Καλυτερο Megadeth μετα τα "κλασικα"

Endgame

Ρε…κλάνουν οι “πεθαμένοι”? :lol:

:cold:

Διαβασα ολο το τοπικ και μονο εγω βρισκω ευχαριστο το Risk??? :tomato:

γιναμε 2 :stuck_out_tongue:

:-k δεν θυμαμαι ποτε εκανα αυτο ποστ και δεν νομίζω να ειναι για εδω…:!:

World needs a hero και The System has Failed.
ίσως είναι καλύτερο το system αλλά στο world υπάρχουν κομμάτια που αγαπώ και ακούω συχνά.

δεν εχω ακούσει πολύ το τελευταίο.

δε μπήκα στον κόπο να διαβάσω προηγούμενα ποστ αλλά γίναμε 3
ευχάριστo ναι μπορώ να συμφωνήσω ότι είναι το ρισκ (αγαπώ και I’ll be there:D), όπως και άλμπουμ όπως το united abominations που δε χαρακτηρίστηκε και καμιά επιτυχημένη κυκλοφορία
Και γενικά, τουλάχιστον εγώ λόγω χρόνιας και όχι διαλέιπουσας αγάπης για μέγκαντεθ, δεν έχω εκφράσει -μέχρι τώρα- απέχθεια για κάποια δουλειά τους. Βέβαια η αλήθεια είναι ότι δεν ακούγονται όλοι οι δίσκοι με την ίδια ικανοποίηση.

α και το thirteen μου άρεσε και έπαιξε πολύ ιδιαίτερα πέρυσι (black swan, deadly nightshade για παράδειγμα είναι κομματάρες)

Δυσκολο poll. Τα Endgame και The World Needs A Hero ειναι τα καλυτερα πιστευω, αλλα και τα δυο εχουν σκατα παραγωγη. Στο Endgame δεν μ αρεσει καθολου ο ηχος των τυμπανων ο οποιος ειναι τελειως πλαστικος, ενω το World εχει πολυ αδυναμη παραγωγη με αποτελεσμα τα καλα του τραγουδια να ακουγονται καπως τζουφια.

Το Τhe world needs a hero περισσοτερο απο τα αλλα

Τόσο μέτριο που καταντάει κουραστικό το Δε Γουόρλντ…Με κάποιες κομματάρες.

…κιαυτό και το The System Has Failed:):!:

ναι αλλά αυτές οι 4-5 κομματαρες ανεβάζουν τρελά τον μέσο όρο…
απο το δίδυμο Promises/1000 times μεχρι το και dread Και to return, έχεις κατι να πιαστείς…
και τα άλλα κομμάτια ειναι τοσοοο κακά , αλλά ρε γαμώτο μοιάζουν καπως να αυτοακυρωνονται με κάποια σημεία τους.

Το 1000 times μ’αρέσει σχετικά αλλά δεν τρελαίνομαι…Tα Burning Bridges και Recipe for gate…Warhorse μου αρέσουν.

Ε ωραια ρε…βαζεις και αυτα που ειπα εγω και εχεις εναν ολοκληρο δισκο…!!!χαχαχαχχα

:stuck_out_tongue: Αυτό είναι το πρόβλημα σήμερα, παραγεμίζουν τα άλμπουμς λες και γίνονται πιο εκλυστικά. Τέσπα.

τους ήρθε να βγάλουν και ένα σίκουελ του χάνγκαρ 8ιν αλλά δεν πέτυχε η συνταγή:(
κατά τα άλλα στο the world needs a hero και μόνο που υπάρχουν μέσα dread & the fugitive mind και promises που είναι από τα αγαπημένα μου γενικά μέγκαντεθ κομμάτια σώζεται το δισκάκι.

ε καλά δεν βγαίνουν ετσι τέτοια κομμάτια - συνέχειες,:wink:
αν και εμενα μου αρέσει!!

Τι μου κανατε κουφαλες, αρχισα να ξανακουω το Risk… Oχι απλα ειναι ευχαριστο αλλα σχεδον καλο! :tomato:
Insomnia και Prince of Darkness ρε απιστοι. \m/

γενικα το αλμπουμ ειναι καλο…απλως δεν ειναι Megadeth
μου αρεσουν επισης τα εξης: I’ll be there,the doctor is calling,ecstasy,τα 2 time ενω και τα υπολοιπα ειναι συμπαθητικα :stuck_out_tongue:

Αν και σχετικά άνισο, καλύτερο με διαφορά το the system has failed.
blackmail the universe, kick the chair, back in the day, truth be told, tears in a vial, die dead enough… τί να λέμε τώρα…