Mercyful Fate @Release Athens 13/6/2020

Δεν νομίζω να έχει κλασικά hard copy εισητήρια.Αν πας σε κατάστημα απλώς σου εκτυπώνουν το Α4 της viva.

1 Like

Το Release δε θυμάμαι να είχε ποτέ φυσική προπώληση. Μόνο δικτυακή. Μπορείς κλασσικά να το πάρεις μόνος σου από viva ή να πας στο Reload και να κάνεις από εκεί την αγορά - την κάνουν αυτοί μέσω του ηλεκτρονικού συστήματος. Αν σου εκτυπώσουν το εισιτήριό σου, πληρώνεις 1€ επιπλέον, αλλιώς μόνο την τιμή του εισιτηρίου. Όταν γίνει η συναυλία, στην είσοδο μοιράζουν όλες τις μέρες ένα αναμνηστικό που μοιάζει αρκετά με εισιτήριο. That’s is.

6 Likes

χτύπησα το 4ημερακι και σα να μην έφτανε αυτό λέω δεν βαράω και ένα Machine Head ;;; Ωπ Leprous μόνο 26 ευρώ ;;; Δεν κλείνω και αυτό ;;;

tenor

14 Likes

Ε πάρε και sodom, in flames! :stuck_out_tongue:

2 Likes

Αιμορραγω κ εγω σημερα οικονομικα αλλα εσυ το παρακανες

2 Likes

Πάρε και για H.E.A.T.!

5 Likes

ασε ρε πονηρέ :stuck_out_tongue:

πίκρα … δυστυχώς

1 Like

5 Likes

Χαχαχαχα, κριμα γιατι και εγω σκεφτομουν να τους δω φετος.

1 Like

Λέτε να έχει την ίδια μέρα παλαιά μπάντα, διαλυμένη, που κινούνταν σε άλλο παρακλάδι?

μιλας με γριφους γεροντα

:point_up_2:

3 Likes

Εννοείται θα πάρω , δε χάνονται

Μπορώ να περιμένω ένα χρόνο ακόμα για τον βασιλιά, μακάρι να πάνε όλα καλά

3 Likes

Να υποθεσω οτι οσοι εχουμε παρει εισιτηρια θα ισχυουν κανονικα του χρονου ετσι?

Μαλλον αυτό θα γίνει

Περι εισιτηριων αναμενουμε νεες ανακοινωσεις εντος των ημερων

2 Likes

Εγώ πάλι να υποθέσω ότι θα τα επιστρέψουν πίσω και ΑΝ με το καλό είμαστε εμείς καλά και ο Βασιλιάς και καταφέρουν και διοργανώσουν πάλι τα live και τα φεστιβάλ, τότε δεν πειράζει μωρέ… τους τα ξαναδινω… δεν έχω πρόβλημα. Ας μου τα δώσουν να τα φυλάξω εγώ τα λεφτά του εισητηρίου. Ξέρω βέβαια ότι σίγουρα μπορεί να μου τα φυλάξει και η Didi, και το Eject και όλοι αυτοί οι καλοί άνθρωποι (να ναι καλά!) αλλά επειδή… ξέρω γω… ένας ολόκληρος χρόνος είναι…14 μήνες… μήπως να μου τα δώσουν μωρέ γιατί, ξέρω γω, φέτος μπορούσα να πάω. Αλλά του χρόνου?? Μήπως είναι λίγο νωρίς για σχέδια? Εδώ μέσα σε 3 μήνες και έγινε μακελειό. Από τώρα για του χρόνου το καλοκαίρι??? Γι’αυτό λέω λοιπόν… επιστροφή σε όλους και ΌΤΑΝ μου ανακοινώσεις το επόμενο… βλέπουμε!

11 Likes

Έχεις τα δίκια σου ξεκάθαρα, πιστεύω θα δώσουν και τέτοια επιλογή. Το εύχομαι δηλαδή.

1 Like

Εντάξει, το να υπόσχεσαι για το επόμενο καλοκαίρι με την αβεβαιότητα που υπάρχει (πόσο μάλλον για το ερχόμενο φθινόπωρο που ακούμε αλλού!), μου φαίνεται λίγο, έως εντελώς άτοπο.
Όταν μάλιστα μπαίνει στην εξίσωση και η…διακαής επιθυμία των καλλιτεχνών να συμμετάσχουν, τότε είναι προφανές ότι πρόκειται για ευσεβείς πόθους.
Μακάρι βέβαια να ευοδωθούν τα σχέδια και να πάνε όλα κατ’ ευχήν, σε όλους τους τομείς, όχι μόνο στα συναυλιακά!

3 Likes