Metallica - Hardwired ...To self-destruct

Το Death magnetic είναι καλύτερο από το τελευταίο.
20 χρόνια Εννοούσε από το black μέχρι το Death magnetic.

Μονο η οικογενεια σκεφτεται. Ολοι αλλοι απλα συμφωνουν.

Εννοούσε από τότε που γεννήθηκαν μέχρι το Kill 'Em All.

1 Like

Έχω άλλη άποψη. Φταίνε οι mods και φταίμε κι εμείς που συνεχίζουμε να απαντάμε

Αν δεν ασχολιόταν κανείς και δεν έβρισκε ανταπόκριση , κάποια στιγμή θα τελείωνε το αστείο

2 Likes

Τροφη για σκεψη.

Ούτε στο ίδιο δωμάτιο δεν μπαίνει το magnetic με το τελευταίο.

2 Likes

Α σε αυτό συμφωνώ, στο ότι φταίμε που απαντάμε. Απλά δεν είμαστε υπαίτιοι για το πρόβλημα και την δημιουργία του. Μονο για την μικρή διαιώνιση του. Και τι έγινε όμως? Τζάμπα διασκέδαση όταν εκτίθενται τα τρολλς.

2 Likes

Τροφη για σκεψη.

Χαιρομαι που σου κολλησε αυτη η ατακα… Ισως μετα απο 100 επαναληψεις να το κανεις και πραξη

Τους DT τους ανεφερεις για να μου την μπεις και καλα, anyway παμε παρακατω φυσικα και το βλεπω με την δικια μου οπτικη για εμενα μιλαω οχι για ολη την κοινωνια. DM ωραια κομματια αλλα μεγαλα σε διαρκεια μεχρι που σε επαιρνε ο υπνος επισης παραγωγη αθλια … Γενικα μετριος δισκος για εμενα . Απο την αλλη ο Mustaine βγαζει το End game μεγαλη δισκαρα υστερα ερχεται ενα Thirtten το οποιο ηταν καλο αλλα τιποτα το φοβερο και ενα αθλιο Super Collider και μετα η δισκαρα το Dystopia… Για DT δεν μιλαω αυτα που εβγαλαν στη δεκατια του 2000 ουτε στα ονειρα τους οι Metallica

1 Like

Δηλαδή το DM είναι μέτριος δίσκος, αλλά το endgame δισκάρα… οκκκκκκκκ :roll_eyes:

Ναι το Endgame είναι καλύτερο του DM, δισκάρα πάντως δεν είναι κανένα από τα 2.

Από προκύπτει αυτό; Το δικό μου καλυτερόμετρο λέει το ανάποδο… ποιος έχει δίκιο;

Μια χαρά είναι και τα 2 μωρέ, μην το πάμε σε κόντρα πάλι

Δεν το πάω καθόλου στην κόντρα… γι’αυτό ανέφερα το καλυτερόμετρο

Κανείς μας, απόψεις είναι αυτές!

2 Likes

Ναι κι από μένα