Michael Schenker Vs. Slash

Ayto thelw na to dw… Kai opoiou tou fainetai akyro na paei na…mazepsei radikia ston Olympo.

aneta o germanaras. kai pio palios kai pio kalos, kai pio polla tragoudia, kai megalyterh syneisfora genikh. psilo gmst ki oi 2 omws. eite apo narkwtika gynaikes ktl, pisteuw xasane polles eukairies.

To gmst ti shmainei?

ga mh se ta :oops:

O Schenker έχει επηρεάσει πάμπολλους κιθαρίστες, πρωτοπόρος μουσικός κτλ.
Tι βρίσκετε στον Slash δε μπορώ να καταλάβω, αλλά κλάιν μάιν.

Υγ.Τρέχω στον όλυμπο για ραδίκια

Thanx karja.
Den diafwnw me tpt apo ayta pou eipes misfit. Twra den xreiazetaina trexeis kiolas. Apla na pas eipa! :lol:

SLASH 4 EVER

Schenker με τα χίλια

αστα ρε σ misfit138 !!! δλδ ελεος τι βρισκουν σε αυτο το κιθαριστα ποτε δεν καταλαβα…
αλλα αμα εισαι 15 χρονων ενταξει…(εγω ουτε τοτε το γουσταρα).
ΜΙα μεγαλη απατη ειναι ο τυπος οπως κ γενικα το group GNRπου κατα την αποψη μου ηταν ενα ωραιο στημενο παιχνιδι απο τις δισκογραφικες…
ο Μιχαλακης παροτι τον εφαγε η Μ@λ@κι@ ειναι απο τους Κορυφαίους κιθαριστες μουσικους του rock. Απιστευτες μελωδιες ατελιωτα σολιδια!! ενα θα σας πω ROCK BOTTOM! [-o< [-o< [-o< [-o< [-o<
Υ.Γ. μαλλον τον μιχαλακη θα ψηφισω :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: [/b]

Ρε παιδιά και εγώ Μιχαλάκη ψήφισα αλλά μην τρελαθούμε κιόλας. Όχι και οι GNR παιχνίδι των δισκογραφικών. Ήμαρτον.

Δεν νομιχω οτι χρειαζεται να πω τι ψηφισα. Τα παραλες bluezlick…

Schenker φυσικά! Αυτά που έγραφε με τους UFO είναι αξεπέραστα. Ο Slash με τα βίας θεωρείτε κιθαρίστας. Είναι ο Cobain των ποζεράδων…
:lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Pethana mlk!

=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

ισως η καλυτερη ατακα που εχω ακουσει για ον slash…

axem - asymbata, o cubain den htan pozeras. polla pozeria itan artiotatoi, lynch, o wlion, o J.allen, o leverty…kai paei legontas. o slash htan ok typaki, alla poulage poly kapeladoura,
exei grapsei tis riffares tou, pou alloi DEN tis exoun grapsei, opote einai gia autes sto pantheon, twra sto RW, htan skia, polla, anepitrepta polla faltsa…

Πολύ καλοί (και αγαπημένοι φυσικά) και οι 2.

Σκηνική παρουσία καλύτερη ο Slash , περισσότερα χρόνια προσφοράς ο Shenker,πολύ καλό στυλ παιξίματος και οι 2 (αν και διαφορετικοί).
Περισσότερα πράγματα σε πολύ λιγότερο χρόνο έχει πετύχει αδιαμφισβήτητα ο Slash και ένα μπόνους ακόμα είναι η συμμετοχή του σε ένα αλμπουμακι με τίτλο “Appetite For Destruction”…

Μεγάλες “μαγκιές” τους: Για τον Shenker η εισαγωγή του Doctor Doctor και για τον Slash τα πρώτα μέτρα του Sweet Child O’ Mine. Κορυφαία και ανεπανάληπτα και τα 2

Από solos έχουν πολλά όμορφα και οι 2

Τι ακούτε τώρα: Καίτη Γαρμπή - Ιεροσυλία

:lol: :stuck_out_tongue: :lol: :stuck_out_tongue: :lol:

:lol: :stuck_out_tongue: :lol: :stuck_out_tongue: :lol:[/quote]

Πέρα από την πλάκα γουστάρω γενικώς Guns και Slash, ενώ μου αρέσουν και τα προσωπικά του και το Contraband… Ωστόσο ο Μιχαλάκης είναι πανεύκολα μέσα στα 10 αγαπημένους μου κιθαρίστες ever (ιδιαίτερα με UFO και SCORPIONS)… Επίσης στη μουσική που ακούμε θα πρέπει να λαμβάνετε υπόψιν σας στο θέμα αναγνώρισης της μουσικής αξίας κάποιου καλλιτέχνη και την χώρα καταγωγής του… Οι Αμερικάνοι και οι Άγγλοι εξ’ ορισμού έχουν μεγάλες αβάντες από τη μουσική βιομηχανία… Άλλο Γερμανός και άλλο Αμερικάνος, όπως και να το κάνουμε…

:lol: :stuck_out_tongue: :lol: :stuck_out_tongue: :lol:[/quote]

Πέρα από την πλάκα γουστάρω γενικώς Guns και Slash, ενώ μου αρέσουν και τα προσωπικά του και το Contraband… Ωστόσο ο Μιχαλάκης είναι πανεύκολα μέσα στα 10 αγαπημένους μου κιθαρίστες ever (ιδιαίτερα με UFO και SCORPIONS)… Επίσης στη μουσική που ακούμε θα πρέπει να λαμβάνετε υπόψιν σας στο θέμα αναγνώρισης της μουσικής αξίας κάποιου καλλιτέχνη και την χώρα καταγωγής του… Οι Αμερικάνοι και οι Άγγλοι εξ’ ορισμού έχουν μεγάλες αβάντες από τη μουσική βιομηχανία… Άλλο Γερμανός και άλλο Αμερικάνος, όπως και να το κάνουμε…[/quote]Kai allo Souidos… :lol: Kala ta les Teli man.