Metallica flashback review

Gia mena i mexri twra kalyterh kritiki sto mini afierwma sas stous Metallica, polla mpravo ston ko Korovesi, alla kai sta ypoloipa paidia gia ti douleia sas. =D> =D> =D> =D>

Ευχαριστούμε πολύ τιμωρέ για το σχόλιό σου! Το αφιέρωμα είχε πολύ τρέξιμο, αλλά το γεγονός ότι σας αρέσει μας χαροποιεί ιδιαίτερα.

Ακόμα όμως δεν έχει εμφανιστεί το δυνατό του χαρτί… Υπομονή λίγες μέρες ακόμα!

Το St. Anger ειναι πιο μετα, γι 'αυτο…:roll:

μπράβο για το αφιέρωμα καλύτερη στιγμή puppets-load (λόγω της αλλαγής) αλλά και το χθεσινό για το box set live s#%t binge and purge…:thumbup: :thumbup: να ρωτήσω μόλις πλησιάζουν οι μέρες θα κάνετε και αφιέρωμα βιογραφικό με γεγονότα κτλπ?:-k

Το αφιέρωμα θα κορυφωθεί την ερχόμενη εβδομάδα, όταν θα έχουν δημοσιευτεί τα κείμενα για όλα τα cd και τα dvd και θα μένουν… Χμμμ, θα δείτε :lol: 8)

Έτσι κρατήστε μας σε αγωνία!!8O 8O

Εχω μια ενσταση.Το I Disappear δεν ηταν το πιο heavy απο την εποχη του “Metallica”.Το πιο heavy νομιζω ηταν το "Wasting My Hate"ασχετα αν δεν συγκρινονται ποιοτικα μεταξυ τους. :slight_smile:

το “disappear” ήταν ο απόλυτος συνθέτικος πάτος, απορώ που τα βρήκε τα καλά λόγια ο συντάκτης, αλλά γούστα είναι αυτά θα πει κανείς…

Oπως λες και εσυ γουστα ειναι αυτα…Εμενα μου αρεσει!

Εσύ δεν πιάνεσαι, είσαι ο Hetfield.
Εμπορικά και μόνο να το δεις το κομμάτι έπιασε αρκετά.

Δεν παει εμπορικα, αν ειναι καλο κομματι… Αλλα ειναι καλο ετσι κι αλλιως… Εγω πιστευω οτι εχουν δωσει και καλυτερα (απο το Load και μετα εννοω)…

μπα. οχι. εμενα μου αρεσει πολυ το συγκεκριμένο…:slight_smile:

ναι, οπως είπα γούστα ειναι αυτα, εγω το θεωρω κακιστο, και βασισμενο πανω στο ριφ του enter sandman…ισως ειναι ο,τι χειροτερο βγηκε ποτε κατω απο το ονομα Μεταλλικα

Το “st anger” το έχεις ακούσει?

Εμένα μ’άρεσε πάντως

Το καινούριο το έχεις ακούσει ρε???

Εσένα θα μου αρέσει σίγουρα!!! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

όχι δεν το έχω ακούσει, λολ. Κοίτα το st.anger δεν είναι καλό, αλλά κάποια τραγούδια εκεί μέσα είναι καλύτερα απο το disappear, οπότε…

Παιδιά κάθε ένα κομμάτι αντιπροσωπεύει και εποχή διαφορετική των tallica,αλλιώς ακούγεται το disappear και αλλιώς το st.anger…

το some kind of monster τα σπαει ασχημα!:wink:

σωστος το some kind of monster κομματαρα!ωραίο είναι και στην edit έκδοση…σαν drumtech έβαλα το χεράκι μου…:lol: :lol: :lol:

Το Some Kind of Monster τα σπαει ασχημα στο riff προς το τελος εκει που λεει “OMINOUS I’M IN US”
:smiley: :wink: