Megadeth/Kvelertak live 20/06/2012 @ Entertainment Stage (Ιερά Οδός 7-13)

https://twitter.com/#!/DETOX_EVENTS/statuses/165117030129868801

Αυτα ξερουμε ως τωρα, περιμενουμε info.

Της πορνης λεμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε.

Δεν έχασες καιρό κουφαλίτσα! Θα δούμε αν θα τιμήσουμε, ανάλογα την τιμή και το τι θα παρουσιαστεί. Και το πότε θα 'ναι βέβαια.

αυτό…

κατά τα άλλα…

[SIZE=“7”]ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ[/SIZE]

Οσα και να 'ναι η τιμη MEGADETH ειναι αυτοι!χαχα εκανα κ ριμα!:stuck_out_tongue:
με τα 1000 μεσα ομως!:smiley:

Aguante Megadeth!
Been there! Done that! Είμαι ήδη εκει ασχέτως τιμης!
Δυσκολα να μας έρθουν και εδω πάνω μετα το φιασκο του 2005 αλλα klein, θα κανουμε μια εκστρατεία και θα έρθουμε Αθήνα! :stuck_out_tongue:

Κλασική αγάπη απ’ τα παλιά. Από τον Απρίλιο και μετά φορτώνεται επικύνδυνα το πρόγραμμα μου φαίνεται…:stuck_out_tongue:

Πολύ επικύνδυνα μπορώ να πω… Και Scoprions μάλλον μέσα στον Ιούνιο :wink: !!

Ε, νταξ.

Τους εχουμε ξαναδει, φωτογραφια μαζι τους εχουμε, υπογραφες τους στο εισητηριο του Sonisphere εχουμε …δε βρισκω λογο να ασχοληθω. 8)

[SPOILER]Παντως, με ικανοποιητικο εισητηριο και μπορωντας να ανεβω Αθηνα, τους ξαναβλεπα, παροτι δεν ειμαι και τρελος φαν τους.[/SPOILER]

Και αναλογα το που!Μακαρι ν ειναι εκτος χωραφιου ρε γμτ,γτ τ χωραφι ξανα κ ξανα μ βαζει σε σκεψεις!!!

Ε ρε και να έρθουν μονή λαζαριστών… Να μην τρέχουμε πάλι Αθήνα!

NAIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Ωωωωωωωωω αυτά είναι!:D:D Ήθελα πολύ να τους δώ και headline τους Megadeth. Αρκεί να είναι κομπλέ η ημερομηνία.:slight_smile: Κατα τα άλλα Tornado Of Souls ΛΕΜΕ!

Μακαρι να ειναι μονοι τους σε φουλ σετ.Στο σονισφερ δεν τους χαρηκα οσο ηθελα και μια τετοια συναυλια την περιμενα πολυ!Ναι ρε!

[SPOILER]ποσες μαζευονται ρε πουστη;:-k[/SPOILER]

τρελα φετος θα μας πιασει :lol:
τρεχοντας θα παω για εισητηριο.

So many concerts so few money (ή κάπως) όπως είπε και ενας σε κάποιο ποστ (εμπνευσμένο από γκάρντιαν απ’ ότι κατάλαβα). Μας γ*μησαν στα λαιβ φέτος πραγματικά. Δεν ξέρω που θα βρω τόσα λεφτά. Ας πέφτουν μες στον ιούνη ρε γαμώτο. Θέλω τόσο πολύ να τους δω!!!

Με τους Scorpions θα είναι:) φεστιβάλ φάση. Μάλλον

ε να πα να γαμηθουνε ολοι φετος.ειλικρινα.

Αν έχεις κάποια συγκεκριμένη πληροφορία σε παρακαλώ pm (αν δεν το συμπέρανες μόνος σου). Γιατί έμαθα ιούνη οι scorpions. Αν ισχύει είμαι πολύ χαρούμενος που δεν θα τους χάσω τον μάη. σε παρακαλώ pm αν εχεις έγκυρη πηγη.

καλά αυτό για τους λάτρεις και των 2 θα ναι όνειρο από τα λίγα!!!

Πανηγυρίζουμε…Αρκεί να δώσουν το λαιβ χωρίς…"[I]αναφορές στα τω Θεώ και Εν Χριστώ Ζωή και Αμήηηηνν[/I]" ανάμεσα στα κομμάτια που θα δώσουν ε

Διότι πατώ στη γή: [COLOR=“DimGray”]ξέρω καλά υπάρχουν και παγανιστές συμφορουμίτες…[/COLOR]