Αγαπημένος media player για τα mp3z μας

Θα συμφωνήσω για τον MusicMatch αλλά δεν καταλαβαίνω τι καλύτερο έχει το winamp από τον wmp. Και οι δύο είναι καλοί players αλλά για παράδειγμα το Library που έχει ο media player είναι πολύ πρακτικός και καμία σχέση με τις λειτουργίες που έχει το winamp για την ίδια δουλειά.

Βέβαια, με το που βγήκε το winamp 5 σταμάτησα να το χρησιμοποιώ, οπότε παίζει να έχει αλλάξει και κάτι και να μην το έχω πάρει χαμπάρι.

Winamp

Windows Media Player και iTunes

Εβαλα το Winamp και τα σπαει!:smiley:

windows media player γιατί το βρίσκω χρηστικό και το έχω συνηθίσει…:stuck_out_tongue:

Foobar 2000, μαζί με τον Media Monkey (ή κάπως έτσι) είναι οι καλύτεροι mp3, ogg, flac, κ.λ.π. player που υπάρχουν…Ο foobar που χρησιμοποιώ είναι απίστευτα ελαφρύς και παραμετροποιήσιμος…Σαν 3η επιλογή έχω τον Winamp…O WMP υπάρχει μόνο για να παίζει κανά περίεργο wmv και για τίποτε άλλο…

Εγω Windows Media 10 χρησιμοποιω… Εχω εγκατεστημενα και iTunes και Yahoo! Music Jukebox αλλα αργουν πολυ στο ανοιγμα και δεν ειναι και πρακτικα…

Υπαρχει πιο πρακτικο και καλο απτο Windows Media? :?

Αυτό …

winamp 2.91 version…η γριά κότα έχει το ζουμί!!

αυτο

και για βιντεο > VLC, τα παιζει ολα και συμφερει

audacious

το windows media player δεν το αντέχω καθόλου μιλάμε. Το πιο σπαστικό είναι που αν θες να βάλεις πολλούς folder να παίξουν τυχαία, οι οποίοι έχουν και playlist μέσα, στα κάνει χάλια τελείως. πφφφφ… επίσης τα skins του είναι άθλια. Τέλος τα visualisations του είναι ακόμα πιο άθλια. Milkdrop στο Winamp και χάνεσαι στην άβυσσο κανονικά…

μεχρι προσφατα το wmp…πλεον στο λινουξ το amaroK…(για MP3 παντα…για βιντεο οπως ειπε ο Ulver Vlc παιζει τα παντα…

Το media player ειναι οντως χρηστικο,αλλα αμα σκεφτεστε να εχετε ΚΑΛΟ μιντια πλειερ παρτε το winamp

Winamp και απο μενα…χρήσιμος,light weight και έχει ότι άλλο χρειάζομαι.
Ειδικά,η τελευταία έκδοση είναι απλά τέλεια

Aν έχεις όλα τα απαραίτητα codec στο pc σου όλα τα players είναι καλά και παίζουν τα πάντα.
Εγώ μια ζωή το Winamp χρησιμοποιώ γιατί είναι ελαφρύ. Κάποιες προηγούμενες εκδόσεις του ήταν ασταθείς και ψιλοκράσαραν συχνά πυκνά αλλά οι τελευταίες είναι μπόμπα και είμαι απόλυτα ικανοποιημένος.

Ρε γαμωτο ειχαν μια 5.1 surround edition του Winamp και κρασαρε συνεχεια η μαλακια.
Εγω παντα winamp.

Winamp For Teh Win

Καλό χρυσό το WMP αλλά κρασάρει τόσο συχνά που καταντάει σπαστικό

Ο media player 11 έχει απίστευτο library. Γι αυτό αλλαξοπίστισα κιόλας και έφυγα από το winamp… Επίσης εγώ δεν έχω πρόβλημα με κρασαρίσματα, ακόμα και αν τρέχω και παιχνίδι ταυτόχρονα.

iTunes.