MGLA Αθήνα 19/9/2019 - Θεσσαλονίκη 20/9/2019

Mgła live in Greece.
19 Σεπτεμβρίου 2019 - Gagarin 205
20 Σεπτεμβρίου 2019 - Principal Club Theater

Tickets and more info soon…

9 Likes

Τελεια! Την προηγούμενη φορα ηταν γαματοι

3 Likes

Πολλά πέφτουν τον Σεπτέμβριο ρε γαμωτο. Τις μπάντες δεν τις γνωρίζω αλλά με μια αυτιά που έριξα στο bandcamp μου άρεσαν και ψοφάω για black metal νταβαντουρια και μάλλον θα παω. Έχουμε λοιπόν αυτή την συναυλία, μετά Dimmu Borgir και μετά το doom metal φεστιβάλ στο κύτταρο. Κανα φράγκο ρε παιδιαααααα…

hell yeah!

Τιμή εισιτηρίου:
Προπώληση 20 ευρώ,
Ταμείο 25 ευρώ

1 Like

Unfortunately the two Greek dates (Athens and Thessaloniki) of the current tour can not happen. The reason is simple, mundane and thus even more infuriating: the nightliner we’re on broke down tonight while en route to Athens, in the middle of nowhere in Serbia, 30 km from the Macedonia border.

We looked into every option and it is not possible to reach Athens in time - not even by plane as there are no suitable connections available, not to mention it would include skipping support bands and lion’s share of tour production. The bus will be stuck in repair for at least next 24 hours - when we reach service point that is, as currently still at the side of the road - and consequently we will not be able to reach Thessaloniki in time either.

With this in mind & after discussing the situation with the promoter, we are forced to cancel today’s and tomorrow’s dates in Greece.

The very least we can do is to promise that Mgła will come to perform in Greece to make up for the lost dates as soon as possible. Exact details to be announced, hopefully still within 2019.

4 Likes

Δυστηχως ακυρωθηκαν οι συναυλιες. Αναμενουμε νεοτερα ως προς τα εισιτηρια.

Δε νομιζω ότι είναι αυτος ο λογος παντως

Ξενέρωσα ρε γμτ,ημουν hyped up :pensive:

Σιγουρα μυριζει υποθεση Marduk,ελπιζω ομως να μην ισχυει και να ανακοινωσουν νεες ημερομηνιες.

Κ εγω αυτο εμαθα απο εδω κ απο εκει

Μιληστε ανοιχτα, τι εγινε?

Εγω λεω να περιμενουμε. Οι Mgla εχουν βγαλει ανακοινωση στο παρελθον για συναυλια του που ακυρωθηκε λογω αντιφα, οποτε αμα εγινε κατι τετοιο δεν εχουν λογο να πουν ψεματα για λεωφορεια και ιστοριες.

1 Like

Σύντομα θα ανακοινωθούν νέες ημερομηνίες.

Θα ισχύουν τα ίδια εισιτήρια που έχεις στην κατοχή σου και την νέα ημερομηνία.

Από τη viva

Απείλησε οτι θα σκάσει στη συναυλία η Κεραμέως με κουκούλα γιαυτό κ η αλλαγή, μη ψαρώνετε

1 Like

Άντε, μακάρι να είναι και ΣΚ να σκάσουμε κι εμείς.

ειναι φασισταρια δηλαδη?γιατι εγω δεν γνωριζω

Έκαναν παρέα με μια σπείρα από σπουργίτια και τους βγήκε τ όνομα αλλά δε μασάνε οπότε μη μασάς και εσύ.

Δες αυτό καλύτερα και άσε το κουτσομπολιό

Τι παρουσία αυτός ο darkside…τι αύρα δίνει στα κομμάτια γαμώ

3 Likes

Ναι ρε σεις ποιος νοιάζεται για σπείρες με σπουργίτια, μουσικούλα να ακούμε και όλα κομπλέ. Ταυτόχρονα, παραδίπλα διαχωρίζουμε ομάδες από πρεζέμπορες αφού κερδάμε, ποιος χέστηκε μωρέ.

Μην προβληματίζεστε γενικά, περνάμε καλά εδώ

6 Likes

Ενώ αν ας πούμε ο πρόεδρος φέρνει λαθραία τσιγάρα όλα καλά;
Γενικά πρέπει να είμαστε πολύ προσεκτικοί με αυτά που λέμε ειδικά αν δεν έχουμε αποδείξεις, λέω εγώ τώρα. Επίσης το να ακυρώνονται συναυλίες για πολιτικούς λόγους εμένα πιο πολύ για μεσαίωνα μου κάνει. Ψυχραιμία.

3 Likes