Metallica split

WWW.METAL-INVADER.COM :smiley:

:smiley: :slight_smile: :lol: 8) :stuck_out_tongue: :wink:

Καλό μήνα

Ναι, είναι πρωταπριλιάτικο και αυτό!!!

Ο Στασινόπουλος έχει κέφια…

Μας κοψοχολιασες…

:frowning: Φτου σου μαμώτο…Πλάκα ήταν…Χάθηκε να ήταν στ’ αλήθεια???.. :twisted:

Καλά , θα σου λεγα εγώ αν άκουγες τώρα Nightwish αν δεν ήταν μπάντες σαν αυτόύς :stuck_out_tongue:

Και αναρωτιόμουν ποιον αντιγράφουν οι NIGHTWISH…Ναι ρε συ απομίμηση των Metallica…Από που να αρχίσεις…Από φωνητικά…Ολόιδια…Από μελωδία ουυ αντιγραφή σκέτη… :lol: :lol:
ps:ΣΟΒΑΡΕΨΟΥ… :twisted:

Aγαπιεστε τελικα εσεις οι δυο ? η οχι ?

Μπαααααα δεν το κόβω… Unholy τι λές?

Μηπως ειναι ένα πρόσωπο αλλα ειναι διχασμένη προσωπικότητα??? :roll:
Οχι ρε δεν εχω πιει … πολυ… 8)

Ο UnHoLyMaRtYr δεν αγαπάει κανέναν…
Μόνο κάνει πως αγαπάει για να τον αγαπήσουν…
Πςςςςςς… :roll:

Ου, κοψοχολιάστηκα τι να σου πω…
Λες και είναι τόσα πολλά αυτά που έχουν να μας δώσουν από εδώ και στο εξής, είδαμε και το τελευταίο δίσκο. Για να μην είμαι κακός όμως ας περιμένουμε μήπως βγάλουν και άλλο δίσκο που να λέει τίποτα.

Εγώ τον μόνο που αγαπάω είναι τον Tuomas…Δεν κάηκα ακόμα… :twisted:

Ηλία welcome back!
Πού είχες πάει ρε συ…;

χε χε χε χε , το ενα ασχετο μετα το αλλο … αλλοθ ξεκιναμε , αλλα λεμε , αλλου συνεχιζουμε … αλλα δεν καταληγουμε πουθενα … μ’αρεσει !!!

Ένας φίλος μου διάβασε σε ένα ξένο περιοδικό ότι οι ίδιοι οι Metallica παραδέχονται ότι το St.Anger δεν είναι και πολύ καλό και σύντομα θα κυκλοφορήσουν ένα Album με το St.Anger στην αρχική του μορφή και θα μοιάζει με Black Album. Για να δούμε…

Ε μαλλον οι Metallica μας δουλευουν αν ειναι αληθεια αυτο.
Η ιστορια τους ειναι γνωστη, η προσφορα τους επισης, αλλα το εχουν κουρασει φοβερα το ολο πραγμα.

XMMMM Αψογοι οι τυποι… Την καθε εσωστρεφεια τους, την βγαζουν στην αγορα και βεβαια γινονται ακομα πιο πλουσιοι… Φανταζομαι οτι αν καποια μερα ο LARS ριξει καμμια κλανια με punk επιρροες, μπορει και να την κυκλοφορησει σε EP. Και μετα λενε οτι εκοψαν τα “ληγμενα”. Περα απο την πλακα το ST ANGER για εμενα ειναι ελεεινο. Περα απο μερικα πολυ καλα ριφακια, ετερον ουδεν… Ωστοσο δεν πιστευω οτι εχουν τελειωσει… Απλα ειναι στα κατω τους…

Sigoura,giati egw pali(se antithesh me to filo tou john vla) diavasa se ena kseno forum oti o Lars eipe ta ekshs (kwmikotragika) gia to St.Anger:

“It’s so beating. I can understand now how challenging the record was,” he said. "Compared to a song like ‘Wherever I May Roam’, it sounds like World War III. It makes the ‘Black Album’ sound like BON JOVI or something.

“I can understand that some of the people into the more straightforward things we’ve done can be scared[listening to ‘St. Anger’]. It’s OK to be scared and overwhelmed and challenged. I’m proud that we didn’t (wimp) out. A couple of times we kinda set out to make a record that was raw and a little more aggressive and we kinda (wimped) out. We started cleaning things up, we started putting James’ (Hetfield’s) vocals in tune. We left ‘St. Anger’ as raw as it was.”

Den mporw na eimai sigourh gia to an pragmatika etsi eipe,giati to paidi sto forum den anaferei phges,alla…