"ένα απλό meeting"

Τελικα παει για την αλλη Παλασκευη παιδακια???
Για τις 7 του Δεκεμβρη???
Αντε ρε κανονηστε να βρεθουμε…

Εσυ μπορεις καμια μερα επιτελους??? Ολο στο ‘‘δεν μπορω…’’ εισαι…ντροπη και εσχος…[-X [-X :? :stuck_out_tongue:

Ουπς, ναι, έχουν live οι Pelican, στους οποίους παίζει να πάω. Άρα καλύτερα όχι τότε.

(ρε παιδιά, γιατί όχι Σάββατο να τελειώνουμε?)

καλη ιδεα…

Παιδιά του χρόνου,δεν πειράζει…(είναι και κοντά εξάλλου…:lol: )

γιατί τα Σάββατα όλο και κάτι έχουν κανονίσει μπόλικοι να κάνουν…

Ετσι…τελικα μαλλον με τον καινουργιο χρονο βλεπω να συναντιομαστε…αντε κ α ν ο ν η σ τ ε

Ε καλά, το να έχει κανονίσει ο άλλος για καφεδάκι εμένα δε μου λέει κάτι. Ας ξεκανονίσει, ή ας το συνδυάσει. Τέσπα, με εξαίρεση την άλλη Παρασκευή γενικά εγώ είμαι μέσα, Παρασκευές ή Σάββατα.

Θα το κανονησουμε για την αλλη Παρασκευη τοτε:p

Αν το παμε ετσι, θα μας ξαναπαρουν στο δουλεμα τα μπουγατσοτετοια.:frowning:

Ουτε του χρόνου μπορώ!:stuck_out_tongue:

τονίζω ξανά ότι θα είναι για καλά πιώματα το μύτινγκ…
πίνεις εσύ??:roll:

ΠΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦ.

Aμαν ρε σπάμμερς. Βαριέμαι να τα διαβάσω όλα αυτά που γράφετε. Για πείτε, βγάλαμε καμιά άκρη?

Ε, οκ, δεν πειραζει παιδια, αμα δεν μπορειτε δεν πειραζει.

Αρχες Δεκεμβρη που θα τσακιστουν οι δικοι μου θα κανονισω και παρτακι να γουσταρουμε :wink:

χοχο

Γιατι ποτε σας αφησαμε?:stuck_out_tongue:

να μιλήσει κανείς που μαζεύει διψήφιο ε…

Σάββατο 8 Δεκεμβρίου!

Και νομίζω 2 weeks notice είναι αρκετός χρόνος για να μην έχετε κανονίσει κάτι άλλο εκείνη τη μέρα!

Σωστή η LaRocca. Θεωρητικά και αυτό το Σάββατο θα μπορούσε να γίνει, σιγά πια την επίσημη δεξίωση που χρειάζεται και μεγάλη προετοιμασία, αλλά έστω. Όποιος μπορεί και είναι μέσα το λέει, όποιος δε μπορεί και έχει κάτι καλύτερο να κάνει το αφήνει. Βάζω την παραπάνω λίστα (αναγκαστικά πρέπει να ξέρουμε χονδρικά πόσοι θα έρθουν, αφού θα κλείσουμε τραπέζι), όσοι είναι μέσα λένε ΟΚ δίπλα στο όνομα τους, ή το προσθέτουν στη λίστα. Πάνω κάτω ε, δε τρέχει τίποτα και να ξεφύγουμε και για 1-2 άτομα. Έχουμε 10 μέρες (και) καιρό ως τότε.

sofi-k
OxiOlga
witch
corpsette
ChrisP
rudolf
Angmar
tolkki
red pyramid
ellanor
Maiden1979
rasputin
manos87
LaRocca
Davidian
panagiotis