Metallica flashback review

Γαμωτεν,διαβασα και του 93 και του 99…
Και με επιασε νευρικοτητα απο την ανυπομονησια.Δεν μπορω να περιμενω μεχρι την αλλη Τριτη.
Θα τα σπασουμε ολα ρε.

Ευχαριστούμε τα μάλα, πραγματικά έπρεπε κάποιοι να θυμηθούν κι αρκετοί άλλοι να μάθουν τι έγινε τότε…
Τα “Master, master” ακούγονται ακόμα μέχρι την παραλιακή!:wink:

Ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια… :oops: :oops: :oops: Και για μας που το γράφαμε ήταν πολύ συγκινητικό…

9 μερες ρεεεεεεεεεεεεεεεε!!!

Απλα μας πορωσατε…

Ευχαριστουμε…

Kρίμα πραγματικά για τους Cult τότε…Επεσαν πάνω σε θωρηκτό…:lol:

:oops: :oops: :oops:

Ευχαριστούμε όλοι μας κ …

Υπομονή!

Κατι παρομοιο θα γινει τωρα με Dirt Spawn Disease, Mastodon και Bride…:smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Ειλικρινα, κριμα…:stuck_out_tongue:

Aς όψονται οι δικοί μου που δεν με άφησαν να πάω τότε…:frowning: (Αλλες εποχές βλέπετε…)

Υ.Γ 7 καφετιά το εισητήριο τότε παρακαλώ…Το χαρτζηλίκι ενός μήνα…:lol:

ρε μλκ. παψε να κραζεις τους mastodon. εδω σ αρεσει το αμολαδ. δε ντρεπεσαι;:stuck_out_tongue:

Πραγματικά ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ αφιέρωμα

ΜΠΡΑΒΟ παιδία για την σκληρή δουλεία με φανταστικό αποτέλεσμα

Με πορώσατε ακόμα περισσότερο

:smiley: :smiley: :wink: 8) :respect: :respect:

Ναι, μέχρι από την πλύση εγκεφάλου που έχεις υποστεί να πεις ότι είναι καλός δίσκος…

:wink:

Αυτό που είπα αναφερόταν γενικά σε οπαδούς συγκροτημάτων που ακούν ένα δίσκο άπειρες φορές μέχρι να αναγκάσουν τον εαυτό τους να τους αρέσει…

Αν ειχα παρατησει το …Justice For All και το ειχα ακουσει 2-3 φορες τοτε δε θα μου αρεσε ενω τωρα ειναι το αγαπημενο μου αλμπουμ και καθε φορα που το ακουω πωρωνομαι τρελα! :wink:

Εμενα παλι το St. Anger μου αρεσε απο την πρωτη ακροαση…

Πες μου ποιος σου εχει κανει πληση εγκεφαλου και θα τον κανονισω εγω!

:lol: :lol: :lol: :lol: #-o :roll:

κοιτα, δε χρειαζεται να ντρεπεσαι για αυτο…:lol:

Εγω δεν ντρεπομαι καθολου εσυ ομως θα πρεπε γιατι ο Μαμ-Ρα ζει στην Μαυρη Πυραμιδα και ΟΧΙ σε σπηλια!!! :wink: :stuck_out_tongue:

ααα…δε τα μαθες; δε πληρωσε το νοικι στο φαραω και του καναν εξωση.:-s

αστα. δυσκολοι καιροι για μουμιες.:frowning:

:stuck_out_tongue: #-o

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Εγραψες!!!