Michael Schenker Vs. Slash

to ksero oti einai gnwmh mou kai exw akusei kai ufo kai msg kai einai kai oi 2 sevastoi, eidika oi prwtoi einai arketa kaloi alla dipla stous allous pou anaferthikan den pianun mia…

Γλυκια μου με ξερεις… Και η=ξερεις την πορωση μου… Ειναι δυνατον να διαφωνησω???

tou “mixalakh” to onoma den aksizei na grafetai dipla sta onomata twn ipoloipwn pou aneferes, ute tu malmsteen.[/quote]

αξιζει κ με το παραπανω ειανι απο τους κορυφεους μελωδικους κιθαριστες…

Γλυκια μου με ξερεις… Και η=ξερεις την πορωση μου… Ειναι δυνατον να διαφωνησω???[/quote]

That’s my sweet little boy =D> =D> =D>

Γυρναμε στο 1979 οπου στο Lovedrive o Schenker παιζει σε 3 κομματια το ομωνυμο που το εχνουνε κατακλεψει οι Accept και στο ριφ και στο σολο το Another Piece of Meat και το Coast to Coast απο τα πρωτα ορχηστρικα κομματια που εγραψαν ιστορια.
Περαστικα σας.

Εννοειται οτο ο Schenker ειναι καλυτερος απο τον αλλον στα παντα!!! Ο ανθρωπας εχει επηρεασει ενα σωρο κοσμο τοσα αριστουργηματα εχει βγαλει και τοσες μεγαλες μπαντες επηρεαστηκαν απο τα τραγουδια του, ειναι ζωντανη ιστορια στο hard rock! Μιχαλακη εισαι τρελα!!!

καλως τον κωστακη!

Παραξενευτηκα οταν ειδα το 50% για τους δυο. Χαλαρα περιμενα τον Slash να ειναι 20% πανω. Ασχετα αν επρεπε το πολυ να εχει 1-2 ψηφους. Ο ορισμος του υπερεκτιμημενου κιθαριστα. Ας γραψει πρωτα κανενα τραγουδι και μετα τον συγκρινουμε με τον Schenker που στα 19 του εγραψε ολοκληρο Phenomenon.

sorry κιόλας,αλλά αυτή η σύγκριση scorps-guns και michael-slash είναι ΑΚΥΡΗ,ΑΝΟΥΣΙΑ και ΥΠΟΤΙΜΗΤΙΚΗ

Cool re pedia…O schenker einai kalyteros…alla kai pali…u psyxh paei…
SLASH!

Xμμμ, γαμάτο θέμα ξέθαψα!

Τα σόλα του Slash δεν παίζονται κατ’ εμέ αλλά ο Schenker υπερέχει στη σύνθεση σαφώς.

Για να σας δω!

Ο Michael Schenker σαν συνθέτης υπερέχει πολύ!

Στα solos, όταν βρείτε τον δεύτερο στο hard rock μετά τον Slash, πείτε τον και σε μένα! 8)

Στη δεξιοτεχνία… δεν ξέρω και δεν με ενδιαφέρει καθόλου! Όποιος θέλει δεξιοτεχνία ας πάει να ακούσει progressive…

On poll: [SIZE=“4”]Slash! [/SIZE] :bow: :respect:

…και τώρα θα αρχίσουν όλοι οι anti-GN’R οπαδοί: Ο Slash; Είναι δυνατόν; Όλοι οι θεοί των '70s είναι πολύ καλύτεροι…:lol: και τέτοια χιουμοριστικά! :lol3:

Δεν ειμαι αντι-GNR, αλλα ο Slash 7 ψηφους παραπανω απο τον Michael ???#-o #-o #-o
Αυτο ειναι ΙΕΡΟΣΥΛΙΑ![-X

ενταξει δεν τιθεται θεμα συγκρισης αναμεσα στους δυο αυτους κιθαριστες…

ο slash ειναι απλως ενας αρκετα καλος κιθαριστας ο οποιος ετυχε να βρισκεται σε μια μπαντα η οποια εκανε πρωτοφανη επιτυχια πριν καποια χρονια…(αντικειμενικα παντως ειναι καλο group oi guns)

o schenker ειναι ανετα μεσα στους 20 επιδραστικοτερους θρυλους rock κιθαριστες ολων των επoχων…και ανετα μεσα 5 μεγαλυτερους του hard-rock heavy metal…

προσωπικα για μενα ο δευτερος ειναι μεσα και στους 5 αγαπημενους μου…

Μιχαλακης φυσικα.Ωραιος παιχτης και ο Slash,σε ενα Poll με καποιον αλλο κιθαριστα μπορει και να δυσκολευομουν περισσοτερο για να αποφασισω,αλλα οταν εχεις να κανεις με εναν ανθρωπο που περαν του οτι εχει επηρεασει χιλιους μυριους,εχει παιξει μερικα απ τα πιο μεστα και ουσιωδη σολο ever τοτε δεν τιθεται θεμα συγκρισης.

Οι slash’s snakepit παντως δεν ηταν κακοι!Και εκει ο αφανας εδειξε την κλαση του.

ΟΚ, αλλά το ίδιο φυσικά μπορεί να ισχυριστούμε και για τον Slash! :wink: :slight_smile:

Για τους Snakepit, είμαι λίγο διχασμένος! :-k :?
Ο πρώτος μου αρέσει πάρα πολύ, ενώ ο δεύτερος καθόλου! Μα καθόλου! [-X

Me dyskolia pshfizw Slash

Vote for Schenker!!! O slash dn paleuei me tin kamia kata tin tapeinh mou gnwmi!!!

parolo pou to agapimeno mou sigrotima einai oi guns kserw pos o rudolf einai kaluteros apo tn slash…o slash dn exei grapsei kommatia se antithesi me tn rudolf pou exei grapsei apisteutes kommatares.

Για τον MICHAEL μιλαμε οχι τον κουλο αδελφο του…:stuck_out_tongue: