Michael Bolton, Θέατρο Πέτρας - 7/07/2009

Τι λες τώρα;
[SIZE=“5”]Super!!!
Τρέλα!!!
[/SIZE]
:dizzy::bow::vibrate:

μολις εκλεψε απο την lita ford το τιτλο για τη πιο χαλια συναυλια της χρονιας #-o :lol: 8O

Oλες οι νοικοκυρες σε απογνωση στο Θεατρο Πετρας…του σιτεμενου Μιλφ το καγκελο εχει να γινει.Με φακιολια στο κεφαλι και σφουγγαριστρες για κιθαρες θα σκασουν μυτη για να αποθεωσουν την-μαζι με τον geoff tate-απολυτη ονειρωξη της κυριας σε εμμηνοπαυση.Ζητω το KlimaktirianWave 2009…

Ευτυχώς αργώ ακόμα για κλιμακτήριο…!!!

τι δουλειά έχει ο…geoff tate ??? :-k

καλά, τις τιμες τις είδατε 45-60-180…!!! #-o

Είπαμε, το γ… και ψώφησε

Aπευθυνεται-εμφανισιακα-στη σκεπτομενη 40αρα.8)

που σου ήρθε ρε μεγάλε αυτό…

ερωτηση??

εχει τοσους οπαδους ο michael bolton στην ελλαδα??

εχω να δω/ακουσω τραγουδι του απο τα μεσα 90ς!!!

το χρήμα φίλε μου, το χρήμα…
Πάντως ανάμεσα στα άλλα έχει γράψει και το Forever με τους Kiss

Φαινεται οτι η κριση τον επιασε κι αυτον(αλλιως σιγα να μην ερχοτανε).:stuck_out_tongue:

Ε,ρε τι πανε και ξεθαβουν.

To να βρίζουμε τον καλλιτέχνη το καταλαβαίνω, το να βρίζουμε και να χαρακτηρίζουμε το κοινό που τον γουστάρει πάλι όχι… Και είμαι περίεργη να δω που θα πάει η βαλίτσα!!:-k

…“Κύριος, η Βαλίτσα” (από Θου Βου, φαλακρός πράκτωρ 007) :lol:

Συμφωνώ με τη nickiobj…

προσωπικα αν καποιος/α ακουει μαικλ μπολτον φανατικα και ειναι ανω των 12 ετων,εδεν νομιζω ναναι και ο πιο ξυπνιος ανθρωπος στον πλανητη…#-o

νομιζω…:-k

…όπως και το να κρίνεις το iq των άλλων από τη μουσική που τυχόν ακούν (ή δεν ακούν)

νομίζω… :-k

εγω δεν μπορω να καταλαβω πως ενω βριζουμε συνεχεια και καταριομαστε οτι δεν ερχονται καλλιτεχνες και συγκροτημα στο ελλαντα ,γιατι οταν ερχονται τους κραζουμε…
οκ η κριση φταιει και θελει λεφτα…ε ποιος ρε μαγκες κανει συναυλιες για την ψυχουλα της μανας του???χανουμε το δασος μου φαινεται…:-k
το θεμα ειναι να εξυπηρετείται ΟΛΟ το ελληνικο κοινο…Μονο καλο κανει να ερχονται ολο και περισσοτεροι ελλαδα.

το θεμα ειναι να ερχοταν τοτε …αλλα τοτε θα μου πεις :?..δεν παταγαν γιατι δεν τους εφερναν …
τωρα κατεμε αν ξερεις τι θες να ακουσεις και πως να το ακουσεις(εχω γινει μεταλας πλεον και δεν αντεχω τσιριγματα και κοριτσοπουλα να ουρλιαζουν ,να φιλιουνται με γκομενους ναι(αλλα οχι αλλα ουρλιαχτα!!:lol: )…

να πας …αλλα αν πιστευεις οτι αυτο ειναι αηδονι ακομα…
τσεκαρε πρωτα στα γιουτουμπια κανα προσφατο…και αν σε καλυπτει …τρεξε…
αλλιως αν μοιρηστεις αρπαχτη…ας μηνεις με τις αναμνησεις…

οι οποιοες ειναι τελειες! :slight_smile:

ΥΣ1.αντε να κατσεις διπλα σε αυτην εδω που ξερει το κομματι απεξω…δεν αντεχω…αλλο #-o

ΥΣ2.αν ειναι να ριξουμε τοσο χρημα δεν παμε ροκγουειβ να δουμε και καμια 5αρια μπαντες…να γινει ιντριγκα :drunk:

ρε παιδιά, γούστα είναι αυτά. Πάντως, και ανεξαρτήτων μουσικών γούστων, πρόκειται περί αξιόλογο καλλιτέχνη με γνώσεις σε μουσική και σύνθεση

Αν ξεκίνησε μεταλάς και γούσταρε να το γυρίσει, να την δει αλλιώς, δικαίωμα του.
Το θέμα είναι ότι ήταν και παραμένει φωνάρα!!! ο άνθρωπος.
Δεν έχω δει ακούσει πολλούς να χτυπάνε Pavarotti στα ίσια και όπως και να έχει δεν μένεις ασυγκίνητος.
Και δεν νομίζω να τον ακούνε μόνο κάποιες ξεπεσμένες σε κλιμακτήριο!!![-X

άστους να λένε…8)