Megadeth - Endgame

Οι καλοι μπασιστες δν φαινονται μονο απο την τεχνικη.Και αμα καταφερεις και γραψεις μπασογραμμες οπως αυτες του dawn patrol & peace sells,να ειναι τοσο μοναδικες και ταυτοχρονα πρωτοποριακες και για χτυπημα τοτε πες με ποσο καλος ειναι.

είπα ιδιαίτερα στην τεχνική, αλλά πίστεψέ με την πλειονότητα ακόμα και των μπασογραμμών ο Mustaine την έγραφε…

καψιμο ο mustaine με την συνθεση ναι συμφωνω με τον οutshined ολα αυτος τα εγραφε με πολυ μικρες εξερεσεις

MEGADETH report that their upcoming Endgame album has won the Editor’s Soundcheck in Rock Hard magazine and is featured as “Album Of The Month” in the September issue.

Says the band, "Rock Hard is considered by some to be the most important German monthly metal rag for traditional metal, circ. 70,000.

Όποιος ξέρει Γερμανικά ας ας μας πει και εμάς…

http://www.megadeth.com/popups/rockhard0909.html

Ο Ellefson έχει γράψει και την φοβερή μπασογραμμή του Peace Sells…βεβαίως βεβαίως. Πάντως δεν έχω ασχοληθεί με την μετά-Megadeth πορεία του.

αντε να βγει το album κ μετα να μας ερθουν και για live :slight_smile:

Mαζι με τους Μetallica…:smiley:

Γιατι με slayer ασχημα ειναι?:stuck_out_tongue:

axa new megadeth album. elpizoume se kati kalo, epistrofi stis palies meres. to telefteo poli metrio!:-k

Και τρίτο τραγούδι παίδες… Endgame
http://www.youtube.com/watch?v=nZFJA7Kfdcw

Δν νομιζω για αυτο αλλα anyway…

Aκου hail που ειναι tribute band μαζι με tim ripper,ακ ικαποιους αλλους που δν θυμαμαι,και F5

μιά χαρά πάμε ως τώρα.

Μέτριο και το τρίτο κομμάτι. Απ’ ότι φένετε το United ήταν ενα επίπεδο πιο πάνω απο το Εndgame , αλλά θα δούμε . Κακώς έφυγε ο Droven… Πολύ μέτριος συνθετικά ο Broderick ( ναι οι Jag Panzer δεν μου αρέσουν )

Eμένα μου αρέσουν και τα 3 τραγούδια, και μάλιστα κάθε καινούριο περισσότερο από τα προηγούμενα. Αν κινηθούν και τα υπόλοιπα κομμάτια σε αυτά τα επίπεδα θα μιλάμε για τον καλύτερο δίσκο των deth μετά το cryptic writings. Φιλαράκο από πάνω άκυρο αυτό που λες, κατά 95% ο mustaine μόνος του γράφει τα τραγούδια.

ναι αλλα ο broderick γραφει τα σόλο και τα lead μέρη , αυτό εννοούσα…:wink:

Ούτε και αυτό μου άρεσε ιδιαίτερα…:frowning:

Ενώ το Death Magnetic δισκάρα ε;!!!

Θεέ μου τι βλάκες κυκλοφορούν :?

και σενα τι σε κοφτει ρε autobot αν του αλλου του αρεσε το death magnetic?!

οντως κυκλοφορουν πολλοι βλακες

υ.γ. το endgame καλυτερο απο τα αλλα 2

Άντε πάλι τα ίδια. Όχι ρε φίλε το Death Magnetic είναι η μεγαλύτερη μαλακία της εικοσαετίας! Ευχαριστημένος?

Γαμουν και τα 3 τραγούδια που έχουν βγάλει μέχρι στιγμής, μάλλον μιλάμε για αριστούργημα!!! Ο δίσκος της δεκαετίας σίγουρα!

Το βλάκες το παραβλέπω γιατί φοβάμαι μην βάλεις τα ρομποτάκια σου να με δείρουν! #-o