Metal of Death

Αφου ειστε ασχετοι τι θελετε σονι και καλα να ερθετε;

:lol::lol::lol::lol:

:tomato:

Είσαι και εθνικιστής τρομάρα σου!!

Εγώ που θα πάω λογικά, προτιμώ Philips πάντως.

Εσύ τι μιλάς ρε νιούφη, που το παίζεις και “ειδήμονας” στo Black/Death; 'Αντε τρέχα να πάρεις σε CD επανακυκλοφορίες άλμπουμ που εμείς έχουμε λιώσει εδώ και δεκαετίες σε βινύλια… Άσχετα ζωα που έχετε καταντίσει το Black/Death από κάτι επικίνδυνο και αποκρουστικό σε κωμωδία…

Πόσες δεκαετίες ακριβώς τα λιώνεις ρε κακομοίρη? Να ξέρουμε για να μαθαίνουμε κιόλας.

Ει εσεις οι Σαλονικεις.Οποιος ενδιαφερεται.Μιλαγα χτες με τον τραγουδιστη των Dead Congregation
και μου ειπε οτι εχουν προβλημα με το 8μπαλο λογω του ονοματος των Γερμανων και υπαρχει περιπτωση
να μην γινει το λαιβ.

Παιζει να γινει με αλλο ονομα στην αφισα.

Self-Sodomed Christos ?(συντομογραφικα SS-Christos )

κατεβασα 2 ep τους κ τον τελευταιο δισκο,

η πιο ευγευστη κοπροφαγια που εχω ακουσει (δηλαδη μαζι με asphyx , immolation , pestilence κ καθε λογης σχετικους ραπ-ποπ-r’n’b μουσικους )

βρηκα κ μια συνεντευξη του τραγουδιστη στο νετ , οι τυποι κανουν τελετουργικα στις συναυλιες

ακουσα οτι στη θεσσαλονικη θα τους φερει το ΜΤV τσαμπα (οπως κ τους REM…)

Ρε σεις, ακουσα πως το live πανω ακυρωθηκε.

Για πειτε λεπτομερειες (οποιος ξερει).

Ε, Ψωμιαδης, Ανθιμος και αγιος ο θεος φανταζομαι.

http://tentacula.org/nuclear.winter/intro.htm?f=0
ακυρωθηκε θεσσαλονικη , χαχα ,

δοξα τω θεω δεν ακυρωθηκαν στην Αθηνα

15 ευρω εισοδος, καλη φαση θα ειναι, nile , at the gates, necros christos, καλη φαση αυτο το φθινοπωρο

Ακυρωθηκε γιατι τους πειραζε το ονομα…λες και οταν παιζουν οι rotting christ δεν ξερουν τι σημαινει…

Ζηλευω κωλοπαιδα!

Και γω ρε γαμωτο…:(…Ειναι κυριακη αλλιως…

Μωρε δεν με νοιαζει που ειναι Κυριακη οτι δεν εχω λεφτα και σπιτι να κοιμηθω με ενδιαφερει.

Απ οτι πληροφορηθηκα, Dead Congregation και Necros Christos θα παιξουν σταντέ απο κανα 50λεπτο ο καθενας.

Οποιος δυναται να το παλεψει. Αυτο το live δε χανεται.

Λίγες μέρες έμειναν ακόμα…

Δυο & σημερα.

Το ‘‘Graves Of The Archangels’’ αρχισε να λαμβανει θερμοτατη ανταποκριση απ’ ‘‘εξω’’. Αντε να δουμε…