ολα αυτα που εχο!! ακομα και για τα κατσαριδια μου που τηα ι8ελες να ειχες! και κατι αλλο να ακουσις να τραγουδανε τα κατσαριδια μου fear of the teza να σοθ σικοθη η τριχα οχι οπος τον bruse …xalia

malaka den tin paleveis…trava na pieis kana ksydi na kselabikareis…gamisame to topic sta spam…sorry guyz…

xa xa xa xa! ti player χρισιμοπιιητε!! χα χα χα χα χα και τι μας ενδιαφερη!!!" sorry guyz …kala σε πιον το λες αφου δεν ειναι και κανισ εδο μεσα!!!

iTunes στα Windows
Αmarok στα Linux

ιTunes και Winamp

Windows Media Player

προσωπικοί χαρακτηρισμοί τέλος…

Βρε παιδιά, κάντε και κανά report post!!! Θα το είχαμε λήξει νωρίτερα το θέμα…:wink: