Memories of life drifting further away... (80ς-90ς)

Ρίξε και τα δικά σου ρε, μη μασάς!

Είδα σήμερα μπροστά μου κάτι αντίστοιχο με δαύτο:

και σχεδόν δάκρυσα…

μπόνους η βερσιόν για κοριτσάκια:

[SPOILER][/SPOILER]

κασετίνα ρε φίλε…

στη θήκη αριστερά έχει μπάλες σουμπούτεο :"""")

Αυτά ήταν gadget, στο σχολείο πλέον πάνε με ipad!

όχι ρε φίλε :’)

…γομολάστιχες δεν είναι οι μπάλες:):!:

Ήρθε η ώρα να γκρεμιστεί όλος ο παιδικός μας κόσμος :frowning:

Τόσα χρόνια,…όλα αυτά τα ψέματα :frowning:

Ναι ρε πουστραληταρά Katagiri, γεννήθηκα τη χρονιά που βγήκαν τα Transformers!:vibrate:

ΙΚΑΡΊΑ ΓΙΑ ΠΆΝΤΑ! ΧΩΡΙΣ ΕΙΣΠΡΆΚΤΟΡΑ, της κόλλας και με ουγγαρεζικο σπηκαζ. Προσεξτε μουσική επένδυση…

“Heavy machine gun!”

Ποια Call of Booty και μαλακίες…

ΜΕΤΑΛ ΣΛΑΓΚ ΡΕ ΠΟΥΤΑΝΕΣ

ειχε πεσει μεγαλο λιωσιμο στα ηλεκτρονικαδικα με το απο πανω…

και

ο bomberman γαμεί

Δεν ξέρω αν έχει ξαναμπεί εδώ. Έπεσα πάνω του πριν λίγο και δάκρυσα, θυμάμαι να κάθομαι στo σαλόνι του παππού μου :roll:

Μιας και μπήκα σε timetravel mode, Κυριακές μεσημέρι -αν δεν κάνω λάθος- η ΕΡΤ -αν δεν κάνω λάθος- έβαζε ταινίες.
Θυμάμαι να βλέπω φανατικά Ασιατικές ταινίες πολεμικών τεχνών, ή αλλιώς καμμένα νιντζιλίκα (εκ των υστέρων φαντάζομαι πρέπει να ήταν Χόνγκ Κόνγκ Shaw Brothers Studio κλπ) και από εκεί ξεκίνησε η αγάπη μου για το trash.
Eπίσης έχω μία ανάμνηση μίας ταινίες που έπαιζε αρκετά συχνά και ήταν το πρώτο “ερωτικό αφύπνημα” so to speak, ένα πράγμα Ισραηλινής παραγωγής νομίζω με τρεις εφήβους οι οποίοι προσπαθούσαν διακαώς να πηδήξουν :stuck_out_tongue: Το θυμάται κανείς? Πειτε του, το ψάχνω

Έντιτ - τα νιντζάκια στο γιουτιούμπι!

ειχα σε κασετα το 7 μικροι νιντζα και ενα με 3 νιντζακια αλλα δεν μοιαζουν τοσο με τα αποπανω

Θυμαμαι ενα δεν ξερω που το ειχανε βρει και πηγαινε να πιει νερο απο την τουαλετα.

ναι ναι! το έβλεπα και εγώ μικρός σε βιντεοκασέτα!!

[SPOILER]κινηματογραφική επιτυχία λέει :lol::lol:[/SPOILER]

κλασικ. μαζευόμασταν και βλέπαμε τα 3 νιντζάκια, τα 5 νιντζάκια , τα 7 νιντζάκια. ωραιες εποχες

Ο Άι Βασίλης άργησε μα ήρθε.


Και τα 6-7 πόσα είναι μέσα