Minsk - With Echoes in the Movement of Stone

Κατεβάζω κι εγώ. Για να δούμε. Το άκυρο που πέταξα ήταν για το νέο τραγούδι στο myspace. Deathster αν στο θυμίσει και σένα πεστο, μήπως και δεν είμαι άρρωστος.

Γενικά Μίνσκ ρε.

Είμαι στα μισά…

[SIZE=“7”][FONT=“Arial Black”]ΠΩΩΩΩΩΩ!!![/FONT][/SIZE]

Με τη μία ξεχώρισα τις κομματάρες Τhe Shore of Transcendence (ειδικά αυτό) και Requiem From Substance to silence. Άξια τα τέκνα του Kelly.:slight_smile: Θα πάρει τις κατάλληλες ακροάσεις του.

Το pisgah ειναι πολυ κομματαρα.Μου φαινεται οτι ο ντραμερ και στα 3 σιντι παιζει ακριβως τα ιδια πραγματα.

ωραιο ακουγεται. τα εμπεριστατωμενα συμπερασματα και οι “γραφικες” συγκρισεις με Ritual, αργοτερα.

… ηρθε νωριτερα τελικα. ρε παιδια τι φτιαξανε παλι;
δλδ οι συνθεσεις ειναι τοσο ευρηματικες, τα φωνητικα τοσο Οσομ, ειναι κι αυτο το Requiem From Substance καπου στο τελος. πονανε τα μυαλα μας.

έχω μείνει κι εγώ μάλαξ, αλλά θα δώσω μερικές ακροάσεις πριν αποθεώσω!

παπάρια! Τι να περιμένω διάολε? Μιλάμε για ΔΙΣΚΑΡΑ από τις λίγες. Έχω λερώσει τα βρακιά μου με τούτο.
Όσο κι αν θες να “το δεις αντικειμενικά” και λοιπές πίπες, ε σου σκάει ένα 3 moons με το καλημέρα, ένα Pisgah στο Β’ ημίχρονο, και ένα Requiem from substance to silence στο τέλος, ε α και γαμήσου στην τελική!

Τιτάνιο άλμπουμ, -τουλάχιστον- ισάξιο με το προηγούμενο!
Ίσως μάλιστα αυτό να είναι ακόμα πιο μυσταγωγικό. Όχι απλά στα καλύτερα της χρονιάς, για μένα είναι ήδη κλασικό!

3η δισκάρα στη σειρά. Καλό σερί.

καλά, ειδικά αυτό που κλείνει τον δίσκο, υπέροχο κομμάτι.

αυτο :bounce:

πολυ συναισθημα ρε παιδι μου, οπως και σε ολο το δισκο
συγκρισεις με το προηγουμενο δεν μπορω να κανω, πρεπει να το ακουσω περισσοτερο

Ok με ψησατε τρελα,ορμαω κι εγω.
Ή να ξεκινησω με τα παλιοτερα?Πειτε.

Όρμα άφοβα θεριέ!!!

Εκανα εντιτ,για πες μου τη γνωμη σου.

Αυτό και το προηγούμενο πάνε πακέτο. Και τα δυο πελώρια! Τσέκαρε καλύτερα το ritual fires πρώτα που είναι λίιιιιγο πιο “άμεσο”, και αφού πάθεις την πλάκα σου, χτύπα το κι αυτό. Και μετά το πρώτο που είναι απλά ένα σκαλί πίσω. :slight_smile:

ritual μαγκα μου ,αυτο ειναι πιο ‘δυσκολο’

το πρωτο δεν το χω ακουσει

Ωραια ξεκιναω με Ritual και μετα παω στα 2 τελευταια τοτες.

Γιεπ! :slight_smile:

το ritual ειναι το προτελευταιο βασικα, εκτος αν θεωρηθει κυκλοφορια ενα σπλιτ με unearthly trance

http://shop.relapse.com/store/product.aspx?ProductID=33087

για πείτε, ποιός άλλος το ζαχαρώνει? :stuck_out_tongue: